Tripadvisor
Γλυφάδα
Αναζήτηση

“πολυ καλο! αξιζει μια επισκεψη”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα μου. Συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μου είναι να σας προσφέρω το καλύτερο. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Σας περιμένω!

Νοστιμότατο burger!!!! Αρκετά μεγάλες μερίδες σε λογικές τιμες για την περιοχή... Πολύ ωραία pan cake!!! Μπράβο Άκη! Πολύ βολικό το ότι εχει αλλαξιέρα για μωρα!!! :)

Ευχαριστούμε, 320iskar

Πήγαμε μια φορά και ήταν πολύ ωραία τη δεύτερη φορά πήγαμε παρασκευή και απογοητευτηκαμε από τη ποιότητα τη μυρωδιά και τη γεύση όλα ήταν πολύ φτωχά

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, 590marlem
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό σε έναν πολύ ωραίο χώρο.
Οι τιμές αρκετα καλές για τις μερίδες που σερβίρονται, οι οποίες είναι τεράστιες!!

Ευχαριστούμε, manosz2017
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μετά απο πολύ καιρό που το συζητάγαμε , επισκεφτήκαμε την Κυριακή το Kitchen lab για brunch με ένα φιλικό ζευγάρι.Στα θετικά, ο χώρος είναι απλός αλλά πολύ όμορφος και πολύ άνετος.Η κοπέλα στην υποδοχή ήταν χαμογελαστή και εξυπηρετική.Οι καφέδες που πήραμε ήταν τέλειοι για τα προσωπικά μας γούστα όπως και το Antioxidant protein shake. Οι μερίδες είναι πραγματικά τεράστιες.Πήραμε scrambled eggs με σολομό ήταν περισσότερο αλμυρός απο ότι θα θέλαμε αλλά στο τέλος το συνήθιζες. Croque madame που ήταν υπέροχο και χορταστικό. Ένα omelet open Sandwich νοστιμάτατο και τεράστιο και ένα homemade Sandwich κοτόπουλο coronation που για τον φίλο μου που δεν τρώει curry γευστικά τον χάλασε λίγο αλλά πραγματικά χωρις το curry θα του έβαζε 10/10. Πολύ σημαντικό είναι ότι τα ψωμάκια όλα όπως και η τάρτα ήταν χειροποίητα και τα τσιπς που συνόδευαν κάποια πιάτα ήταν και αυτά χειροποίητα και όχι τα έτοιμα.Στα συν ότι αν είχες παιδιά και ζητούσες σου έφερναν μπλοκ ζωγραφικής με μαρκοδόρους για να ασχοληθούν. Στα αρνητικά και οι λόγοι που έβαλα 4/5 και όχι 5/5 είναι η λίγο τσιμπημένες τιμές σε συνδιασμο με το ότι είναι self service.Σε γενικές γραμμές όμως αξίζει κάποιος να το επισκεφτει για brunch και σίγουρα θα μείνει ικανοποιημένος.

Ευχαριστούμε, panagiotiss176
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φαγαμε πολυ ωραια Burger αλλα καπιοα πιατα ειχαν παρα πολυ μπεϊκον.
ωραια ατμοσφαιρα για οικογενειες

Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Α

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!