“Επισκεψη μετα απο συστάσεις!!!!!!!”
Κριτική για: Syrtaki

Syrtaki
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Νομίζω πολυ φήμη χωρίς να αξίζει χταπόδι μαγειρευτό καλό αλλα αλμυρό. Μύδια αχνιστά ικανοποιητικά καλαμάρι φρέσκο ψητό πολυ καλό Ριζότο γαρίδες χάλια Χάλια ρύζι γαρίδες λειωμενες τιμές τσιμπημένες επίσης σαλάτα με φρέσκα λαχανικά μετρια

1  Ευχαριστούμε, kor913

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ταβερνα απο ολες τις αποψεις. Το σερβις ηταν πολυ ευγενικο εξυπηρετικο και σημαντικο το οτι υπηρχε καλη σχεση κουζινα σερβις και γνωση ακριβως ολων των πιατων που μας πρότειναν. Τα πιατα που επιλεξαμε ηταν πολυ φρεσκα με υπεροχες και ξεκαθαρες γευσεις .Η ψαρόσουπα της ημερας ηταν αρκετα καλη για πρωτο πιατο, τα αχνιστα μυδια με σκόρδο και ο γαύρος μαριναριναρισμενος απο τα must. Αυτο που μας εξέπληξε ηταν ομως το υπεροχο Ριζότο με μελάνι σουπιάς ισως απο τα καλυτερα ριζοτο που εχω φαει και σιγουρα οχι σε.. μια απλη ταβερνα!Οι τιμες λογικες σε σχεση ποιοτητα τιμη.

1  Ευχαριστούμε, StefanYiak
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017

Εξαιρετικές επιλογές σε θαλασσινά. Αν και παλιά ψαροταβέρνα ξεφεύγει από τα συνηθισμένα και προσφέρει μοναδικά πιάτα! Δοκιμάσαμε ριζότο με μελάνι σουπιάς (απλά θεικό), σολωμό με λαχανικά με μια απίστευτη σάλτσα και ολόφρεσκο ψάρι! όλα σε λογικές τιμές αν αναλογιστείς την εξαιρετική ποιότητα και τα ολόφρεσκα υλικά! Μη φύγετε αν δεν δοκιμάσετε μια από τις σπιτικές πίτες, εμείς ξετρελαθήκαμε με την κρεμμυδόπιτα! Οι άνθρωποι ευγενέστατοι και το προσωπικό άψογοι επαγγελματίες!

4  Ευχαριστούμε, Anna07081980
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο ορισμος της καλης οικογενιακης ταβερνας.Παντα καλο και φρεσκο ψαρι .Με ιδιαιτερο μερακι στα λεγομενα πρωτα πιατα.

5  Ευχαριστούμε, ΚΩΣΤΑΣ Α
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μία από τις πιο ωραίες ψαροταβέρνες που έχω πάει. Από τα καλύτερα του πιάτα τα μύδια με το σαφράν και το ριζότο με το μελάνι σουπιάς.

4  Ευχαριστούμε, Maria L

Syrtaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεγρενά, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Λαύριο, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Syrtaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!