Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019

Επισκέφθηκα ένα Σαββατοκύριακο του Ιουνίου 2019 το ξενοδοχείο με τα παιδιά μου. Βλέποντας τις παροχές του το προτίμησα ανάμεσα σε όλα τα άλλα ξενοδοχεία της περιοχής αν και η τιμή του ήταν η διπλάσια (75 ευρω τη βραδιά) . Αν και είναι ένα όμορφο κτίριο με πολύ όμορφη θέα τα θετικά του ξενοδοχείου αρχίζουν και τελειώνουν σε αυτό.Ο χώρος διακατέχεται από μυρωδιά κλεισούρας λες και δεν έχουν καθαριστεί οι χώροι ποτέ ,το πρωινό ήταν όχι απλά φτωχό αλλά ήταν σαν σου το παρείχαν αναγκαστικά η πισίνα που για τα παιδιά είναι απόλαυση το καλοκαίρι, δεν λειτουργούσε ,το βραδινό φαγητό ,εκτός από πανάκριβο ,τίποτα το ιδιαίτερο, το ψυγείο στο δωμάτιο και η τηλεόραση δεν λειτουργούσαν ,και στο τέλος ...όταν πήγαμε να πληρώσουμε ενώ μου δώσανε το τιμολόγιο και πλήρωσα ξεχάσαν μου δώσουν την ταυτότητα που την είχαν κρατήσει κατά, την άφιξή μας με αποτέλεσμα να μου χρεώσουν και το courrier 14 ευρω!!!. Έχουμε επισκεφθεί ξενοδοχεία και ξενοδοχεία τόσο απαράδεκτοι επαγγελματίες δεν υπάρχουν. Καλύτερα να προσέχει κάποιος πριν επισκεφθεί το συγκεκριμένο ξενοδοχείο υπάρχουν τόσα άλλα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, TRIFILAKI
Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα υπεροχο κτίριο σε μια όμορφη τοποθεσία.
Καλοί και ευγενικοί άνθρωποι (ιδιοκτήτες και προσωπικό)
Ωραιο χαλαρο και ζεστό περιβάλλον στο σαλόνι με το τζάκι.
Άνετα καθαρά δωμάτια.
Και πολύ ωραίο φαγητό.
Ευχαριστουμε για τη φιλοξενία

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, pmix30
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2019

Δυστυχώς πολύ όμορφο κτίριο αλλά με φαγητό δεύτερης ποιότητας ή ημέρας και άφαντοι ιδιοκτήτες σε παράπονα.Είναι ένα κατάλυμα που δεν θα το επιλέγαμε άλλη φορά διότι η ποιότητα του κτιρίου δε συνάδει με την ποιότητα της εξυπηρέτησης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2018

Φθάσαμε απόγευμα με ομίχλη και χαμηλή θερμοκρασία. Στην ρεσεψιόν μας υποδέχθηκε ένα άρωμα "κλεισούρας" και ελαφριάς δροσιάς. Η δροσιά αναβαθμίστηκε σε κρύο όταν μπήκαμε στα δωμάτια. Μόλις είχαν ανάψει το μικρό σώμα που υπήρχε, σε ένα πράγματι μεγάλο όμορφο δωμάτιο και το μεγαλύτερο σώμα στο μπάνιο. Κάποια στιγμή άναψαν και το air condition, αφού το ζητήσαμε. Το βράδυ μάλλον όλα αυτά έσβησαν γιατί το πρωί η δροσιά επανήλθε. Τις παροχές που διαφημίζουν: πισίνα, τζακούζι κλπ. που να τις πλησιάσεις. Κρύο...Κρύο...Κρύο! Όχι ότι μας έλειψαν, δεν πήγαμε στο βουνό για αυτές, απλά το αναφέρω σαν γεγονός. Το πρωινό φτωχό με έναν ελληνικό καφέ σε χρώμα κατάμαυρο και που μόνο μία γουλιά ήπιαμε γιατί η γεύση δεν σου επέτρεπε δεύτερη. Δεν ξέρω τη ποικιλία ήταν. Το φαγητό το βράδυ ήταν αξιοπρεπές.
Κρίμα, γιατί ο χώρος είναι όμορφος και οι άνθρωποι ευγενικοί!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
3  Ευχαριστούμε, Pavlos I
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φτάνοντας στο ξενοδοχείο βλέπεις ενα υπέροχο πέτρινο κτίριο. Θα σε υποδεχτούν γελαστοί άνθρωποι κ θα το νιώσεις σπίτι σου.Τα δωμάτια ευρύχωρα κ καθαρά με θέα στον υπέροχο κήπο κ στο βάθος να βλέπεις τον Βόλο. Μπορείς να γυμναστείς, να χαλαρώσεις στο χαμάμ κ φυσικά στην πισίνα του ξενοδοχείου. Κ φυσικά να ζητήσετε βόλτα με τα άλογα. Θα περάσετε υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Μαρθα Π