“Ομορφη γευστική εμπειρία”
Κριτική για: The Burger Joint

The Burger Joint
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο Κυριακή μεσημέρι και παρόλο που ειχε πολύ κόσμο η εξυπηρέτηση ηταν άψογη. Ο ευγενικός Αλέξανδρος, πέραν απο τη θετική ενέργεια που μας μετέδωσε, μας βοήθησε με την επιλογή των burgers και μείναμε κατενθουσιασμένοι.

Είναι πολύ σημαντικό να συνδυάζονται όμορφες γεύσεις με σωστή εξυπηρέτηση απο επαγγελματίες.

ΥΓ 1 Δοκιμάστε το UMAMI BURGER!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, marychatzimanoli
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο! Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε το φαγητό μας, αλλά και την εξυπηρέτηση από τον Αλέξανδρο !
Θα σας προτείναμε στην επόμενη επίσκεψη σας, να δοκιμάσετε και την Vegan εκδοχή του Umami, η οποία είναι εξαιρετική!
Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.
The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τιμιο burger , καλο και ευγενικο service. Πιτσα οχι κατι super για την τιμη της ( ενα λεπτο ζυμαρι με λιγα υλικα το οποιο το ονομαζεις ιταλικο και το χρεωνεις αναλογα......). Σαλατα καλη. Δευτερη φορα που πηγαμε εντος ετους και θα το εχουμε σε option για επομενη επισκεψη σιγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Flyer726104
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο! Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε το φαγητό αλλά και την εξυπηρέτηση μας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.
Με εκτίμηση,The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 16 Απριλίου 2021

Πολλές vegan k νηστίσιμες λιχουδιές τόσο υγιεινές και νόστιμες!!! πολλά μπράβο κ συγχαρητήρια!!!όχι μόνο αρκετά για να σε χορτάσουν αλλά και να απογειώσουν τον ουρανίσκο σου!!!Μια γεύση μεστή με αρωματική επιγευση!!!Δελεαστικο και εθιστικό!! Εμένα με έχει ξετρελανει το umami burger vegan !! αυτά τα ψωμάκια σας τα τέλεια!!το λευκό τυρί το κρεμμυδάκι η συνοδεία της sos όχι απλώς δεν μας λείπει ο καλύτερος κιμάς black Angus που έχετε κ είναι ότι καλύτερο τρώμε εδώ κ χρόνια αλλά τρελαινόμαστε να τρώμε κ όλο το μενού vegan με την ίδια ευχαρίστηση!!!είναι όλα ολοφρεσκα, ζουμερα ,γευστικά προκλητικά Σας ευχαριστούμε πολύ!!!που τόσα χρόνια μας προσφέρεται την ίδια καλή ποιότητα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Anna V
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Απριλίου 2021

Χαιρόμαστε πολύ που δοκιμάσατε το Vegan menu και το απολαύσατε! Είναι μία νέα ενέργεια που κάνουμε και είναι πολύ ευχάριστο που σας ικανοποίησε εξίσου με το κλασσικό Black Angus Burger που σερβίρουμε!
Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση, The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2021

Πήγαμε εχθές πήραμε take away κάτσαμε απέναντι πλατεία περάσαμε τόσο όμορφα ήταν όλα υπέροχα σαν να τα τρώγαμε στο εστιατόριο τα burgers ζεστά ,ζουμερα,οι πατάτες τραγανές,τα ορεκτικά εξαιρετικά πήραμε onion rings k burbon chicken δεν έχει κανείς άλλος τέτοια onion πάντα τραγανά κ χωρίς λάδι μέσα συγχαρητήρια το ίδιο ισχύει κ για την σαλάτα qinua me κοτόπουλο εννοείται τα συνοδευσαμε με homemade lamonade που είναι τόσο ξεχωριστή!!!Ήταν όλα εξαιρετικά περιμένουμε να ανοίξετε να περνάμε όμορφα όπως τις παλιές ωραίες μέρες!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Anna V
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Φεβρουαρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο και τα ωραία λόγια!
Χαιρόμαστε που απολαύσατε το φαγητό μας, ακόμη και σε αυτή την δύσκολη περίοδο που διανύουμε. Ελπίζουμε να ανοίξουμε σύντομα, για να μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε με χαρά στον χώρο μας.
Με εκτίμηση, The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2020

Αγαπημένο εστιατόριο τόσο για burger όσο και για τις υπόλοιπες συνταγές του (πίτσα, σαλάτες και ορεκτικά), αλλά η ευχάριστη έκπληξη: και για τα επιδόρπια του! Πάμε συχνά και πήγαμε με ένα φίλο μου και τις ημέρες του Halloween όπου εκτίμησα πολύ τη διασκεδαστική διακόσμηση που έδειχνε ότι το χαίρονται και οι εργαζόμενοι, το special menu με το πιο εντυπωσιακό κοκτέιλ (το πράσινο αίμα του τέρατος μέσα σε ορό!!), γενικά όλα αυτά δείχνουν προσοχή και ενδιαφέρον για ανάπτυξη από αυτούς που το τρέχουν και το επικροτώ! Η δε σερβιτόρα μας, Αμαλία, ήταν τόσο εξυπηρετική, με άμεση ανταπόκριση σε κάθε επιθυμία μας και πάντα με γλυκήτητα που σε σκλαβώνει! Μου αρέσουν σερβιτόροι με προσωπικότητα. Συνεχίστε την καλή δουλειά να μας ταϊζετε και ποτίζετε για πολλά χρόνια ακόμα.

Ευχαριστούμε, WonderCosmos
Ο/η ZIAKA-D, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο, το οποίο μας δίνει ιδιαίτερη χαρά!
Είναι πολύ σημαντικό να σας εξυπηρετούμε σωστά και να σας μεταφέρουμε την θετική διάθεση και το ευχάριστο κλίμα που υπάρχει στο μαγαζί μας.
Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να απολαύσετε τα special menu που θα έχουμε στις επόμενες καμπάνιες.
Με εκτίμηση,The Burger Joint Team

The Burger Joint: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Ψυχικό, Φιλοθέη-Ψυχικό

Γλυφάδα, Αττική

The Burger Joint: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!