“Μέτριο φαγήτο, Υψηλές τιμές σε σχέση με την ποιότητα, Απαράδεκτο service.”

Νικολας της Σχοινουσας
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο την Κυριακή στις 14.00. Ολα πήγαιναν σχετικά καλά μέχρι την στιγμή που φτάσαμε στο κυρίως. Είχαμε παραγγείλει ένα μεγάλο ψάρι το οποίο άργησε πάνω απο 45΄λεπτα (όπως είχε ξεχαστεί και η σαλάτα). Ενημερώσαμε το προσωπικό ότι δεν θα το φάμε και θα το πάρουμε πακέτο. Τους είπαμε οτι θέλουμε τιμολόγιο και μας ενημέρωσε ο υπεύθυνος οτι ΑΔΥΝΑΜΕΙ εκείνη την στιγμή και να περάσουμε να το πάρουμε την επόμενη μέρα.
Οταν επιμείναμε μας είπε με πολύ άσχημο τρόπο οτι θα έπρεπε να περιμένουμε ώστε να φέρει το τιμόλογιο κάποιος συνάδελφος από το σπίτι του στην ΒΟΥΛΑ.

Δεν θα πρότεινα αυτο το εστιατόριο σε κανέναν καθώς έχει απαράδεκτο service και είναι πολύ ακριβό σε σχέση με την ποιότητα που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, IoannisTS

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εχει υπέροχη θέα τη παραλία της γνυφαδας! Το φαγητο δεν μπορω να πω οτι μας ενθουσίασε! Το προσωπικό νιώσαμε οτι έκανε αγγαρεία κάποια στιγμή. Και επίσης αρκετά ακριβό για το προσφερόμενο προϊόν!

Ευχαριστούμε, mixalisgk
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθησαμε στο ντεκ με.σκοπο να πιουμε ενα ουζακι. Αρχικα ηρθε το νερο απο μια αγελαστη και στραβωμενη σερβιτορα η οποια μαλλον εκανε αγγαρεια. 20 λεπτα μετα και ενω δεν ειχε πολυ κοσμο κανεις δε μας ειχε παρει παραγγελια.Ενας κυριος του μαγαζιου καθοταν και αγναντευε ,μια δεσποινιδα εστριβε τσιγαρακι και χαζευε στο.κινητο και η στραβωμενη σερβιτορα ακομα ειχε τ ο ν αγελαστο. Φυσικα αφου προφανως δεν ειχαν αναγκη απο πελατες και χρηματα μιας και παραγγελια δεν ηρθε καποιος να παρει φυγαμε αφου ευχαριστηθηκαμε το νερο μας στην ομορφη θεα τους. Καλο ΟΑΕΔ!

1  Ευχαριστούμε, kiliodulos
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αιγαιοπελαγιτικη ατμόσφαιρα με καταπληκτικό φαγητό δίπλα στην θάλασσα φρέσκο ψάρι και μεζέδες από την Σχοινούσα .
Η Σοφία και ο Θοδωρής είναι η ψυχή του μαγαζιού όπου κάποιες βραδιές έχουν και ζωντανή παραδοσιακή μουσική με βιολί και λαούτο.
Ωραίο φαγητό κρασί και ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, Σεντινα Α
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2017

Σε κλειστό χώρο επέτρεπαν το κάπνισμα , που δια νόμου απαγορεύεται. Στην παρατήρησή μας, μας απάντησαν πως οι καπνίζοντες είναι σημαντικοί επιχειρηματίες στους οποίους δεν ειναι δυνατόν να επιβληθεί ο νόμος. Μας έκαναν να νοιώσουμε τρίτης κατηγορίας πολίτες και πελάτες.

1  Ευχαριστούμε, ioacha

Νικολας της Σχοινουσας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Γλυφάδα, Αττική

Νικολας της Σχοινουσας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!