“Εξαιρετικό”

The Burger Joint
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος και μεγάλος χώρος, γρήγορη εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό, μεγάλες μερίδες με πολλές πατάτες (όχι προτηγανισμένες), νόστιμα μπέργκερ και σχετικά καλές τιμές. Μείναμε ευχαριστημένοι!!

Ευχαριστούμε, Ioannis L
Ο/η Γιάννης Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 1 Φεβρουαρίου 2018

Γεια σας. Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας λόγια. Stay tuned for more, at The Burger Joint!

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γευστική εμπειρία σε αυτό που προσφέρει πήγαμε 2 άτομα η μικρή μου κ εγώ χτες Παρασκευή μεσημέρι όχι για πρώτη φορά ! Εξαιρετικό φαγητό πήρα το burger με τα μανιτάρια η μικρή ένα πιάτο με 3 μικρά burger - σαλατα - Coca Cola 2 - σαλατα μια υπέροχη με σπανάκι κ κοτόπουλο νερό εμφιαλωμένο (ερωτηθηκαμε).
Είναι ανοιχτό από το μεσημέρι έχει αρκετό κόσμο κ πολύ μα πολύ καλό φιλικό εξυπηρετικό προσωπικό ! Θεωρώ ότι θα πρέπει να τονίζουμε και αυτό το στοιχείο χτες μας εξυπηρέτησε ο Μιχάλης παρά πολύ, με χαμόγελο και καλή διάθεση και τον ευχαριστούμε πολύ !
Εννοείται ότι θς ξαναπάω Α για όλα αυτά πληρώσαμε 34 Ε με κάρτα κ η απόδειξη ήταν ήδη στο τραπέζι μαζί με τα φαγητά !
Ίσως το νοστιμότερα burger της Αθηνα ! Όχι μόνο της Γλυφαδας. Ευχαριστούμε !!!!!

1  Ευχαριστούμε, 68.112.345

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018

Ιδανικό για οικογένειες με πολύ φιλικό προσωπικό σε μοντέρνο χώρο.
Στα θετικά το πολύ γρήγορο σέρβις.

1  Ευχαριστούμε, ATHENS2016

Γεια σας, ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε σχεση με την ποιοτητα και τη γευση του φαγητου παραειναι ακριβο.. ή πρεπει να χαμηλωσουν τις τιμες ή να ανεβασουν την ποιοτητα

Ευχαριστούμε, Miamia21
Ο/η Γιάννης Κ, Public Relations Manager του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Γεια, ευχαριστούμε για την κριτική σου. Θα θέλαμε να μας ενημερώσετε τι είναι αυτό που σας δυσαρέστησε. Σαν κατάστημα χρησιμοποιούμε black angus beef η οποία είναι από τις κορυφαίες γευστικά και ποιοτικά επιλογές μοσχαρίσιου κρέατος στον κόσμο. Το burger αποτελείται από 180 gr black angus χωρίς προσθήκη μπαχαρικών, ψωμιού ή άλλη ποιότητα κρέατος. Μπορεί να μην είμαστε φθηνοί για την κατηγορία των burgers αλλά θα θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε πως είμαστε οι πιο φτηνοί όσο αφορά την ποιότητα. Την επόμενη φορά αν μας προτιμήσετε θα θέλαμε να σας προτείνουμε να δοκιμάσετε λιγότερο ψήσιμο που θα αναδείξει περισσότερο τις γεύσεις του κρέατος.

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια γευστική εμπειρία στην πανέμορφη και Χριστουγεννιάτικη Γλυφάδα με τις αναρίθμητες επιλογές! Η δικη μας τυχαία επιλογή δεν μας απογοήτευσε ! Φιλικό, ζεστό μαγαζί με ευγενικά νέα παιδιά στο σέρβις. Όσο για την γεύση μια νοστιμότατη Ceasar's πριν απο τα burgers που επιλέξαμε που συνοδεύονταν απο χειροποίητες πατάτες. Ένας χώρος με ανθρώπους όλων των ηλικιών που απολάμβαναν γεύσεις. Συστήνεται .

Ευχαριστούμε, Jxagora
Ο/η Γιάννης Κ, Public Relations Manager του The Burger Joint, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για το review σου :)

The Burger Joint: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

The Burger Joint: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!