Αποθήκευση
Με ουσία

Απλά στον κατάλληλο χώρο με ουσία να δείχνει σε όλους τον πολιτισμό μας και την πολύτιμη ιστορία μας

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018
panagiotisk794
Άγιοι Ανάργυροι, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Συμβολισμός κσι ιστορία !!!

Ο συμβολισμός είναι εμφανής με το όνομα του πρώτου αεροδρομίου της χώρας ,για τον κάθε επιβάτη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2018
EPIKOUROS-77
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2020

Περιμένοντας την πτήση πλήρωσα ένα εσπρέσο 3,30 στο συγκεκριμένο καφέ ενώ λίγο παρακάτω σε γνωστή αλυσίδα καφέ το ίδιο ρόφημα κοστίζει 1 ευρώ λιγότερο. Ας έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά & ας αποφεύγουμε παραδειγματικά όσους θέλουν να μας εκμεταλλευτούν.
Waiting for the flight, I paid an espresso of 3.30 euros and just below a known coffee chain the same beverage costs 1 euro less. Let's keep our eyes open & exemplify those who want to exploit us.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, elenaopoulou
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2019

Ο συμβολισμός είναι εμφανής με το όνομα του πρώτου αεροδρομίου της χώρας ,για τον κάθε επιβάτη επισκέπτη .
Η ουσία κσι η ιστορια είναι ομως πολύ παραπάνω.
Ο μεγάλος ηγέτης και οραματιστής της υγχρονης Ελλαδος ως ελάχιστος φόρος τιμής ,βρίσκεται στο εν λογω αεροδρόμιο σε μια μόνιμη έκθεση για να γνωρίσουν οι νεότεροι και να θυμηθούν οι παλαιότεροι ,Έλληνες και ξένοι .

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, EPIKOUROS-77
Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μικρό μουσείου για να χαζέψεις όσο περιμένεις αλλά και να θαυμάσεις κάποια αρχαία αγγεία και εργαλεία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2018
8  Ευχαριστούμε, eleftheriosd84
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, panagiotisk794
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Δεν υπάρχουν πολλά μουσεία σε αεροδρόμια στον κόσμο όπου μπορείς να περάσεις τον χρόνο σου. Αν και έχει λίγα εκθέματα όμως είναι όμορφο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Sokratis B