“Τέλειο!”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εμφανίσιμο μαγαζί. Βρισκόμαστε στην Γλυφάδα σε ένα άλλο κλαμπ όπου Στριμωχτήκαμε αρκετά και έτσι φύγαμε και πήγαμε στο OPUS είχε αρκετό κόσμο αλλά είχε και τραπεζάκια λίγο πιο έξω. Ωραίο φαγητο και ευγενικό και πλούσιο προσωπικό δε ψάχνεις μια ώρα να βρεις κάποιον. Μου άρεσε αρκετά.

Ευχαριστούμε, Έλλη Θ

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Πήγα Σάββατο μεσημέρι. Είχε πολύ κόσμο το κατάστημα. Ήταν πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά και μας έδωσαν τραπέζι.
Τα πιάτα ήταν εξαιρετικά.
Το περιβάλλον ήταν ωραίο.
Πολύ καλός κόσμος.
Ευγένεια και γρήγορο service... από πάνω μας οι σερβιτόροι.
Καλές τιμές. Ούτε ακριβές, ούτε φτηνές. Στην μέση.
Θα ξαναπάω σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Γεώργιος Φ
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα τον συγκεκριμένο χώρο βράδυ για ποτό με την παρέα μου και έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Πολύ καλή μουσική και εξυπηρέτηση αν και στριμωχτηκαμε αρκετά. Θα το επισκεφτώ σύντομα αλλά για έναν καφέ η φαγητό αυτή τη φορά!

Ευχαριστούμε, Ιάσονας Α
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί που πας για να δεις και να σε δουν στην κυριολεξία!!!Πολύ δήθεν όλα!!Το φαγητό του μέτριο και το προσωπικό ασχολιόταν μόνο με τους θαμώνες απ ότι καταλάβαμε μιας και για να πληρώσουμε έπρεπε να περάσουν 20 ολόκληρα λεπτά και να ψάχνουμε το σερβιτόρο..Εμείς θα αργήσουμε να επιστρέψουμε...Λυπάμαι

Ευχαριστούμε, Olga K
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραίος χώρος με ωραία διακόσμηση και πολύ άνετα τραπεζοκαθίσματα,το φαγητό του καλό όπως και ο καφές,αλλά το προσωπικό πολύ τουπέ και αγενές

Ευχαριστούμε, 320george

Opus: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Opus: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!