“Φέρατε την Κρήτη στην Αθήνα”
Κριτική για: Rakopaignio

Rakopaignio
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Χιλια ευχαριστούμε για ολα... για την φιλοξενια σας, τις νοστιμιες σας [εκεινο το γαμοπίλαφο ηταν θεικο, τα πιτταρακια, οι απιθανες ποικιλιες κρεατικων....], τις τεραστιες μεριδες σας και για τις εξαιρετικα καλες τιμες σας, που μας επιτρέπουν και απο το σπιτι μας να βγούμε και να να γυρισουμε χορτατοι, σε λογικες για την εποχη επίπεδα. Μπράβο σας και προσπαθήστε να το διατηρήσουμε και μεις απο την πλευρα μας θα προσπαθήσουμε να σας στηρίξουμε.

Ευχαριστούμε, Ioanna-JoZe

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον και σέρβις.Πολυ καλές τιμές και μεγάλες μερίδες.Κελες πρώτες ύλες από την Κρήτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, isidorosi2018
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020

Είναι η τρίτη φορά που το επισκεφθήκαμε και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που διαπιστώσαμε και πάλι.... τα ίδια: εξαιρετικές πρώτες ύλες, νόστιμα πιάτα και καλοκουρδισμένο σέρβις. Πήγαμε Σάββατο βράδυ με κράτηση και το μαγαζί ήταν ήδη γεμάτο. Δεν παρατηρήσαμε όμως αρρυθμίες και γκρίνιες.
Το πιλάφι σωστά χυλομένο, το απάκι εξαιρετικό και σωστά ψημένο, το κοκοράκι τρυφερό και μετά από όλα αυτά το ρακόμελο απαραίτητο.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Marina_Kavallieraki
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

Όμορφος χώρος, πολύ ωραίο φαγητό και πολύ καλή η ρακή ! Το μόνο αρνητικό είναι ότι πήγαμε Σάββατο και λόγω πολύ κόσμο η εξυπηρέτηση ήταν λίγο αργή σε αντίθεση με καθημερινή που πήγαμε και η εξυπηρέτηση ήταν ταχύτατη! Κατά τ΄ άλλα το προσωπικό του μαγαζιού ήταν ευγενέστατο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Annoula_16
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2019

Αυθεντική κρητική φιλοξενία με εξαιρετικές πρώτες ύλες! Πολύ καλές τιμές .Τα παιδιά στο σέρβις πολύ εξυπηρετικά χαμογελαστά και από ποιότητα και ποσότητα το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Gianepi88

Rakopaignio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Rakopaignio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!