8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
1.819
3.015
1.819
Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Σε αναγκαστική διαμονή από την άθλια εταιρεία Aegean
ένα από τα πιο ευγενικά παιδιά που μας εξυπηρέτησε ήταν στο μπαρ του ξενοδοχείου ο Θοδωρής ...

Ευτυχώς υπάρχουν και αυτοί να φτιάχνουν οι άνθρωποι που δουλεύουν και όσο δύσκολοι και αν είναι οι καιροί σου φτιάχνουν την διάθεση

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Μαρίαννα Κ
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2022

Αγαπητή Μαρίαννα Κ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας. Με μεγάλη χαρά μοιραστήκαμε τα θετικά σας σχόλια με την ομάδα και τον Θοδωρή.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας σε μελλοντικές ευκαιρίες.

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο service στο καφέ του ξενοδοχείου! Η φιλοξενία, η σοβαρότητα και η εξυπηρέτηση της Εύας (υπάλληλος cafe) ήταν στα πρότυπα που αρμόζει σε ένα καφέ της αλυσίδας Sofitel. Συγχαρητήρια στους διοικούντες για την επιλογή τους στην συγκεκριμένη εργαζόμενη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτείνω ανεπιφύλακτα οποιαδήποτε υπηρεσία του Sofitel
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, tsegelidis
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Φεβρουαρίου 2022

Αξιότιμε πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σας. Χαιρόμαστε που είχατε μια ευχάριστη εμπειρία στο καφέ του ξενοδοχείου μας και μεταφέραμε τα θετικά σας σχόλια στην υπάλληλο μας. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε πάντα την καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών και να ικανοποιούμε τους πελάτες μας. Σας ευχαριστήσουμε και πάλι για τον χρόνο σας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα για μια νέα αξέχαστη εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2022

Δυστυχώς ήμασταν από τους "άτυχους" των ημερών, που ακυρώθηκε η πτήση μας στις 24/1 το βράδυ και επειδή δεν καταφέραμε να βρούμε δωμάτιο, αναγκαστήκαμε να το περάσουμε στο κεντρικό εστιατόριο του ξενοδοχείου. Ο συνωστισμός και η ταλαιπωρία ήταν κάτι αναμενόμενο δεδομένων των συνθηκών. Αυτό που δεν ήταν αναμενόμενο, ήταν η ευγένεια, η ψυχραιμία και η ικανότητα της κοπέλας στο εστιατόριο, να διαχειριστεί και να συντονίσει τον κόσμο έτσι ώστε να βρούμε να γευματίσουμε και από την άλλη, η αγένεια και η ανεπάρκεια του κυρίου, "manager" απ' οτι μάθαμε, απέναντι στο προσωπικό, στο οποίο αξίζουν ΜΟΝΟ συγχαρητήρια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, 945felic
Η κριτική έγινε: 25 Νοεμβρίου 2020

Ηταν η καλλίτερη λύση για την διανυκτέρευση μετά από ένα ταξίδι, που επρόκειτο να συνεχιστεί το επόμενο πρωί. Ευγενέστατη και φιλική υποδοχή, καταπληκτικό δωμάτιο με τον καφέ για ξεκούραση και πάνω απ΄όλα χωρίς άγχος το ξύπνημα δίπλα στο αεροδρόμιο. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Accorhotels.com
Ευχαριστούμε, AmaliaGravvani
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητή AmaliaGravvani,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μας επιλέξατε για την διανομή σας και για τα ευγενικά σας λόγια.
Χαιρόμαστε που οι παροχές μας ήταν αντάξιες των προσδοκιών σας και που καταφέρατε να χαλαρώσετε μεταξύ των ταξιδιών σας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσαμε ξανά στο μέλλον στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, πεντακάθαρο ξενοδοχείο, ευγενέστατοι κ εξυπηρετικοί οι σερβιτόροι στο έξω μπαρ. Το λαβράκι κ το μοσχάρι με χυλοπίτες πολύ νόστιμα. Τα γλυκά πολυ περιποιημένα κ δεν σε λυγώνουν!!! Κοκτέιλ: τα δάκρυα της Χίου😋😋😋Να το προτιμήσετε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mariapS7482KR
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Maria P,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε πάντα την καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών και να ικανοποιούμε τους πελάτες μας.
Συνεπώς, χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσε το ξενοδοχείο μας όπως επίσης το φαγητό που απολαύσατε στην πέργκολα και η ποιότητα του σέρβις.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για την θαυμάσια αξιολόγησή σας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.