“γευμα”
Κριτική για: Ψαράκι

Ψαράκι
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ελειπε απο τη γλυφαδα αυτό ηταν η ψαρου ωραιο μαγαζι για να απολύσεις τα θαλλασινα σου θα ξεκινήσω απο το μαγαζι πόλη ομορφη διακόσμηση.τα φαγητά Του με μια λεξη μοναδικα .το σερβις εξαιρετικο.

Ευχαριστούμε, Vasilis K

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο trip advisor αναζητώντας ένα μέρος με θαλασσινά στη γλυφάδα μου εμφάνισε το συγκεκριμένο μαγαζί με την ονομασία "ΨΑΡΑΚΙ", φτάνοντας εκεί βλέπω πως το λένε ΨΑΡΟΥ... μπαίνοντας τώρανα γράψω την κριτική το εντοπίζω και με τα 2 ονόματα..... Τέλος πάντων αυτό απλά το σχολιάζω.
Δεν ξέρω απο πού να ξεκινήσω... Αρχικά δέχομαι και καταννοώ οτι σήμερα ημέρα Κυριακή λόγω του κόσμου θα μπορούσαν να συμβούν κάποια λάθη, αλλά εδώ μιλάμε για κάτι που δεν μου έχει ξανασυμβεί!
Πλήρης ασυνεννοησία το προσωπικό μεταξύ τους., περιμέναμε 15' να μας φέρουν 2 καρέκλες για να κάτσουμε όλοι, παραγγείλαμε μετά απο μισάωρο καθώς κανένας σερβιτόρος δεν εμφανιζόταν.., τα φαγητά έφτασαν καθυστερημένα και κάποια τα ξέχασαν και τους τα υπενθυμίσαμε, ενώ μας έφεραν και λάθος πιάτα! Δεν θα σχολιάσω πόσες φορές ζητήσαμε Χαρτοπετσέτες, ή το γεγονός οτι ο ένας σερβιτόρος μας πάσαρε στον άλλο....
Αυτό όμως που ήταν απαράδεκτο ήταν το ίδιο το φαγητό σα γεύση και σαν ποιότητα!! Οι γλώσσες με το φύλλο καταίφι, τα φράσκα καλαμαράκια (γόνος), ήταν χάλια ενώ, τα γιαλατζί κ η πατατοσαλάτα ήταν σα κονσέρβες. Τα μόνα πιάτα που ήταν οκ σε γέυση ήταν οι γαρίδες οι ψητές, οι τηγανιτές πατάτες και η φάβα.
Σίγουρα δεν θα ξαναπάω και δεν το προτείνω..

1  Ευχαριστούμε, Chrysedd
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Με νέο όνομα Ψαρου πλέον εξαιρετικό φαγητό τέλεια γαριδομακαρονάδα πολύ καλές τιμές. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Evi1966
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2017

Κλασικό ουζερί με ψαρομεζέδες και οχι μονο. Καλη ποιοτητα φαγητού σε καθαρο κατάστημα με ζεστη εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, nik0sm0r
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια ατμόσφαιρα, ήσυχο περιβάλλον,
Σε νησιώτικο στιλ.
Πεντακάθαρο!!!!
Εξαιρετικό φαγητό πλούσιοι μεζέδες μεγάλη ποικιλία φρέσκων ψαριών και θαλασσινών άριστο σέρβις!!
Προσιτές τιμές!!!

Ευχαριστούμε, efifaih

Ψαράκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ψαράκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!