“Τι φάση;;;;;”
Κριτική για: Padam

Padam
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια εβδομάδα πριν την καραντινα πήγαμε για καφέ, σαγκρια και μιλκσεικς ..... η ώρα ήταν 5:30 ... το προσωπικό μαζί με τον υπεύθυνο έκριναν ότι είναι η ώρα να αρχίσουν να ξεστολιζουν τις φιγούρες του Halloween που είχαν κρεμασμένες σε όλο το μαγαζι. Πήραν την σκάλα κ ανάμεσα στα τραπέζια κ τους πελάτες πήγαιναν στην κυριολεξία από τραπέζι σε τραπέζι κ τις κατεβάζανε...!!!! Η σαγκριες ήρθαν στο μισάωρο και οι καφέδες με τα μιλκσεικς στα 45 λεπτά.... με το ρολόι .!!!!Οταν τους είπαμε ότι άργησε η παραγγελία μας μας είπαν ότι υπάρχει συμφόρηση ..... ούτε καν .
ΧΑΧΑΧΑΧΑ είναι για γέλια.... οι τιμές ωστόσο τσιμπημένες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
4  Ευχαριστούμε, DOUPOU

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα ζεστο πολύ ενεργειακό μαγαζί με άψογο προσωπικό.Καφεδαρα μέσ' στο καιμακι μας πήρε τη μύτη.Μπραβο στα παιδιά για την ποιότητα της επένδυσης που κάνανε.see you soon!!

Ευχαριστούμε, Alexandros K
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο βράδυ
1. Η κοπέλα στην πόρτα ντυμένη σαν εκδιδόμενη !
2. Οι σερβιτόροι να κάθονται και να γελάνε παρέα με τον «υπεύθυνο» του καταστήματος
3. Παραγγελία μετά από 15 λεπτά αναμονής και 30 λεπτά για να έρθει η παραγγελία μας
4. Ο ναργιλές καλός , αλλά το αγόρι που μας τον έφερε δυστυχώς μύριζε πολύ άσχημα ιδρωτίλα !
: αυτός φυσικά είναι και ο λόγος που είναι το μόνο άδειο μαγαζί στην γλυφαδα που βρήκαμε να κάτσουμε !

Ευχαριστούμε, epikouros4711
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς την πατήσαμε όπως και πολλοί άλλοι.....
Αφού ζητήσαμε ζεστό ρόφημα στις 9.30 το βραδυ (τσάι)και αφού βλέπαμε την μηχανή του καφέ αναμμένη και δίπλα μας να πίνουν καφέ ο υπεύθυνος του καταστήματος ενημέρωσε τον σερβιτόρο να μας πει πως το βραδυ δεν σερβίρουν ροφήματα....κρίμα που δεν πήγαμε το μεσημέρι. Τέλος πάντων παραγγειλαμε 2 ποτήρια κρασί....σε 4-5 λεπτά κυριολεκτικά δεχτήκαμε κανονική επίθεση από κατσαρίδες που βγαίνανε από την κουζίνα. Ο κοσμος έτρεχε έξαλλος και οι μισοί ήταν πάνω στους καναπέδες....όταν ρώτησαμε τι έγινε ....μας είπαν πως ψέκασαν και σύντομα θα ψοφήσουν .... κανονικη εστία μικροβίων.......ότι χειρότερο έχω ζήσει σε εστιατόριο..... Τραγικό....ποτε μα ποτέ ξανά...
Η υγεία του κόσμου πάνω από όλα....Ντροπή

Ευχαριστούμε, P8486AOmarioc
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετριο το φαγητο, ομορφος χωρος για καφε, ευγενικο προσωπικο, τιμες λιγο ακριβες για Αθηνα. Φαγαμε club ηταν πολυ υπερβολικες οι γευσεις

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ZAHO25

Padam: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Padam: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα