“Σχετικά Μέτριο”
Κριτική για: Oh Mama

Oh Mama
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020

Δεν το λες και κακό απλά δεν έκανα σωστή επιλογή μάλλον , έβλεπα γύρο μου πολύ ωραία πιάτα καθαρό μαγαζί ακριβές τιμές και δεν έχει ούτε θέα όμως είναι Γλυφάδα οκ δεκτό .. θέλω να εκφράσω το παράπονο μου για το μπολ με το γιαούρτι την γκρανολα και τα φρούτα.. ας πούμε .. γιαούρτι κομμένο και ελπίζω όχι ληγμένο αλλά πάλι καλά είχε ένα κιλό μέλι και δεν τον ένιωθα , γρανολα κλασική σουπερ μάρκετ μόνο ζάχαρη και δεν ξέρω πως κάνατε το μαγικό με τα φρούτα αλλά πρώτη φορά στην ζωή μου βλέπω τόσο λεπτές ξεκάθαρα διαφανες φέτες , ωραίο το ξύλινο μπολ αλλά δεν το πήρα και σπίτι φεύγοντας .. κάτι τελευταίο το προσκοπικό αδιάφορο και το μπαρ ψηλά στο κέντρο του μαγαζιού με τον ιδιοκτήτη να φανταστώ ; Και τους φίλους του που κάθονται και παρατηρούν τα πάντα στο μαγαζί θα μπορούσε να γίνει πιο διακριτικά όχι σαν κοράκια πάνω από τα κεφάλια μας .. μήπως δεν είναι για 3 αστέρια τελικά ..;

1  Ευχαριστούμε, Dimitratr30

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί! Ωραίο περιβάλλον!Εξυπηρετικό το προσωπικό. Γευστικότατο το μενού.πιο συγκεκριμένα το brunch. Το μοναδικό που έτσι θα μπορούσε να διορθώσει θα ήταν οι κρατήσεις να τηρεί μια σειρά προτεραιότητας γιατί λόγω της καλής ποιότητας του έχει και αυξημένη ζήτηση.

Ευχαριστούμε, alex5119
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Είναι ένα φανταστικό all day μαγαζί. Είτε πρωί για brunch με φανταστικά πιάτα, είτε βράδυ για ωραία μουσική, ωραίο κόσμο και ωραία κοκτέιλ. Έχω πάει αρκετές φορές και μέχρι στιγμής, το προσωπικό είναι πάντοτε αρκετό και ευγενικό.

Ευχαριστούμε, BaggelisAntonop
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020

Το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές που τυχαίνει να βρίσκομαι στην περιοχή. Ωραία πιάτα και πολύ καλός καφές. Ο χώρος του είναι όμορφος και το προσωπικό πολύ φιλικό, ειδικά η κοπέλα που σε υποδέχεται είναι ευγενέστατη.

Ευχαριστούμε, stefaniagal
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό! Έφαγα ενα μπέργκερ κοτόπουλο με πατάτες τηγανίτες! Ήταν καλό! Δεν ξετρελάθηκα! Ήπια ομως μια πολυ γευστική και δροσιστική λεμονάδα με μούρα! Αν φαω και αλλη μια φορά μπορει να αλλάξω γνώμη!

Ευχαριστούμε, GiotakiTheo

Oh Mama: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελληνικό, Αττική
Γλυφάδα, Αττική

Oh Mama: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα