“ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ”
Κριτική για: La Strega

La Strega
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2021

Πήγαμε να φάμε με το σκυλάκι μας. Υποτίθεται ότι τις μερες εκείνες οι χώροι εστιασης είχαν ανοίξει μόνο στους εξωτερικούς χώρους και τα κατοικίδια από τον νόμο επιτρέπονται στους χώρους αυτούς. Ειδικά το δικό μας σκυλάκι είναι μεσαίου μεγέθους και πλήρως εκπαιδευμένο. Αφού λοιπόν τους πήραμε τηλέφωνο για να ρωτήσουμε αν μπορούμε να πάμε με το σκυλάκι μας, μας είπαν ναι. Φτάνοντας, μας ενημέρωσαν ότι δεν μας επιτρέπεται η είσοδος, παρόλο που στο τηλέφωνο μας είπαν πως μπορούμε να παμε και παρόλο που δουλεύαν μόνο στον ανοιχτό τους χώρο, εκεί που τα κατοικίδια επιτρέπονται από τον νόμο. Το μαγαζί ήταν άδειο με δυο μονο παρεες και θα μπορούσαν να μας είχαν εξυπηρετήσει. Ρωτήσαμε για ποιο λόγο δεν μπορούμε τελικά να καθίσουμε και μας ειπαν ότι ο χώρος θεωρείται κλειστός και όχι ανοιχτός (κάτι που έρχεται σε αντίθεση με την νομοθεσία εκείνη την εποχή η οποία επέτρεπε την λειτουργία μόνο σε ανοιχτους χώρους). Ταλαιπωρία και εκνευρισμός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, zliapi

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021

Ευγενέστατοι διανομείς κατ' οίκον φαγητού Υπέροχες Πίτσες, Οι Κατ' Οίκον διανομείς φαγητού τηρούν τα μέτρα προστασίας κατά του covit- 19 ( μάσκες προσώπου, προσωπίδες προσώπου).

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Χρηστος α
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει μπορεί και να έτυχε να ήταν μια κακή βραδιά, εκτος από τη σαλάτα που ήταν οκ.
Γενικά δεν μείναμε ευχαριστημένοι.
Μας εφεραν τα κυρίως με διαφορά 5-10 λεπτών στον καθένα μας.
Τα νιοκι που μας εφεραν ήταν λύσσα.
Κρίμα και ήταν από τα αγαπημένα μου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Constantina13
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Ήταν ένα πολύ καλό εστιατόριο! Ιδανικό μέρος και φαγητό για συνάντηση με φίλους ευχαριστούμε για την εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, IroT_13
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Φαγαμε πάρα πολύ καλά αν και εγώ έκανα διατροφή είχε άπειρες επιλογές για κάποιον που ήθελε να προσέξει!!!πάρτε οπωσδήποτε το μισό φιλεταρισμενο κοτόπουλο κ θα μείνεις άφωνος!!!επίσης τα γλυκά ενώ δε το περιμένεις είναι εξαιρετικά!τέλος ένα μεγάλο μπράβο γιατί είδαμε κ μείωση τιμών!

*Ο υπεύθυνος του καταστήματος (Ηρακλής) είναι γεννημένος για αυτή τη δουλειά πάρε τη γνώμη του πριν παραγγείλεις!!!

Ευχαριστούμε, eva n

La Strega: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Γλυφάδα, Αττική

La Strega: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!