“Υπερεκτιμημένο”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ικανοποιητικό φαγητό σε ποσότητα κ ποιότητα , υψηλές τιμές κατά τα αλλά !
Στην σάλα του καταστήματος ψεκάζουν ασταμάτητα καρκινογόνα αρωματικά λες και μπαίνεις στο plaisio ! Απαράδεκτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, alexandr0s1977

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω η φήμη προτρέχει από τα ίδια τα προϊόντα. Πήραμε πανκεικς, κόστος στα 8€, η ζύμη ήταν οριακά ψωμένια και θρυμματιζόταν φουλ. Η δε επικάλυψη φτωχική σε σχέση με άλλα καταστήματα όπου έχω φάει! Επίσης η αναλογία ζύμης με το συνοδευτικό είναι δυσανάλογη με αποτέλεσμα να υπερισχύει η ζύμη γευστικά.

Ευχαριστούμε, valantiszak
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2021

English breakfast με πρασινη σαλατα ! Ολα πολυ μετρια και πολυ γλυκες γευσεις.
Μετριο το ψωμι, μετρια τα λουκανικακια, παρα πολυ ωραια τα hush brown, κακο το ψησιμο στο bacon, μετρια τα μανιταρια απλα ωραια τα αβγα. Εντυπωσιακο το πιατο και η ποσοτητα ΟΚ αλλα μετριο και δεν πλησιαζει καθολου στις γευσεις του πραγματικου English Breakfast.

1  Ευχαριστούμε, BreakfastAlex
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2021

Πολύ όμορφο μαγαζί, ωραίο περιβάλλον και πολύ ευγενικό προσωπικό! Το επισκέφτηκα σε μέρα που είχε πολύ κόσμο όμως και πάλι η παραγγελία ήταν έτοιμη πολύ γρήγορα! Ο λόγος που βαζω 3 και όχι παραπάνω είναι επειδή πως αν και το φαγητό το βρήκα γευστικό (παρήγγειλα το croque madam) θα ήθελα να μην ήταν παγωμένο.

Ευχαριστούμε, J7155BY_
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2021

Φτάσαμε στις 21.00 και πριν κάτσουμε ρωτήσαμε αν σερβίρουν σοκολάτα και smoothies .Καθίσαμε μας έφεραν και τον κατάλογο με αυτά τα προϊόντα. Στην παραγγελία μας όμως μας είπαν ότι δεν σερβίρουν τέτοια ώρα smoothies και μετά τις 9 κλείνουν οι μηχανές για τα ζεστά Ροφήματα...!Θα προτιμούσαμε να μας πουν ότι σερβίρουν μόνο hamburgers.

Ευχαριστούμε, athinap559

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.