“Πολυ ωραιο”
Κριτική για: Ψαρού

Ψαρού
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε μεγάλη παρέα, άψογη εξυπηρέτηση, πολύ καλό φαγητό, προσιτές τιμές, ευχάριστη ατμόσφαιρα, ωραίος κόσμος και ευχάριστο προσωπικό. Σίγουρα ένας χώρος που θα ξαναεπισκεφθουμε! Πολύ ωραία κ προσεγμένα πιάτα!

4  Ευχαριστούμε, theofilos k

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο trip advisor αναζητώντας ένα μέρος με θαλασσινά στη γλυφάδα μου εμφάνισε το συγκεκριμένο μαγαζί με την ονομασία "ΨΑΡΑΚΙ", φτάνοντας εκεί βλέπω πως το λένε ΨΑΡΟΥ... μπαίνοντας τώρανα γράψω την κριτική το εντοπίζω και με τα 2 ονόματα..... Τέλος πάντων αυτό απλά το σχολιάζω.
Δεν ξέρω απο πού να ξεκινήσω... Αρχικά δέχομαι και καταννοώ οτι σήμερα ημέρα Κυριακή λόγω του κόσμου θα μπορούσαν να συμβούν κάποια λάθη, αλλά εδώ μιλάμε για κάτι που δεν μου έχει ξανασυμβεί!
Πλήρης ασυνεννοησία το προσωπικό μεταξύ τους., περιμέναμε 15' να μας φέρουν 2 καρέκλες για να κάτσουμε όλοι, παραγγείλαμε μετά απο μισάωρο καθώς κανένας σερβιτόρος δεν εμφανιζόταν.., τα φαγητά έφτασαν καθυστερημένα και κάποια τα ξέχασαν και τους τα υπενθυμίσαμε, ενώ μας έφεραν και λάθος πιάτα! Δεν θα σχολιάσω πόσες φορές ζητήσαμε Χαρτοπετσέτες, ή το γεγονός οτι ο ένας σερβιτόρος μας πάσαρε στον άλλο....
Αυτό όμως που ήταν απαράδεκτο ήταν το ίδιο το φαγητό σα γεύση και σαν ποιότητα!! Οι γλώσσες με το φύλλο καταίφι, τα φράσκα καλαμαράκια (γόνος), ήταν χάλια ενώ, τα γιαλατζί κ η πατατοσαλάτα ήταν σα κονσέρβες. Τα μόνα πιάτα που ήταν οκ σε γέυση ήταν οι γαρίδες οι ψητές, οι τηγανιτές πατάτες και η φάβα.
Σίγουρα δεν θα ξαναπάω και δεν το προτείνω..

1  Ευχαριστούμε, Chrysedd
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 9 Απριλίου 2018
Μετάφραση Google

Ψαρού: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανάβυσσος, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Ψαρού: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!