Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ΠΟΛΤΙΣΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

Ωραίος, καλαίσθητος, φιλικός χώρος για τον καταναλωτή με πολλά επώνυμα brands κάποια εκ των οποίων... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2020
yiannissar2017
Αθήνα, Ελλάδα
Ωραίο

Βρίσκεται στα Σπάτα και κοντά στην έξοδο της Αττικής οδού όπου αν μπείτε βολεύει απίστευτα γιατί... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2021
A4665SL_
Γέρακας, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2017

Αρκετά μεγάλη ποικιλία, πολυ περιορισμένες όμως οι πραγματικά οικονομικές τιμές, επιπέδου outlet εξωτερικού. Όπου υπάρχουν, τα νούμερα είναι πραγματικά πολυ περιορισμένα. Η βόλτα αξίζει, φαγητό, ποτό καφές, όλα οκ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Giristroulis
Ο/η AthensMG, General Manager του McArthurGlen Designer Outlet Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ Giristroulis,

Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σου! Λυπούμαστε που δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος από το εκπτωτικό χωριό - στόχος μας είναι να βελτιώνουμε συνεχώς την ποιότητα των υπηρεσιών μας και γι' αυτό μπορείς να βρεις όλο το χρόνο designer brands 35-70% πιο φθηνά. Σύντομα θα ανοίξουν νέα καταστήματα στο κέντρο μας, οπότε ελπίζουμε να σε έχουμε ξανά κοντά μας.

Ιώαννης Κασιμάτης, Centre Manager

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αγοραζεις σε τιμες εκπτωσεων μοντελα 2-3 ετων. Σε σχεση με αντιστοιχα του εξωτερικου υστερει σημαντικα σε ποικιλια και οι τιμες στα περισσοτερα κομματια δεν ειναι εκπτωτικου χωριου. Θελει δουλεια κ ποικιλια ακομα για να αξιζει το κοπο

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Dim582

Αγαπητέ Dim582,

Ιώαννης Κασιμάτης, Centre Manager

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τα λίγα συμπλέγματα επωνύμων καταστημάτων με τιμές πολύ χαμηλές έως και 70%. Πληθώρα από καφετέριες. Εξυπηρέτηση πελατών. Τεράστιο πάρκινγκ ανοιχτοί χώροι

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Playjack

Αγαπητέ Playjack,

Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σου! Χαιρόμαστε που είχες μια ευχάριστη εμπειρία στο εκπτωτικό χωριό και σε περιμένουμε σύντομα ξανά στο κέντρο μας.

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και έξω από την Αθήνα, είναι μια πολύ καλή επιλογή για ψώνια εφόσον έχεις χρόνο. Ιδανικό για Σαββατοκύριακο. Μεγάλη ποικιλία κυρίως σε ένδυση, χωρίς να βρίσκεις πάντα καλές τιμές και νούμερα στα καταστήματα. Υπάρχει parking. Κατάλληλο για οικογένειες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, petrosp947

Αγαπητέ petros p,

Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σου! Χαιρόμαστε που σου αρέσει το εκπτωτικό χωριό και σε διαβεβαιώνουμε ότι προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε τις τιμές μας και τα προϊόντα μας έτσι ώστε να καλύπτουμε τις ανάγκες όλων των επισκεπτών μας.
Σε περιμένουμε ξανά σύντομα στο κέντρο μας.

Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ειναι η πρώτη φορά που ήρθα αλλά ούτε και η τελευταία. Και η εντύπωση που έχω ειναι η ίδια από την πρώτη επίσκεψη. Ειναι ένα όμορφο εμπορικό κέντρο αλλά δεν ειναι εκπτωτικό χωριό με την έννοια που εχουν παρόμοια κέντρα στο εξωτερικό και για παράδειγμα στην γειτονική Ιταλία. Αν δει κάποιος το Serravalle, που βρίσκεται ανάμεσα στο Μιλάνο και τη Τζένοβα σίγουρα θα τον πιάσει θλίψη τόσο για το επίπεδο των τιμών οσο και για την πληθώρα των καταστημάτων. Επίσης έξω από τη Ρώμη το Castel Romano ειναι εξαιρετική επιλογή. Επίσης θεωρώ, αλλά τωρα ειναι πολύ αργά, λάθος την επιλογή του χωρου που φτιάχθηκε το εκπτωτικό χωριό. Έπρεπε να ειναι πάνω στον άξονα Αθήνας-Θεσσαλονίκης ώστε να εξυπηρετεί τόσο το λεκανοπέδιο της Αττικής όσο και γειτονικές πόλεις. Επίσης ενώ υπάρχουν επιλογές για καφέ και φαγητό και αυτές για τα σημερινά οικονομικά δεδομένα ειναι ακριβές για τετοιου είδους εγκαταστάσεις.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, NikosKatsaros

Aγαπητέ NikosKatsaros,

Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σου! Λυπούμαστε που δεν έχεις μείνει ικανοποιημένος από τις τιμές και την ποικιλία των καταστημάτων - σε διαβεβαιώνουμε ότι στόχος μας είναι να βελτιώνουμε συνεχώς τις υπηρεσίες μας και τις τιμές μας γι' αυτό και έχουν ανοίξει νέα καταστήματα τους τελευταίους μήνες στο εκπτωτικό χωριό και σύντομα θα προστεθούν και άλλα. Ελπίζουμε να σε έχουμε ξανά στο κέντρο μας.