“ΤΕΛΕΙΟΟΟ”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Εχω παει δυο φορες και παντα το προσωπικο ειναι παρα πολυ εξυπηρετικο ολα τα φαγητα που εχω δοκιμασει ειναι πραγματικα πεντανοστιμα και αξιζουν παρα πολυ την δευτερη φορα που πηγαμε παρεα 4 ατομα βραδυ στο τελος μας κερασαν και δωρεαν επιδορπιο δυο τσιζκεικ και ενα brownies καταπληκτικαα! Πρεπει να πατε σιγουρα μια φορα να δοκιμασετε ολα ειναι τελειαα!!

Ευχαριστούμε, eugeniakrj

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020

Τι να πούμε ο άνθρωπος είναι επαγγελματίας.Γεύσεις μοναδικές,χώρος προσεγμένος σε όλα,σχέση ποιότητας-τιμής.Άκη συνέχισε ΤΟ ΧΕΙΣ

Ευχαριστούμε, ΣΩΤΗΡΗΣ P
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Γεια σου Κυριακή! Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab Γλυφάδας καθώς και για το σχόλιό σου! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες το γεύμα σου! Σε περιμένουμε για να δοκιμάσεις... και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας! Καλό φθινόπωρο!

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία burger και το μπιφτέκι αλλά και οι λοιποί συνδυασμοί. Πήραμε 2-3 και δοκιμάσαμε. Εξαιρετικά και τα bao bunt. Οι μερίδες ικανοποιητικες. Το μαγαζί είναι self service αλλά είναι όλοι ευγενέστατοι. Το μόνο πιάτο που δεν μας άρεσε ήταν τα chicken nuggets, ήταν σκληρά, στεγνά και άνοστα.

1  Ευχαριστούμε, katerinap831
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Γεια σου Katerina P. Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab καθώς και για το σχόλιό σου. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την ευχάριστη εμπειρία που είχες. Σε ξαναπεριμένουμε! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τίποτα παραπάνω από ένα απλό φαστφουντάδικο. Μικρές μερίδες και πανάκριβο γ αυτό που προσφέρει. Και να με κεράσουν δε ξαναπάω

Ευχαριστούμε, Manolis_Kenani
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Γεια σου Manolis Kenani. Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab. Λυπούμαστε ιδιαίτερα που δεν έμεινες ευχαριστημένος. Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για να δοκιμάσουμε τα Burger του Άκη. Αγγίζουν την τελειότητα. Οι τιμές νορμάλ γι αυτό που προσφέρουν (ποιότητα και γεύση) αλλά γενικά ελαφρώς ακριβότερα από άλλα.
Καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό

2  Ευχαριστούμε, kthanassis
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2020

Γεια σου kthanassis. Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab Γλυφάδας καθώς και για το σχόλιό σου. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες το γεύμα σου και που ευχαριστήθηκες τη βόλτα σου! Σε ξαναπεριμένουμε!

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!