Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο και πολύ προσεγμένο. Σε πολύ ωραία θέση σε μια πολύ όμορφη περιοχή, σίγουρα θα ξαναερχόμασταν. Επιπλέον, η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν εξαιρετική, αλλά ξεχωρίσαμε τον κύριο Κώστα, πάντα χαμογελαστός και εξυπηρετικός. Όλα ήταν άψογα και προτείνουμε το μέρος ανεπιφύλακτα!:)

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, nataliaak17
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Alas Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Ναταλία,

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας σχετικά με το προσωπικό μας, την εξυπηρέτηση και την τοποθεσία μας.

Χαιρόμαστε που είχατε μια ωραία εμπειρία και θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αγαπήσαμε το μέρος κ σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτούμε οπως και θα το προτείνουμε σε φίλους μας. Η διαμονή μας ήταν υπέροχη! Το προσωπικο πολύ ευγενικό , ειδικά ο κ Κώστας Κυρετζόγλου μας εξυπηρέτησε άψογα και πάντα με χαμογέλο!

Ευχαριστούμε, FrancescaDeMartin
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Alas Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την πολύ θετική σας κριτική και τα σχόλια σας. Χαιρόμαστε που περάσατε καλά μαζί μας και θα μας προτείνετε και στους φίλους μας. Το προσωπικό μας έχει λάβει ήδη τα θετικά σας σχόλια!
Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας και να σας εξυπηρετήσουμε αντίστοιχα!

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Ότι καλύτερο την εποχή του κορονοϊού, ποιότητα κ ασφάλεια σε όλα τα επίπεδα, άψογο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια, άψογο προσωπικό σε όλα τα επίπεδα. Φανταστική τοποθεσια και διαμόρφωση χώρου, καταπληκτική αισθητική και προσεγμενο μενού. Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον διευθυντή του ξενοδοχείου κύριο Πινδαρο που μας έκανε να νιώσουμε άνετα και να απολαύσουμε τις διακοπές μας εδώ, επαγγελματίας συνεπής και ασταμάτητος σε όλα τα πόστα προκειμένου όλοι να μείνουν ικανοποιημένοι !!! Θερμά συγχαρητήρια ευχαριστούμε πολύ!

Ευχαριστούμε, Daydream237671
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Alas Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας σχετικά με την εμπειρία της διαμονής σας στο Alas Resort & spa. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που ανταποκριθήκαμε στο μέγιστο στις απαιτήσεις σας και που μείνατε ικανοποιημένοι με τις υπηρεσίες καθαριότητας που αποτελεί το σημαντικότερο αυτή την περίοδο. Είμαστε ευγνώμων για τα ευγενικά και μοναδικά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό μας και τον διευθυντή μας. Κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να χαρείτε αξέχαστες στιγμές πάντα με ασφάλεια.
Ευχόμαστε να είστε πάντα καλά και να σας δούμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η ομάδα του Alas Resort & spa

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Πεντακάθαρο ξενοδοχείο σε πολύ όμορφη τοποθεσία. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και εξυπηρετικο. Το εστιατόριο έχει ποιότητα και πιάτα για όλα τα γούστα.
Η θέα προς τη θάλασσα είναι μοναδική.
Το Spa το οποίο και επισκέφθηκα διαθέτει ποικιλία θεραπειών. Συνιστώ το χαλαρωτικό μασάζ.
Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, Maria P
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Alas Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε για τα σχόλια σας σχετικά με την εμπειρία σας στο Alas Resort & Spa. Χαιρόμαστε που ήμασταν αντάξιοι των προσδοκιών σας και που μείνατε ικανοποιημένοι με όλες μας τις παροχές. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά για νέες όμορφες στιγμές!

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020

Τέλειο ξενοδοχείο σε καταπληκτική ήρεμη τοποθεσία με πολύ ωραία θέα φοβερή καθαριότητα ωραίο φαγητό ευγενικους και εξυπηρετικους υπαλλήλους με σαφή αναφορά στο μπάρμαν Αλέξανδρο ο οποίος ήταν εξαιρετικός με ανεπανάλειπτο επαγγελματισμό ωριμότητα ευγένεια και πολύ χιούμορ έκανε τις μέρες μας ακόμη πιο όμορφες... Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία
Φιλικα
Ελισάβετ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Vasiliki110909
Ο/η George Bountounis, Πρακτορείο/Σύμβουλος του Alas Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σας και την θετική σας κριτική. Χαιρόμαστε που σας ικανοποίησε το κατάλυμα και βρήκατε ευκολία στις επιλογές παραλίας. Θα μεταφέρουμε τα λόγια σας στον Αλέξανδρο. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας ξανά και να σας προσφέρουμε μία αξέχαστη διαμονής χαλάρωσης και ηρεμίας.

Η ομάδα του Alas Resort & spa