“❤❤❤”
Κριτική για: Γλυκούλης

Γλυκούλης
Περιγραφή: Ένας ζεστός φιλόξενος χώρος, για γλυκές απολαύσεις από το 2008. Μπορείτε να απολαύσετε τα γλυκά μας στο κήπο μας ή πακέτο. Αναλαμβάνουμε τούρτες γενεθλίων, γάμους, βαπτίσεις. Διαθέτουμε επίσης καρότσι παγωτού για πάρτι και εκδηλώσεις.
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχο προσωπικό, φρέσκα γλυκά κ λιχουδιές! Γευστικός καφές κ πολλά δώρα για τους αγαπημένους μας ❤ Μπαίνοντας απλά στο μαγαζί, τα θες οοοολα

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 953dimitrag

Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2021

Πρόκειται για ένα εξαιρετικό μαγαζί που καλύπτει μεγάλο εύρος αναγκών των καταναλωτών! Ότι και να πάρεις είναι πάντα φρέσκο κ γευστικό! Φιλική εξυπηρέτηση σε ένα οικείο χώρο που σε κάνει να πας κ να ξαναπάς εμπνεοντας σου εμπιστοσύνη!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, _C7535YG
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πρέπει για καφέ, φαγητό, γλυκό, παγωτό!!! Εξαιρετικό προσωπικό!! Υπέροχο και το ποδήλατο παγωτού για τις εκδηλώσεις!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, georgiosp540
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020

Γλυκούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Διακοπτό, Περιοχή Αχαΐας

Γλυκούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!