“Πανάκριβο και μέτριο”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2021

Αρχικά να ξέρετε ότι παρά τις ακριβές τιμές είναι self service. Σαν να πηγαίνεις στα Goody's ένα πράγμα. Από κει και πέρα τίποτα το τρομερό. Πήρα ένα μπέργκερ με κοτόπουλο το οποίο κοτόπουλο ήταν αρκετά στεγνό και το μπέργκερ εντελώς άνοστο, ενώ σαν μερίδα ήταν επιπέδου φαστφουντάδικου. Η κοπέλα μου πήρε κροκ μαντάμ το οποίο ήταν πολύ πιο αξιοπρεπές. Τέλος παραγγείλαμε και πάνκέικς τα οποία ήταν εντελώς διαφορετικά σε σχέση με όσα έχουμε συνηθίσει να τρώμε. Ήταν σαν τηγανιτό παντεσπάνι, ενώ έβγαζε έντονη λαδίλα με αποτέλεσμα να είναι πολύ βαρύ σαν πιάτο. Γενικά πανάκριβο και τίποτα το τρομερό. Χίλιες φορές σε φαστφουντάδικο να φάτε την ίδια ποιότητα με τα μισά λεφτά.

1  Ευχαριστούμε, kostasp871

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Η εξυπηρέτηση είναι χάλια , έχει πολυ καθυστέρηση και μεγάλη αναμονή παραγγελιών.Δεν το προτεινω σε καμια περιπτωση σε ώρες αιχμής

Ευχαριστούμε, XPAPADopls
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020

Πήραμε μία ομελέτα απογοήτευση. Το μπέικον μάλλον ταγκιασμένο. Η γυναίκα μου ούτε τον καφέ της δεν ήπιε, κρίμα

Ευχαριστούμε, Παντελής Α
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα και πιο ποιοτικά φαγητά που έχουμε φάει!!!
Από που να ξεκινήσω...
Δοκιμάσαμε burger up, healthy omelette και bao bans με χοιρινό!!!! Οι μερίδες τεράστιες!!! Οι γεύσεις απίθανες και προσεγμένες μέχρι και τη τελευταία λεπτομέρεια, ακόμα και οι πατάτες στο burger ιδιαίτερες, ακόμα και το ψωμί στην ομελέτα νοστιμότατο!!!
Αυτό που θα μας κάνει να επισκεφτούμε σίγουρα ξανά το μαγαζί πέρα του φαγητού είναι η εξυπηρέτηση του προσωπικού!!! Χαμογελαστοί άνθρωποι με ενδιαφέρον για τη δουλειά τους και έγνοια για το αν ο πελάτης είναι πραγματικά ευχαριστημένος!!!
Το σερβις επίσης πολύ γρήγορο και τα τραπεζια και οι τουαλέτες πεντακάθαρες, κάτι που μας ενδιαφέρει πολύ αυτή τη περίοδο!!! Τέλος τα τραπεζια με τις απαιτούμενες αποστάσεις ασφαλείας!!!
Μπράβο Ακη σε εσένα και στους υπαλλήλους σου!!!

1  Ευχαριστούμε, vaslam
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2020

Γεια σου vaslam! Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab καθώς και για το σχόλιό σου! Στόχος μας είναι να προσφέρουμε όχι μόνο μια μοναδική γευστική εμπειρία αλλά και ένα όμορφο περιβάλλον για εσάς! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που πέρασες με την παρέα σου... σούπερ! Σε ξαναπεριμένουμε! Καλή συνέχεια!

Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε για brunch και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι.
Πήραμε τα εξής.
- 2 freddo espresso
- Scrambled eggs - πού καλά
- British breakfast - πολύ καλό
κόστος 30 ευρώ
Μας κέρασαν και γλυκό στο τέλος.
το προσωπικό ευγενέστατο και ο χώρος πολύ προσεγμένος.
Ό,τι και να λένε ο Άκης είναι επαγγελματίας/επιχειρηματίας

Ευχαριστούμε, Grigorios1944
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Γεια σου Grigorios1944. Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab καθώς και για τα όμορφά σου σχόλια, για εμάς και για τον Άκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που πέρασες σούπερ και που απόλαυσες το γεύμα σου με την παρέα σου! Σε ξαναπεριμένουμε! Καλή συνέχεια!

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα