“Καθαρά Δευτέρα στη Ψαρού!!!!”
Κριτική για: Ψαρού

Ψαρού
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2018

Καθαρά Δευτέρα βρεθήκαμε στη Ψαρού. Το μαγαζί γεμάτο και έξω ουρά. Εκεί που περιμένουμε λοιπόν βγαίνει ένα παιδί και μας κερνάει τσίπουρο με ένα δίσκο μεζεδάκια!! Πραγματικά νιώσαμε ότι είμαστε σε νησί μιας άλλης εποχής... Στα του μενού τώρα. Ότι και αν δοκιμάσαμε ήταν απλά ΤΈΛΕΙΟ και οι τιμές επίσης!!! Αγαπημένο πιάτο παρόλα αυτά τα φιλετάκια γλώσσας! Και τα ψάρια που μύριζαν θάλασσα.
Νομίζω ότι μόλις βρήκαμε το νέο μας στέκι στη Γλυφάδα!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Athina S

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2018

Απογευματινή βόλτα στη γλυφάδα και κατάληξη στη Ψαρού. Τέλειο μέρος με πολύ φιλικό και άμεσο σέρβις. Τέλεια τα καπνιστά μύδια και η ψαρόσουπα! Α και η μελιτζανοσαλάτα.
Σίγουρα θα γίνει το νέο μας στέκι!!!!

1  Ευχαριστούμε, Katerina M
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την Ψαρού στις 11 Μαρτίου μετά από κυριακάτικη βόλτα στην Γλυφάδα. Ένα ωραία στημένο και απλό μαγαζί με πολύ ευχάριστο και ευγενικό προσωπικό. Σέρβις αμεσο και μερίδες μεγάλες. Η ποικιλία που έχουν τα παιδιά στο ούζο και τσίπουρο δεν παίζεται!!! Τα μεζεδάκια τέλεια με καλύτερο για μένα την ταραμοσαλατα με μελάνι σούπας την καπνιστή μελιτζανοσαλατα και τα χειροποίητα ντολμαδάκια. Θα μας δείτε πάλι πολύ σύντομα και φυσικά όποιος δεν έχει πάει ακόμα απλά ΧΆΝΕΙ...

1  Ευχαριστούμε, Eleftheria E
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος , υπέροχο φαγητό,πολύ καλές τιμές , μπράβο και πάλι μπράβο!!!!!!!!!! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε πάλι . Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

2  Ευχαριστούμε, psaraki p
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Αφού καταφέραμε να κάτσουμε Κυριακή μεσημέρι πάλι καλα άξιζε η αναμονή...το προσωπικό εξυπηρετικο αν και όχι τόσο γρήγορο λόγω ημέρας (κατανοητο) ευγενεστατο παρόλα αυτά. Τ ψάρια πολύ καλά ψημένα φοβερά φιλετάκια γλώσσας σε Κανταίφι και γευστικοτατα μύδια τεριακι. Θα ξανά πάμε σίγουρα...

5  Ευχαριστούμε, Σταύρος Κ

Ψαρού: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ψαρού: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!