“Μετριο”
Κριτική για: Το Πουγκί

Το Πουγκί
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Μετριο για τν λογο οτι αν δεν ηταν οι καλοι μουσικοι, δεν θα πηγαινα ξανα για κανενα λογω εξαιτιας του απαραδεκτου σεβις(η σαλατα ηρθε μετα απο ΜΙΑ ΩΡΑ) και το πιατο μου δεν ηρθε ποτε λογω ενος "προβληματος στην κουζινα" και για αυτο με ενημερωσαν δυο ωρες μετα.Ο εξαερισμος μετριος και αυτος.Τα φαγητα καλα (οσα ηρθαν απο τα ορεκτικα) αλλα μετριες μεριδες και οι τιμες λιγο πανω απο τονν μεσο ορο θα ελεγα. Αυτα... και παλι αν δεν ηταν η ορχηστρα θα εβαζα ακομα πιο κατω

Ευχαριστούμε, George L

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρασκευή βράδυ με φίλους.
Υπέροχος χώρος, εκπληκτική κουζίνα (όσα παραγγείλαμε) εξαιρετική μουσική live με μια παρέα τριών μουσικών (τραγούδι, κιθάρα και μπουζούκι) πολύ καλά κουρδισμένων μεταξύ τους που ήθελαν και τα κατάφεραν με πολύ όμορφες μουσικές επιλογές και με την εκφραστική φωνή του τραγουδιστή να μας κάνουν να περάσουμε υπέροχα.
Το service άψογο, γρήγορο, ευγενέστατο και με χαρούμενη διάθεση να μας εξυπηρετήσουν.
Εννοείτε πως θα ξανά πάμε.

Ευχαριστούμε, Christos K
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μόνο που μπορεί να σώσει την βαθμολογία είναι η ξυλόσομπα και η ζωντανή μουσική κατά τα άλλα κότσι χοιρινό άθλιο, αλήθεια πώς τα καταφέρατε??

Ευχαριστούμε, john923
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον.Πήγαμε μετά την παρέλαση .Όμως φάνηκε να είναι λίγο ανοργάνωτοι καθώς μας έφεραν 3 φόρες χυμό.Μάλλον όμως ήταν λόγω της ημέρας.Έχω πάει και το χειμώνα για καφέ μέσα.Όμορφος μικρός και ζεστός χώρος.Αυτό που ζητάς για να απολαύσεις τον καφέ σου.

Ευχαριστούμε, Άρης Κ
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος , ζεστός φιλικός,τα φαγητά φτιαγμένα με μεράκι, αξίζει να το επισκεφτείτε με την παρέα σας

Ευχαριστούμε, Ελενη Σ

Το Πουγκί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ερυθραία, Αττική

Μελίσσια, Νέα Πεντέλη

Δροσιά, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Το Πουγκί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!