“Χαλί μαυρο”
Κριτική για: It's all Greek

It's all Greek
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Σήμερα έφαγα σε αυτό το μαγαζί το φαγητό δεν ήταν νόστιμο και είχε πολύ λάδι. Επίσης παρήγγειλα ένα σουβλάκι με ψητά λαχανικά και τους είπα να μου βγάλουν το μανιτάρι και μου είπαν ότι είναι μιξ και δεν μπορούσαν να το βγάλουν. Όταν μου το φέρανε τα έβγαλα μόνη μου τα μανιτάρια. Όλα τα κρέατα ήταν σαν κατεψυγμένα και οι πατάτες το ίδιο και το τζατζίκι ήταν χάλια δεν είχε πολύ σκόρδο και γενικά ήταν σκέτο γιαούρτι. Τέλος στα τραπέζια δεν είχε αντισηπτικό και αυτό είναι απαράδεκτο γιατί ζούμε σε περίοδο πανδημίας. Κάτι τελευταίο ένα από τα ποτήρια που μας έφεραν ήταν βρώμικο. Γενικά δεν σας το προτείνω

1  Ευχαριστούμε, euaggeliapapazi

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε μεγαλοση με σουβλάκι, έχουμε φάει σε πολλά μέρη στην Αττική αλλά κ στην υπόλοιπη Ελλάδα, αλλά τέτοιο δήθεν ελληνικό σουβλάκι μόνο εκεί θα το βρεις. Το κρέας του πολύ χαμηλής ποιότητας και οι τιμές του πολύ ακριβές. Το σουβλάκι 2.90 ευρώ για το τίποτα. Οι σαλάτες πολύ ανοστες όπως κ τα σουβλάκια. Δώσαμε 45 ευρώ για 6 σουβλάκια και 2 σαλάτες. Ελεως, μας περάσανε για τουρίστες στην ακρόπολι.

1  Ευχαριστούμε, alkiszach
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάτσαμε για φαγητό μέρα από ψώνια και δυστυχώς απογοητευτηκαμε .Ίσως και από τα χειρότερα σε γεύση και ποιότητα σουβλάκια που έχω φάει . Πήραμε τυλιχτα κοντοσούβλι κοτόπουλο , μπιφτέκι και μοσχάρι και δεν τρωγοντουσαν. Ήρθα κρύο και άγευστα και μύριζε το κρέας . Μόνο οι σαλάτα του Καίσαρα και η Αμερικάνα ήταν κάπως καλές . Οι τιμές ακριβές χωρίς ποιότητα . Δεν νομίζω να ξανά πάμε .

1  Ευχαριστούμε, peggyZach
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα σουβλάκια που υπάρχουν! Εξαιρετικά και στα τρία κρέατα! Πεντακάθαρο μαγαζί με ευγενικούς υπαλλήλους.(ακατάλληλο για όσους έχουν συνηθίσει σε βρωμιά και λαδίλες)

Ευχαριστούμε, Petros T
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020

Χαλια μαυρα!!! 1) σερβις 2) φαγητο αθλιο και κρυο 3) κακες τιμες 4)Δωστε μου τα κλειδια να το κλεισω εγω.

Ευχαριστούμε, panosn2020

It's all Greek: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάτα, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

It's all Greek: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!