Tripadvisor
Γλυφάδα
Αναζήτηση

“Cosy family and friends brunch place”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο,ευρύχωρο μαγαζί ειδικά αν είστε παρέα με παιδιά, καρότσια κτλ...Ευγενική υποδοχή που μας προτείνει πού θα καθίσουμε και πώς λειτουργεί το σύστημα παραγγελίας, είναι self service. Τσιμπιμένες τιμές αλλά δεν περίμενα κάτι διαφορετικό λόγω του "famous chef"/ιδιοκτήτη. Βέβαια για να είμαστε δίκαιοι οι μερίδες είναι χορταστικότατες!Ροφήματα και καφές μέτρια, γλυκά υπερβολικά εκτός κι αν είστε λάτρεις του υπερβολικά γλυκού και της ποσότητας. Λάτρεψα τα χειροποίητα chips...Σίγουρα είναι το μέρος που έχετε ξαναδεί και γεύσεις που επίσης έχετε γευθεί αλλά μας τραβάει το "όνομα".

Ευχαριστούμε, Dingo29
Ο/η TarikDimitriou, General Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 ημέρες

Καλησπέρα Dingo. Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου! Χαιρόμαστε πολύ που έφυγες χορτασμένος! Είναι σημαντικό για εμάς η τιμή να συμβαδίζει πάντα με την ποιότητα και την ποσότητα! Σε ξαναπεριμένουμε!

Νοστιμότατο burger!!!! Αρκετά μεγάλες μερίδες σε λογικές τιμες για την περιοχή... Πολύ ωραία pan cake!!! Μπράβο Άκη! Πολύ βολικό το ότι εχει αλλαξιέρα για μωρα!!! :)

Ευχαριστούμε, 320iskar

Γεια σου isKar! Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σου και χαιρόμαστε που σου άρεσε ό,τι δοκιίμασες! Θέλουμε να νιώθετε σαν στο σπίτι σας και εσείς και οι μικροί μας φίλοι και για αυτόν τον λόγο δίνουμε σημασία στην κάθε λεπτομέρεια που μπορεί να είναι σημαντική για εσάς! Σε ξαναπεριμένουμε! :)

Πήγαμε μια φορά και ήταν πολύ ωραία τη δεύτερη φορά πήγαμε παρασκευή και απογοητευτηκαμε από τη ποιότητα τη μυρωδιά και τη γεύση όλα ήταν πολύ φτωχά

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, 590marlem

Καλησπέρα Marle. Λυπούμαστε ιδιαίτερα που δεν σου άρεσε τίποτα απολύτως από την επίσκεψή σου στο Kitchen Lab. Σε ευχαριστούμε για το σχόλιο.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό σε έναν πολύ ωραίο χώρο.
Οι τιμές αρκετα καλές για τις μερίδες που σερβίρονται, οι οποίες είναι τεράστιες!!

Ευχαριστούμε, manosz2017

Καλησπέρα Μάνο! Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σου και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που έφυγες από το μαγαζί... χορτασμένος! Σε ξαναπεριμένουμε! :)

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά απο πολύ καιρό που το συζητάγαμε , επισκεφτήκαμε την Κυριακή το Kitchen lab για brunch με ένα φιλικό ζευγάρι.Στα θετικά, ο χώρος είναι απλός αλλά πολύ όμορφος και πολύ άνετος.Η κοπέλα στην υποδοχή ήταν χαμογελαστή και εξυπηρετική.Οι καφέδες που πήραμε ήταν τέλειοι για τα προσωπικά μας γούστα όπως και το Antioxidant protein shake. Οι μερίδες είναι πραγματικά τεράστιες.Πήραμε scrambled eggs με σολομό ήταν περισσότερο αλμυρός απο ότι θα θέλαμε αλλά στο τέλος το συνήθιζες. Croque madame που ήταν υπέροχο και χορταστικό. Ένα omelet open Sandwich νοστιμάτατο και τεράστιο και ένα homemade Sandwich κοτόπουλο coronation που για τον φίλο μου που δεν τρώει curry γευστικά τον χάλασε λίγο αλλά πραγματικά χωρις το curry θα του έβαζε 10/10. Πολύ σημαντικό είναι ότι τα ψωμάκια όλα όπως και η τάρτα ήταν χειροποίητα και τα τσιπς που συνόδευαν κάποια πιάτα ήταν και αυτά χειροποίητα και όχι τα έτοιμα.Στα συν ότι αν είχες παιδιά και ζητούσες σου έφερναν μπλοκ ζωγραφικής με μαρκοδόρους για να ασχοληθούν. Στα αρνητικά και οι λόγοι που έβαλα 4/5 και όχι 5/5 είναι η λίγο τσιμπημένες τιμές σε συνδιασμο με το ότι είναι self service.Σε γενικές γραμμές όμως αξίζει κάποιος να το επισκεφτει για brunch και σίγουρα θα μείνει ικανοποιημένος.

Ευχαριστούμε, panagiotiss176

Καλησπέρα Παναγιώτη! Σε υπερευχαριστούμε για αυτή τη σούπερ κριτική! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αναγνώρισες το πόσο προσεκτικοί είμαστε σε κάθε μας πιάτο! Τα υλικά μας είναι πάντα αγνά και φρέσκα και στόχος μας είναι η τιμή να συμβαδίζει και με την ποιότητα! :) Σε ξαναπεριμένουμε!

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!