“Απλά τέλειο!!!”

Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Ουζερί Ο Φάρος
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Δεν ξέρω από που να πρωτοξεκινήσω.. Ο χώρος που σε ταξιδεύει σε παλιά παραδοσιακή οικογενειακή ψαροταβέρνα. Η εξυπηρέτηση, το φιλικό περιβάλλον και η ευγένεια του προσωπικού που μας έκανε να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας. Το φαγητό που είναι υψηλής ποιότητας, γευστικότατο και σε μεγάλες μερίδες. Η σχέση υψηλής ποιότητας με τις χαμηλές τιμές το κάνει ακόμα πιο απολαυστικό. Μία από τις καλύτερες εμπειρίες που είχαμε με την οικογένεια μου και τους φίλους μας. Είναι το στέκι μας εδώ και 30 χρόνια και δεν το αλλάζουμε με κανένα άλλο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, nancydP1070LI

Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2019

Μια παλια ψαροταβερνα στην Ανω Γλυφαδα που παρεμεινε σταθερη αξια στην περιοχη παρ'ολη την κριση. Οικογενειακη και βεβαια περισσοτερο απευθυνεται σε Γλυφαδιωτες που σημαινει οτι διατηρει την καλη ποιοτητα-ποσοτητα και λογικες τιμες της. Καλη κουζινα, ωραιοι μεζεδες. Το ψητο καλαμαρι που δοκιμασα εγω πολυ καλο. Καλο σερβις. Συνιστω τις καθημερινες που δεν εχει πολυκοσμια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Dinos T
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019

Αρκετά μεγάλη ποικιλία, καλή ποιότητα-ποσότητα και συμπαθητικές τιμές. Κάποιες μέρες γίνεται το αδιαχώρητο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giannis S
Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2019

Μετά την πρώτη μου επίσκεψη, έχω γίνει μόνιμος πελάτης εκτιμώντας την σταθερά υψηλή ποιότητα των μεζέδων, την ευγένεια και εξυπηρέτηση σε συνδυασμό με τις λογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios K
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το συγκεκριμενο ουζερι με φιλους. Δυο φορες σε διαστημα δυο μηνων. Οι τιμες λιγο τσιμπημενες. Το προσωπικο καλο αλλα γενικα αργο. Δεν ξερω ισως επειδη ηταν κυριακη. Δυσκολα το βρισκεις αλλα γενικα το φαγητο ικανοποιητικο. Σε γενικες γραμμες θελει βελτιωση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, LuxuryTravellerGR

Ουζερί Ο Φάρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ουζερί Ο Φάρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!