“The place to be”
Κριτική για: Vittoria Gati

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε τελευταία στιγμή και όμως οι άνθρωποι « σκίστηκαν» να μας εξυπηρετήσουν!
Όμορφος χώρος, με γούστο. Το προσωπικό ευγενέστατο, ευδιάθετο, μας κατατόπισαν πλήρως στο τί να επιλέξουμε με βάση τα γούστα μας.
Όλα φρεσκότατα, με φαντασία, πρωτοτυπία και αρίστης ποιότητας υλικά.
Μπράβο σας και σας ευχαριστούμε πολύ για αυτή την εμπειρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, _Q5020TD
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Vittoria Gati, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε την επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας! Προσπαθούμε καθημερινά να δημιουργούμε νόστιμες Ιταλικές συνταγές και να προσφέρουμε ένα φιλόξενο και οικείο περιβάλλον στον κόσμο που μας επισκέπτεται και είναι χαρά μας που αυτή η προσπάθεια πραγματοποιήθηκε κατά την επίσκεψη σας.
Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά.
Με εκτίμηση, Vittoria Gati

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2021

Υπεροχο φαγητο !!!!!Χορταστικες μεριδες.Πολυ ωραιο περιβάλλον.,με εξαιρετικο προσωπικο,φιλικο,ευγενικό και με εκλεπτυσμένο χιούμορ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, fotMel
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Vittoria Gati, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2021

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε την επίσκεψη σας στο εστιατόριο μας!
Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο εστιατόριο μας.
Με εκτίμηση, Vittoria Gati

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Επισκευθήκαμε το εστιατόριο ως ζευγάρι απόγευμα, εντυπωσιαστήκαμε απο την διακόσμηση και το vibe αλλα απο εκει και πέρα το χάος. Τα παιδια στο σέρβις ηταν τουλάχιστον ακατατόπιστα σχετικά με το μενού και χωρις καμια οργάνωση, πιατα αργούσαν και ο μαίτρ επέπλητε προσωπικό στην σάλα για οποιοδήποτε λογο μπροστά μας μιας και ήμασταν μόνο δύο τραπέζια και δεν υπήρχε λόγος να το σεβαστεί αυτο. Ελπίζαμε να τελείωσει εκει, αλλα, Mozzarella Carozza κακοτηγανισμένη με κρύο κέντρο, πίτσα καμμένη απο την κάτω μερια με πολύ κακή πικρή επιγευση, ραγού μοσχάρι χωρις κανένα χαρακτήρα, και ενα κοτόπουλο κρύο με γαρνιτούρα χωρις νόημα. Κλείσιμο με canolli που τα 2 απο τα 3 ηταν σπασμένα σε μορφή μάζας με ελαφρώς ξυνισμένη κρέμα. Σύνολο 40 ευρω το ατομο χωρις τα κρασια. Κρίμα και είχαμε πραγματικα πολλή ορεξη να γνωρίσουμε αυτο το μαγαζι. Ελπιζουμε σε βελτίωση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, marioss133
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Vittoria Gati, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ κύριε Μάριε,
Λυπούμαστε που λαμβάνουμε αυτό το σχόλιο! Ο στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια συνολικά καλή εμπειρία, τόσο με το φαγητό μας όσο και με την εξυπηρέτηση και στην δική σας επίσκεψη δυστυχώς δεν τον πετύχαμε.
Προσπαθούμε καθημερινά να προσφέρουμε νόστιμο και ποιοτικό φαγητό που βασίζεται στις καλύτερες πρώτες ύλες και φυσικά να μαθαίνουμε και να βελτιωνόμαστε από τα λάθη που προκύπτουν.
Θα θέλαμε να μας ενημερώσετε μέσω mail (info@vittoriagati.com) για την ημέρα που μας επισκεφθήκατε, προκειμένου να εντοπίσουμε τα λάθη που προέκυψαν. Σε αναμονή της απάντησης σας,

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2021

Τραγική αντιμετώπιση από το προσωπικό, σε λάθος πιάτο που σερβιρίστηκε. Αφου φέρανε άλλο πιάτο από αυτό που είχαμε παραγγείλει η απάντηση ήταν δεν έχουμε χρόνο στην κουζίνα για να σας φτιάξουμε άλλο.

Ευχαριστούμε, 395tetep
Ο/η ΔΟΜΝΑ Ζ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Vittoria Gati, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουνίου 2021

Λυπούμαστε που λαμβάνουμε το σχόλιο σας και σε αυτή την πλατφόρμα.
Όπως σας έχουμε ήδη γράψει, το προσωπικό μας γνωρίζει την πολιτική του εστιατορίου μας τόσο στο κομμάτι της φιλοξενίας και ευγένειας, όσο και στην διαχείριση παραπάνου από κάποιον δυσαρεστημένο πελάτη.
Παρακαλούμε στείλτε μας πληροφορίες σχετικά με την ημέρα επίσκεψης, προκειμένου να εντοπίσουμε το τυχόν πρόβλημα.
Αναμένουμε την απάντηση σας στο info@vittoriagati,com

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2021

Απο τα πιο ωραία μαγαζιά στα νότια προάστια! Άριστη εξυπηρέτηση και εξαιρετικές γεύσεις ! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Xry919

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που λαμβάνουμε το παραπάνω σχόλιο!
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στο εστιατόριο μας καθώς και που εκτιμήσατε την καθημερινή προσπάθεια που κάνουμε για ποιoτικό φαγητό και σωστή εξυπηρέτηση.
Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.
Vittoria Gati

Vittoria Gati: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Vittoria Gati: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!