2.766
1.738
2.766
1.738
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος, πεντακάθαρο ξενοδοχείο, ευγενέστατοι κ εξυπηρετικοί οι σερβιτόροι στο έξω μπαρ. Το λαβράκι κ το μοσχάρι με χυλοπίτες πολύ νόστιμα. Τα γλυκά πολυ περιποιημένα κ δεν σε λυγώνουν!!! Κοκτέιλ: τα δάκρυα της ΧίουΝα το προτιμήσετε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mariapS7482KR
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Maria P,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε πάντα την καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών και να ικανοποιούμε τους πελάτες μας.
Συνεπώς, χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσε το ξενοδοχείο μας όπως επίσης το φαγητό που απολαύσατε στην πέργκολα και η ποιότητα του σέρβις.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για την θαυμάσια αξιολόγησή σας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020

Φανταστικός χώρος και φανταστικό πρωϊνό. Ισως από τα καλύτερα που έχω φάει. Δεν έλειπε τίποτα απολύτως. Η διακόσμηση επίσης πολύ όμορφη. Ο πιανίστας φιλικότατος. Πήγα για επαγγελματικό ραντεβού, αλλά πραγματικά ήταν σαν να είχα πάει διακοπές.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οπωσδήποτε να πάτε για πρωινό
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, VillyLouka
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πλήρως ανακαινισμένα δωμάτια έχουν δώσει αλη αξία στο ξενοδοχείο σε σύγκριση με παλαιότερα χρόνια μπράβο σε αυτούς που επενδύουν στην ποιοτηκη φιλοξενία .
Το μόνο αρνητικό κατά την άποψη μου είναι οι υπερβολικά υψηλές τιμές στον μπαρ του ξενοδοχείου που βάζουν σε λογική σκέψη τους πελατες που διαμένουν που φυσικά δεν έχουν θέμα οικονομικό αλά απλής λογικής σκέψης .
100%We recoment

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, StavrosManousakis
Ο/η George Stavrou, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2020

Αξιότιμε κύριε Μανουσάκη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Sofitel Athens Airport για την διαμονή σας. Χαιρόμαστε που σας άρεσαν ιδιαίτερα τα πλήρως ανακαινισμένα μας δωμάτια.
Λάβαμε παράλληλα υπόψη και την παρατήρησή σας για τις τιμές στο μπαρ και θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσε να εκμεταλλευτη κανείς για διαμονή δίπλα στο αεροδρόμιο. Εξαιρετικό ξενοδοχείο από θεμα παροχών φιλικό περιβάλλον και χαμογελαστό και πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει. Το δωμάτιο άνετο και πολύ καθαρό και παρόλο που έκαναν εργασίες ανακαίνισης είχε τρομερή ηχομόνωση. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, xatzipanagiwtou_m
Ο/η George S, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2020

Αξιότιμε πελάτη,

Χαιρόμαστε που είχατε μια ευχάριστη εμπειρία στο ξενοδοχείο μας και σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια που αποτελούν την καλύτερη επιβράβευση για το προσωπικό μας.
Εκτιμάμε την γνώμη σας και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο ξενοδοχείο μας για μια νέα αξέχαστη και χαλαρωτική εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό.
Άνετα δωμάτια με καλή ηχομόνωση. Έκαναν εργασίες έναν όροφο κάτω λ δεν ακούστηκε τίποτα. πολύ ποιοτικό φαγητό στο γεύμα κ το δείπνο. Τεραστιος μπουφές πρωινου... ζέστη ατμόσφαιρα στο μπάρ!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, GeoMeg07
Ο/η George S, General Manager του Sofitel Athens Airport, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2020

Αξιότιμε πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Sofitel Athens Airport για την διαμονή σας. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε πως απολαύσατε τις ανέσεις και τις υπηρεσίες μας.
Τα σχόλιά σας είναι πολύ σημαντικά για εμάς καθώς προσπαθούμε συνεχώς να προσφέρουμε την καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών στους πελάτες μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σε μελλοντική ευκαιρία και σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια.