“Σκέτη απογοήτευση”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

Το φαγητό ήταν σαν κατεψυγμένο και δε θυμίζει τίποτα άλλο παρα ένα απλό φαστφουντάδικο...πραγματικά περίμενα κάτι παραπάνω

Ευχαριστούμε, _W3412NF
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Γεια σου Γιωργος Γ. Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab. Λυπούμαστε ιδιαίτερα που δεν έμεινες ευχαριστημένος από την επίσκεψή σου σε εμάς. Λόγω Covid-19 πήραμε κάποια έξτρα μέτρα και για αυτόν τον λόγο συσκευάζουμε πλέον τα σάντουιτς. Δεν είναι όμως κατεψυγμένα, απλά συσκευασμένα. Σε ευχαριστούμε για το σχόλιο. Καλή συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020

Το φαγητο και ειδικά το burger πολυ απαισιο και σε σχεση με την φήμη που εχει τα πιάτα και η ποιότητα ειναι απλα χαλια Συν το ανύπαρκτο service. Ηταν πέταμα χρημάτων και σιγουρα δεν θα ξανάρθω

Ευχαριστούμε, T66NQ_

Γεια σου nata9lia. Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab. Λυπούμαστε ιδιαίτερα που δεν έμεινες ικανοποιημένη. Όλα μας τα καταστήματα είναι self-service. 'Οσον αφορά τα γεύματα που έχουμε, είναι φτιαγμένα από αγνά και φρέσκα υλικά και όλα μας τα ψωμάκια ειναι χειροποίητα. Σε ευχαριστούμε για το σχόλιό σου. Καλή συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Εχω παει δυο φορες και παντα το προσωπικο ειναι παρα πολυ εξυπηρετικο ολα τα φαγητα που εχω δοκιμασει ειναι πραγματικα πεντανοστιμα και αξιζουν παρα πολυ την δευτερη φορα που πηγαμε παρεα 4 ατομα βραδυ στο τελος μας κερασαν και δωρεαν επιδορπιο δυο τσιζκεικ και ενα brownies καταπληκτικαα! Πρεπει να πατε σιγουρα μια φορα να δοκιμασετε ολα ειναι τελειαα!!

Ευχαριστούμε, eugeniakrj
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Τι να πούμε ο άνθρωπος είναι επαγγελματίας.Γεύσεις μοναδικές,χώρος προσεγμένος σε όλα,σχέση ποιότητας-τιμής.Άκη συνέχισε ΤΟ ΧΕΙΣ

Ευχαριστούμε, ΣΩΤΗΡΗΣ P
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Γεια σου Κυριακή! Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab Γλυφάδας καθώς και για το σχόλιό σου! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες το γεύμα σου! Σε περιμένουμε για να δοκιμάσεις... και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας! Καλό φθινόπωρο!

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία burger και το μπιφτέκι αλλά και οι λοιποί συνδυασμοί. Πήραμε 2-3 και δοκιμάσαμε. Εξαιρετικά και τα bao bunt. Οι μερίδες ικανοποιητικες. Το μαγαζί είναι self service αλλά είναι όλοι ευγενέστατοι. Το μόνο πιάτο που δεν μας άρεσε ήταν τα chicken nuggets, ήταν σκληρά, στεγνά και άνοστα.

1  Ευχαριστούμε, katerinap831
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Γεια σου Katerina P. Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab καθώς και για το σχόλιό σου. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την ευχάριστη εμπειρία που είχες. Σε ξαναπεριμένουμε! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!