“ΦΑΓΗΤΌ”
Κριτική για: Hotel Aggelos Restaurant

Hotel Aggelos Restaurant
Περιγραφή: Μπορείτε να δοκιμάσετε ελληνική παραδοσιακή κουζίνα με γευστικά πιάτα μαγειρεμένα μόνο με τοπικά προιόντα,φρέσκα ψάρια από τους ψαράδες του χωριού μας και έξτρα παρθένο ελαιόλαδο παραγωγής μας. Οι συνταγές μας είναι επιλεγμένες με πολύ μεράκι και πίστη στην ελληνική γαστρονομική μας παράδοση.
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Το φαγητό είναι το κάτι άλλο οι μερίδες ήταν η μια για δύο ευγενικοί και καλό service. Λόγο του covid19/2 τα μέτρα που έχουν σου εμπνέουν μια εμπιστοσύνη .

1  Ευχαριστούμε, Tomas p

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020

Το μόνο που χρειάζεται από εσάς είναι ή όρεξη . Τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει το resturant Aggelos hotel . Ότι και να γευτειται είναι απλώς απόλαυση ! Μία δοκιμή αρκεί !!!

1  Ευχαριστούμε, 187angelikik
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2019

Οποιοδήποτε πιάτο και αν δοκίμασα, ( μαγειρευτό, ψάρι, κρέας, κλπ ), ήταν εξαιρετικό! Από τα καλύτερα και φρεσκότατα υλικά φτιαγμένα, μαζί με την μοναδική γεύση και την απίστευτα μεγάλη ποσότητα των πιάτων, έκαναν το φαγητό καθημερινά θεϊκή εμπειρία!!! Και το πρωινό του ξενοδοχείου, κινούταν ακριβώς στο ίδιο τέμπο. Πληθώρα επιλογών και τεράστιος μπουφές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Νίκος Π
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2019

Η εξυπηρέτηση άριστη. Φαγητό εκπληκτικό (καλύτερα δεν έχω φάει πουθενά αλλού)
καθαρό, άριστα μαγειρεμένο σ΄ ένα περιβάλλον οικογενειακό και φιλικό!!
με άριστα το 10, βάζω χωρίς δισταγμό 11!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, AGGELIKI V
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Τα πιάτα όλα μα όλα μαγειρεύονται με τα καλύτερα υλικά. Τόσο η γεύση, αλλά όσο και η ποσότητα αφήνει τον ενδιαφερόμενο πάρα πολύ ικανοποιημένο. Τέλος το προσωπικό όσο και η θέα στην θάλασσα κάνουν την εμπειρία αυτή πολλή όμορφη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, NikPisk16

Hotel Aggelos Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία

Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία

Hotel Aggelos Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!