Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Priceline
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πεντακάθαρο ξενοδοχείο πάνω στο κύμα. Υπηρεσία δωματίου καθημερινά. Εδώ ξεκουράζεσαι αφού το προσωπικό φροντίζει τα πάντα για σένα. Κορυφαίο πρωινό με γλυκές κ αλμυρες επιλογές ενώ το βραδινό του με την επιλογή ημιδιατροφής με 2 σαλατες 2 ορεκτικά κ κυρίως πιάτο δεν έχει ανταγωνισμό.
Δωρεάν παρκινκ δωρεάν ποδήλατα για βόλτες, δωρεάν κανό καγιάκ....
Εμείς πετύχαμε κ δωρεάν live piano βράδια με τραγούδι κ περάσαμε καταπληκτικα.
Πρέπει να πάτε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αφηνουμε το αυτοκίνητο στο πάρκινγκ και το ξαναπαιρνουμε όταν τελειώνουν οι διακοπές.
1  Ευχαριστούμε, Christos G
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος που πραγματικά για τα δικά μας θέλω, άγγιξε το τέλειο. Αρχικά θα αναφέρω πως μας υποδέχτηκαν με δροσερά φρούτα εποχής. Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο για τετραμελή οικογένεια και πεντακάθαρο με πολύ όμορφη διακόσμηση και όλες τις απαραίτητες παροχές. Καθημερινή περιποίηση και καθαριότητα δωματίου. Στο θέμα covid υπήρχε αυστηρή τήρηση πρωτοκόλλου απο όλο το προσωπικό με χρήση μάσκας και στον μπουφέ του πρωινού χρήση γαντιών & μάσκας απο όλους τους θαμώνες υπο την επίβλεψη του προσωπικού. Οι πετσέτες, τα παντοφλάκια μιας χρήσης και τα τηλεκοντρόλ για TV & A/C παρέχονταν σε σφραγισμένα σακουλάκια. Επίσης μαζί με τα προϊόντα περιποίησης υπήρχε και αντισηπτικό. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική καθώς μπροστά του έχει μια μικρή παραλία με άπλετη θέα και παροχή δωρεάν σετ ομπρέλας και ξαπλώστρας και πολύ κοντά του όμορφες παραλίες για περεταίρω εξερεύνηση. Εδώ αξίζει να αναφέρω οτι για τους λάτρεις των σπορ, υπήρχε επίσης δωρεάν χρήση κανό, ποδηλάτων και ping pong .
Ο μπουφές του πρωινού ηταν τεράστιος με πολλές και ποιότικες επιλογές που θυμίζει πρωινό boutique ξενοδοχείου χειμερινού προορισμού. Έχοντας επιλέξει την επιλογή της ημιδιατροφής, πραγματικά μείναμε έκπληκτοι απο την ποιότητα,  την ποσότητα των επιλογών (μαγειρευτά,  κρεατικα, ψαρικά) καθώς και ποσότητα των μεριδων (μπορούσες επίσης να ζητήσεις να σου φτιάξουν και κάποιο γεύμα που επιθυμούσες).
Αυτό που άφησα για το τέλος αλλά για εμένα είναι και πιο σημαντικό, έχει να κάνει με την συμπεριφορά όλων όσων απαρτίζουν αυτή την επιχείρηση που πέραν από τον επαγγελματισμο τους σου έδειχναν ξεκάθαρα το μεράκι και το πάθος με το οποίο λειτουργούσαν.
Συνεχίστε την εξαιρετική και ποιοτική δουλειά σας!!!!

1  Ευχαριστούμε, nikolaos10
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση! Τέλειο πρωινό και φαγητό! Πεντακάθαρα δωμάτια! Το πρωινό τέλειο με χειροποίητο ψωμί και πιτες, κρέπες!! Ομελέτα βραστά αυγά και αυγα μάτια!! Και πολλά αλλά που ξεχνάω.!! Στο βραδινό πολλές επιλογές από πιάτα ημέρας αλλά και της ώρας!! Σας ευχαριστούμε για όλα!!!

1  Ευχαριστούμε, B8577PGlizk
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικοί χαρακτήρες όλο το προσωπικό που τους διέπει η ευγένεια αλλά και η διάθεση να εξυπηρετήσουν τις ανάγκες σου με πολύ όμορφο τρόπο. Το φαγητό εξαιρετικό με πολλές επιλογές και σε πολυ καλή τιμή/ποιότητα. Συνεχίστε με την ίδια όρεξη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Q4920ES_
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Τα πάντα ήταν τέλεια!!
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα, στην οικοδέσποινα Ειρήνη, στο Γιάννη, στην Αλεξάνδρα, στη Νάντια, στη Γιώτα…στις καταπληκτικές μαγείρισσες για το πλούσιο πρωινό και τα θεϊκά γεύματα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, thanosn269