“Πολύς ντόρος χωρίς λόγο!”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί σήμερα το πρωί για να φάμε ένα brunch, έχοντας ακούσει πολλά για αυτό. Το μενού δεν είχε την ποικιλία που περιμέναμε καθώς μας απέκλεισαν και τα burger λόγω του ότι ήταν πρωί. Πήραμε ένα English breakfast στο οποίο τα στοιχεία που ήταν τηγανητά είχαν έντονη την γεύση της «τηγανίλας», ένα eggs benedict με γαλοπούλα το οποίο ήταν και το καλύτερο πιάτο που δοκιμάσαμε! Στα γλυκά δεν είχαμε πολλές επιλογές παρά μόνο συνδυασμούς pancakes, το οποίο δεν με χάλασε γιατί είμαι λάτρης τους. Επιλέξαμε το strawberry & chocolate pancakes. Έμεινα απογοητευμένος από την επιλογή καθώς η ζύμη ήταν σαν μπαγιάτικο κέικ έχοντας του προσθέσει σιρόπι για να το μαλακώσει. Η πραλίνα φράουλας και η πραλίνα σοκολάτας ήταν γευστικές χωρίς να ήταν κάτι το ξεχωριστό που θα πεις «μμμ ωραίο».

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, x2giannis

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2021

Αρχικά να ξέρετε ότι παρά τις ακριβές τιμές είναι self service. Σαν να πηγαίνεις στα Goody's ένα πράγμα. Από κει και πέρα τίποτα το τρομερό. Πήρα ένα μπέργκερ με κοτόπουλο το οποίο κοτόπουλο ήταν αρκετά στεγνό και το μπέργκερ εντελώς άνοστο, ενώ σαν μερίδα ήταν επιπέδου φαστφουντάδικου. Η κοπέλα μου πήρε κροκ μαντάμ το οποίο ήταν πολύ πιο αξιοπρεπές. Τέλος παραγγείλαμε και πάνκέικς τα οποία ήταν εντελώς διαφορετικά σε σχέση με όσα έχουμε συνηθίσει να τρώμε. Ήταν σαν τηγανιτό παντεσπάνι, ενώ έβγαζε έντονη λαδίλα με αποτέλεσμα να είναι πολύ βαρύ σαν πιάτο. Γενικά πανάκριβο και τίποτα το τρομερό. Χίλιες φορές σε φαστφουντάδικο να φάτε την ίδια ποιότητα με τα μισά λεφτά.

3  Ευχαριστούμε, kostasp871
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Η εξυπηρέτηση είναι χάλια , έχει πολυ καθυστέρηση και μεγάλη αναμονή παραγγελιών.Δεν το προτεινω σε καμια περιπτωση σε ώρες αιχμής

1  Ευχαριστούμε, XPAPADopls
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020

Πήραμε μία ομελέτα απογοήτευση. Το μπέικον μάλλον ταγκιασμένο. Η γυναίκα μου ούτε τον καφέ της δεν ήπιε, κρίμα

Ευχαριστούμε, Παντελής Α
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα και πιο ποιοτικά φαγητά που έχουμε φάει!!!
Από που να ξεκινήσω...
Δοκιμάσαμε burger up, healthy omelette και bao bans με χοιρινό!!!! Οι μερίδες τεράστιες!!! Οι γεύσεις απίθανες και προσεγμένες μέχρι και τη τελευταία λεπτομέρεια, ακόμα και οι πατάτες στο burger ιδιαίτερες, ακόμα και το ψωμί στην ομελέτα νοστιμότατο!!!
Αυτό που θα μας κάνει να επισκεφτούμε σίγουρα ξανά το μαγαζί πέρα του φαγητού είναι η εξυπηρέτηση του προσωπικού!!! Χαμογελαστοί άνθρωποι με ενδιαφέρον για τη δουλειά τους και έγνοια για το αν ο πελάτης είναι πραγματικά ευχαριστημένος!!!
Το σερβις επίσης πολύ γρήγορο και τα τραπεζια και οι τουαλέτες πεντακάθαρες, κάτι που μας ενδιαφέρει πολύ αυτή τη περίοδο!!! Τέλος τα τραπεζια με τις απαιτούμενες αποστάσεις ασφαλείας!!!
Μπράβο Ακη σε εσένα και στους υπαλλήλους σου!!!

1  Ευχαριστούμε, vaslam
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2020

Γεια σου vaslam! Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab καθώς και για το σχόλιό σου! Στόχος μας είναι να προσφέρουμε όχι μόνο μια μοναδική γευστική εμπειρία αλλά και ένα όμορφο περιβάλλον για εσάς! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που πέρασες με την παρέα σου... σούπερ! Σε ξαναπεριμένουμε! Καλή συνέχεια!

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!