“μη το επιλέξετε!”

Εστιατόριο Το Χάνι του Κοκκίνη
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

ακριβο για την ποιοτητα και την πασοτητα! μας πηραν παραγγελία κατα βούληση, αλλα θελαμε, αλλα ειχαν σημειώσει, αλλα ερχόντουσαν στο τραπεζι. καθολου καλες γευσεις... λυπηθυκαμε τα τοσα λεφτα που δώσαμε!

1  Ευχαριστούμε, ioantaxidia
Ο/η ΜΑΝΟΣ Κ, Ιδιοκτήτης του Εστιατόριο Το Χάνι του Κοκκίνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Τόσο κακοψυχη γυναίκα δεν εχω συναντησει έγραψες απο τρία διαφορετικά email σχεδόν τα ιδια πραγματα το ένα κατω απο το αλλο. Θα σε κρίνει ο κόσμος που σίγουρα δεν σε ενδιαφερει αλλα και ο χριστος ένα οψι του Πάσχα που ερχεται. Σου ευχομαι καλη ανασταση και ειμαι σίγουρος οταν σου φύγει ο θυμός να μπορεσεις να διορθώσεις καποια πραγματα.θα χαρώ να ξανάρθης στο πηλιο και να μπορέσω να σε εξυπηρετήσω καλυτερα διοτι την ημερα που ηρθατε εξυπηρετούσαν ταυτόχρονα 400 ατομα.σε οποίο παράπονο σας μπορει να έχετε δικιο αλλα αν ερχόσασταν στη θέση μου ισως μας καταλαβαίνατε για ακομη μια φορα ας κρίνει ο κόσμος και ο θεος .σας ευχομαι ολόψυχα να έχετε υγεια Μανος Κοκκινης

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Χάλια φαγητά! Ξαναζεσταμενα!Οι τουαλέτες μέσα στην βρώμα! Οι παραγγελία μας ερχόταν με λάθος πιάτα κ οι χρεώσεις στην απόδειξη αλλά των άλλων.... Το μόνο καλό σε αυτό το μαγαζί είναι η ευγένεια του σερβιτόρου! Τίποτα άλλο!

1  Ευχαριστούμε, Aggelikimv
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σαλατα του καισαρα... Με μπριζολα αντι κοτοπουλου ολο λιπος... Σωσ ανυπαρκτη...πικρα το μαρουλι
Δευτερο πιατο μπριζολα μοσχαρισια... Ψαχναμε να βρουμε κρεας μεσα στο λιπος... Ζητουσαμε πιάτο που δεν ειχε δεν το εφεραν ποτε... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!

1  Ευχαριστούμε, Αγγελικη Τ
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ταχύτητα του σέρβις ήταν απίστευτη, καθώς δεν προλάβαμε να παραγγείλουμε και τα πιάτα ήταν στο τραπέζι μας παρόλο που υο μαγαζί ήταν σχεδόν γεμάτο. Τα πιάτα αρκετά καλά και σε φυσιολογικές τιμές. Μακράν το καλύτερο και εντυπωσιακότερο πιστεύω είναι το κότσι το χοιρινό. Πολύ καλά! Συνεχίστε να βελτιώνεστε!

Ευχαριστούμε, SPYROS N
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα.Δοκιμασαμε ζαρκάδι,αγριογούρουνο,στάμνας μοσχαράκι και μπεκρη μεζέ συν συνοδευτικά.Ολα εξαιρετικά μαγειρεμένα.Φιλοξενο περιβάλλον και ευγενέστατοι σερβιτόροι.Οι τιμες πολύ καλές.Αξίζει να πάτε.

Ευχαριστούμε, GiotaKok

Εστιατόριο Το Χάνι του Κοκκίνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πορταριά, Βόλος

Εστιατόριο Το Χάνι του Κοκκίνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;