“Γάμος 17/10/2020”

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο
Κουζίνες: Diner, Ιταλική, Μεσογειακή, Kαφέ
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Γραφική θέα
Περιγραφή: Ανακαλύψτε ένα μοντέρνο και φιλόξενο περιβάλλον με υπέροχη θέα στην πόλη, όπου μπορείτε να απολαύσετε το καφέ ή το ποτό σας, να γευματίσετε για μεσημέρι ή να δοκιμάσετε τα φρέσκα επιδόρπιά μας! Έχουμε δημιουργήσει τον ιδανικό χώρο για τις εκδηλώσεις σας, προσωπικές (γάμος, βάπτιση, πάρτυ) ή επαγγελματικές (δεξιώσεις, γεύματα, παρουσιάσεις).Διαθέτουμε χώρο εσωτερικό αλλά και υπαίθριο καθώς και υπηρεσίες catering υψηλής ποιότητας!
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Πραγματικά άψογη εξυπηρέτηση και αληθινός επαγγελματισμός κάτι που γενικά σπανίζει στις μέρες μας. Πολύ νόστιμο φαγητό με πολλές επιλογές στο μενού. Ωραίος χώρος σε εξαιρετικά καλή τοποθεσία. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι όπως και οι καλεσμένοι.

Ευχαριστούμε, evmirid8196

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για να πάει καλά μια εκδήλωση, θα πρέπει να γίνουν όλα βάση προγράμματος και σωστής διαχείρισης χρόνου και υλικών.
Η βάφτιση έγινε ακριβώς όπως την θέλαμε, με το προσωπικό να μας εξυπηρετεί σε κάθε μας επιθυμία. Το φαγητό άψογο σε γεύση και εμφάνιση! Το δικό μας μενού περιείχε και το ψητό γουρουνόπουλο (έλιωνε στο στόμα) και το παγωτό σε παραδοσιακό ποδήλατο-καρότσι.
Ο υπεύθυνος της εκδήλωσης κ. Κοντόπουλος ήταν συνεχώς στην επίβλεψη του χώρου για να τηρούνται τα μέτρα για τον COVID-19, αλλά και να υπάρχει άφθονο φαγητό αλλά και ποτά στον μπουφέ και στα τραπέζια.
Μετά το φαγητό ο χώρος διαμορφώθηκε άμεσα για να σβήσουμε και την τούρτα για τα πρώτα γενέθλια του μικρού μας αγγέλου!
Όλα ήταν άψογα, σας ευχαριστούμε!
Ο χώρος προσφέρει απίστευτη θέα σε όλη την Θεσσαλονίκη!

Ευχαριστούμε, giwrgosb196
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε πολύ. Ήταν όλα ακριβώς όπως είχαμε συμφωνήσει και ακόμη καλύτερα. Το φαγητό άψογο, το προσωπικό εξαιρετικό, η τοποθεσία φοβερή και γενικά όλα ήταν παρα πολύ καλά. Επαγγελματισμός.

Ευχαριστούμε, baboulask
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Πέρασαμε υπέροχα στο γλέντι του γάμου μας στο Πλανητάριο. Υπήρχε φοβερός επαγγελματισμος από την αρχή στην προετοιμασία έως το τέλος. Φαγητό, μουσική, τοποθεσία και εξυπηρέτηση ήταν 10 στα 10. Λόγω κορονοιου όλοι οι σερβιτόροι είχανε μάσκα και τη φορούσαν σωστά και γενικά είχαν παρθεί όλα τα μέτρα λόγω της κατάστασης. Τα πάντα έγιναν σωστά και όπως συμφωνηθηκαν. Το προτείνουμε σε όλους ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, 925erit
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020

Ήταν όλα άψογα! Όλοι οι καλεσμένοι εντυπωσιάστηκαν από την υπέροχη εξυπηρέτηση και ευγένεια του προσωπικού, το νόστιμο φαγητό και την καταπληκτική θέα του χώρου. Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τον Λάζαρο Κοντόπουλο, που ως διοργανωτής, συνέβαλε ώστε να γίνουν όλα όπως τα ονειρευόμασταν!

Ευχαριστούμε, Vk05072020

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πανόραμα, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.