“Loca”
Κριτική για: The Burger Joint

The Burger Joint
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον

Πήγαμε εχθές πήραμε take away κάτσαμε απέναντι πλατεία περάσαμε τόσο όμορφα ήταν όλα υπέροχα σαν να τα τρώγαμε στο εστιατόριο τα burgers ζεστά ,ζουμερα,οι πατάτες τραγανές,τα ορεκτικά εξαιρετικά πήραμε onion rings k burbon chicken δεν έχει κανείς άλλος τέτοια onion πάντα τραγανά κ χωρίς λάδι μέσα συγχαρητήρια το ίδιο ισχύει κ για την σαλάτα qinua me κοτόπουλο εννοείται τα συνοδευσαμε με homemade lamonade που είναι τόσο ξεχωριστή!!!Ήταν όλα εξαιρετικά περιμένουμε να ανοίξετε να περνάμε όμορφα όπως τις παλιές ωραίες μέρες!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Anna V
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο και τα ωραία λόγια!
Χαιρόμαστε που απολαύσατε το φαγητό μας, ακόμη και σε αυτή την δύσκολη περίοδο που διανύουμε. Ελπίζουμε να ανοίξουμε σύντομα, για να μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε με χαρά στον χώρο μας.
Με εκτίμηση, The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2020

Αγαπημένο εστιατόριο τόσο για burger όσο και για τις υπόλοιπες συνταγές του (πίτσα, σαλάτες και ορεκτικά), αλλά η ευχάριστη έκπληξη: και για τα επιδόρπια του! Πάμε συχνά και πήγαμε με ένα φίλο μου και τις ημέρες του Halloween όπου εκτίμησα πολύ τη διασκεδαστική διακόσμηση που έδειχνε ότι το χαίρονται και οι εργαζόμενοι, το special menu με το πιο εντυπωσιακό κοκτέιλ (το πράσινο αίμα του τέρατος μέσα σε ορό!!), γενικά όλα αυτά δείχνουν προσοχή και ενδιαφέρον για ανάπτυξη από αυτούς που το τρέχουν και το επικροτώ! Η δε σερβιτόρα μας, Αμαλία, ήταν τόσο εξυπηρετική, με άμεση ανταπόκριση σε κάθε επιθυμία μας και πάντα με γλυκήτητα που σε σκλαβώνει! Μου αρέσουν σερβιτόροι με προσωπικότητα. Συνεχίστε την καλή δουλειά να μας ταϊζετε και ποτίζετε για πολλά χρόνια ακόμα.

Ευχαριστούμε, WonderCosmos
Ο/η ZIAKA-D, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο, το οποίο μας δίνει ιδιαίτερη χαρά!
Είναι πολύ σημαντικό να σας εξυπηρετούμε σωστά και να σας μεταφέρουμε την θετική διάθεση και το ευχάριστο κλίμα που υπάρχει στο μαγαζί μας.
Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να απολαύσετε τα special menu που θα έχουμε στις επόμενες καμπάνιες.
Με εκτίμηση,The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γεύση στο χάμπουργκερ και ικανοποιητικό σε ποσότητα. Πολύ ωραίες σως. Ο χώρος καλός, οι τιμές ανάλογες και τον σέρβις εξυπηρετικό..

2  Ευχαριστούμε, liak0sm

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο και τα ωραία λόγια!
Χαιρόμαστε που απολαύσατε το γεύμα σας στο εστιατόριο μας και ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια σας επισκεφτήκαμε 2 φορές στη Γλυφάδα ερχόμενη από Σαρωνιδα Άξιζε το κόπο η διαδρομή το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό . Το φαγητό πολύ καλό ειδικά τα 2 παιδιά μας ξετρελάθηκαν γεγονός που μας χαροποίησε ιδιαίτερα
Συνεχίστε έτσι

9  Ευχαριστούμε, masterg888
Ο/η ZIAKA-D, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το θετικό σχόλιο!
Είναι πολύ ευχάριστο να λαμβάνουμε την επιβράβευση για όλη την προσπάθεια που κάνουμε τόσο για νόστιμο και ποιοτικό φαγητό, όσο και για σωστή και γρήγορη εξυπηρέτηση!
Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά! Με εκτίμηση,The Burger Joint Team

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο μαγαζί όχι μόνο συνεχίζει αλλά ανεβάζει ακόμη πιο ψηλά τον πήχη στο θέμα εξυπηρέτησης. Πέρα από τα πολύ ωραία του πιάτα (μπεργκερς, πιάτα bbq και γλυκά) έχει να υπερηφανεύεται για το χαμογελαστό του προσωπικό (το καταλαβαίνουμε κι’ας φοράτε μάσκα!!!) που είναι πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Ένα μεγάλο μπραβο σε όλη την ομάδα της Γλυφαδα που δίνει μαθήματα στην εξυπηρέτηση πελατών στον τομέα της εστίασης. Μπραβο σας!!!

Ευχαριστούμε, Poinos
Ο/η ZIAKA-D, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο, το οποίο μας ενθουσίασε, μας συγκίνησε και μας έδωσε ώθηση να γίνουμε ακόμη καλύτεροι!
Εκτιμάμε ιδιαιτέρως το ότι αντιλαμβάνεστε την θετική μας διάθεση στην εξυπηρέτηση, ακόμη και πίσω από την μάσκα η οποία μας κρύβει αρκετά!
Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε το φαγητό μας και θα χαρούμε ακόμη περισσότερο να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και ξανά.
Με εκτίμηση, The Burger Joint Team

The Burger Joint: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέο Ψυχικό, Φιλοθέη-Ψυχικό

Γλυφάδα, Αττική

The Burger Joint: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα