“Δεν περίμενα να ειναι τόσο καλό!!!”
Κριτική για: Ramino Resto

Ramino Resto
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πεμπτη βράδυ πηγαμε αφού είχαμε κανει κράτηση..καλος χώρος και άνετος.τα πιατα με τα μακαρόνια ηταν όλα υπέροχα οπως και το φιλέτο μοσχαρι... επίσης τα νιοκι ηταν ισως τα καλυτερα που εχω φαει αν κ δεν είμαι ποκυ φίλος..τελως τα γλυκά ηταν εξαιρετικά...το μονο μελανό σημείο ειναι το παραπανω αλάτι που ειχαν ολα τα πιατα και θελει λιγο προσοχή...

Ευχαριστούμε, othonas1987

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Παρασκευή κατά τις 21:00 πάμε στο εστιατόριο... 2 μαμάδες με τρία παιδιά ( ηλικίας 10-12 ετών) ... δεν θα κλαίνε δηλαδή για να ενοχλήσουν τους συνδαιτημόνες!!!! Το μαγαζί με δύο τραπέζια μόνο γεμάτα ... το άλλο άδειο...! Δεν μπορώ να πώ.... ο κύριος στην πόρτα μας έδιωξε ευγενέστατα .... ... είδε τα παιδιά και φρίκαρε .... όλο το μαγαζί ήταν γεμάτο rezerve μας είπε......(ΑΔΕΙΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΊ) μα τι επιτυχία είναι αυτή !!! Συγχαρητήρια....
Την άλλη φορά που θα σου κλείσω για βράδυ ενα εξάρι τραπέζι όλα παιδιά να δω τι θα πείς!!!!!

2  Ευχαριστούμε, GIGIAthens
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Αν το πετύχεις γεμάτο, έχει οχλαγογία και φαίνεται σα συνοστισμός. Έχει 2 τραπέζια των 2 ατόμων αριστερά και δεξιά της κάσας της εσωτερικής πόρτας, που νομίζω θα πρέπει να εξαφανιστούν διότι θα αρχισουν να ντρέπονται να προτείνουν στον κόσμο να κάτσει εκεί.
Όταν δεν έχει πολύ κόσμο, είναι γοητευτικό.
Πολύ καλες γεύσεις, πολύ καλή πίτσα, πολύ καλό το σέρβις

Ευχαριστούμε, koranle
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018

πολυ καλο εστιατοριο με αυθεντικες γευσεις. καλο θα ηταν ο καταλογος να ειναι πιο κατατοπιστικος σχετικα με το τι περιεχουν τα πιατα. παρα πολυ ευγενικη εξυπηρετηση. θα το ξαναεπισκεφθω

Ευχαριστούμε, antonisformula1
Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2017

Στο συγκεκριμένο εστιατόριο έχω πάει πάνω από τρεις φορες.Πολυ καλη εξυπηρετηση καλο φαγητο και τιμες λογικές, το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Ntinos T

Ramino Resto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλυφάδα, Αττική

Ramino Resto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!