“Kακη εξυπηρετηση”
Κριτική για: Solo Gelato Gelateria

Solo Gelato Gelateria
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Ο κυριος που ηταν εκει και εβαζε τα παγωτα αγενεστατος κ αγελαστος. Πηγαμε πρωτη φορα ρωτησαμε για τις γευσεις που ειχε στην αλλη πλευρα του παγκου απαντησε εκνευρισμενα και η εκφραση του ηταν τυπου "τελειωνετε". Το παγωτο νοστιμο αλλα ως εκει. Ακριβο για την ποσοτητα.Ανοιγει ο καθενας ενα μαζαγι και το παιζει επαγγελματιας.Ξεχναει ομως να σεβεται τον πελατη του. Αυτο εχω να πω. Φυσικα και δεν θα ξαναπαμε.

Ευχαριστούμε, 357peg
Ο/η lafne20, Ιδιοκτήτης του Solo Gelato Gelateria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Λυπούμαστε που διαμορφώσατε αυτή την αρνητική άποψη και αναγκαστήκατε να εκφράσετε αυτά τα δυσάρεστα σχόλια. Θα θέλαμε να σας εξηγήσουμε ότι λόγω της πανδημίας μπορούν να εξυπηρετηθούν έως 3 άτομα τη φορά. Ως εκ τούτου, κάποιες φόρες, αναγκαζόμαστε να μην αφιερώνουμε τον μέγιστο χρόνο δυνατό ώστε να ενημερωθείτε πλήρως και αναλυτικά για όλες τις γεύσεις που αναγράφονται στις βιτρίνες μας σε μια προσπάθεια να εξυπηρετηθούν σύντομα και όσοι περιμένουν απ’ έξω.
Αναφορικά με την τιμή και την ποσότητα επιτρέψτε μας να τονίσουμε ότι η τιμή και τα μεγέθη από τα κυπελλάκια και χωνάκια αναγράφονται αναλυτικά στον τιμοκατάλογο αναρτημένο στον πίνακα στην είσοδο του καταστήματος όπως και να στηρίξουμε απόλυτα την πολύ καλή σχέση αξία / τιμής του προϊόντος μας και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του όπως εκλεκτές πρώτες ύλες, υφή, φρεσκάδα, χειροποίητος τρόπος παρασκευής, απαράμιλλη γεύση κ.λ.π.
Ο σεβασμός σε κάθε πελάτη παραμένει μέγιστη αξία για εμάς που ως επαγγελματίες χαιρόμαστε να εξυπηρετήσουμε το κοινό μας κάθε στιγμή και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε κοντά μας ώστε να κερδίσουμε αυτή τη φορά τις καλύτερες εντυπώσεις σας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Καθαρός χώρος και αρκετές γεύσεις αλλά όχι τόσες πολλές (καλό κατά τη γνώμη μου) που να μπερδεύεσαι. Τα παγωτά έχουν πολύ ωραια υφή, φαίνονται καλοδουλεμένα και φρσεσκότατα. Ορισμένα έχουν πιο δυνατή γεύση από άλλα και καταλαβαίνεις ευκολότερα αυτό που τρως. Πολύ ευγενικοι και οι ιδιοκτήτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Kok V
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τίποτα το ιδιαίτερο..δεν έχει καμία σχέση με τις κριτικές ότι είναι κάτι ξεχωριστό..έχω φάει πολύ καλύτερα παγωτά

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Lambros G
Ο/η SoloGelato_glyfada, Ιδιοκτήτης του Solo Gelato Gelateria, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Νοεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας, η οποία είναι καλοδεχούμενη όπως και κάθε καλοπροαίρετη κριτική που βασίζεται στο θεμιτό ανταγωνισμό. Λυπούμαστε που αναγκαστήκατε να μας δώσετε αυτή την κριτική με τρία αστέρια στο google στις 10.11 αλλά και εδώ στις 14.11.2019. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά με το φίλο σας και να σας εξηγήσουμε ότι χρειαστείτε για το artigianale gelato μας αλλά να δοκιμάσετε και άλλες γεύσεις που μπορεί να σας ικανοποιήσουν.

Η κριτική γράφτηκε 17 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό μαγαζάκι, αλλά πεντακάθαρο με πολύ εξυπηρετικο προσωπικό και τέλειο και φρεσκο παγωτό. Κατάλληλο και για όσους νηστεύουν. Επισης πολύ καλές τιμές για Γλυφάδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 22sereir
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν δεν έχει φαι παγωτό από εκεί δεν ξέρεις το ωραίο πάγωτο
Αν έχει επισκεφτεί τις καλύτερες Gelateria στην Ιταλία τότε θα πεις ότι είσαι στην Ιταλία
Φανταστικό παγωτό με σωστά λιπαρά Και υφή !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, giorgos977

Solo Gelato Gelateria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Solo Gelato Gelateria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!