“Δεξίωση γάμου”

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο
Κουζίνες: Diner, Ιταλική, Μεσογειακή, Kαφέ
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Καταυλισμοί Ινδιάνων
Περιγραφή: Ανακαλύψτε ένα μοντέρνο και φιλόξενο περιβάλλον με υπέροχη θέα στην πόλη, όπου μπορείτε να απολαύσετε το καφέ ή το ποτό σας, να γευματίσετε για μεσημέρι ή να δοκιμάσετε τα φρέσκα επιδόρπιά μας! Έχουμε δημιουργήσει τον ιδανικό χώρο για τις εκδηλώσεις σας, προσωπικές (γάμος, βάπτιση, πάρτυ) ή επαγγελματικές (δεξιώσεις, γεύματα, παρουσιάσεις).Διαθέτουμε χώρο εσωτερικό αλλά και υπαίθριο καθώς και υπηρεσίες catering υψηλής ποιότητας!
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2019

Κάναμε τη δεξίωση του γάμου μας στο PLANETARIUM BARESTAU. Οφείλουμε να συγχαρούμε το Λάζαρο και όλους τους συνεργάτες του για την άριστη συμπεριφορά, τον επαγγελματισμό και τη φιλικότητα που επέδειξαν καθ' όλη τη διάρκεια της δεξίωσης. Από την αρχή της άφιξης των καλεσμένων μέχρι και το τέλος της εκδήλωσης υπήρξε άριστη συνεννόηση και ετοιμότητα από το προσωπικό του χώρου. Οι καλεσμένοι μας περάσανε υπέροχα, κανένας δεν παραπονέθηκε για τίποτα και το φαγητό ήταν ΑΨΟΓΟ. Επίσης, στα προτερήματα του χώρου, η τοποθεσία και η θέα.
Σας ευχαριστούμε πολύ που κάνατε ξεχωριστή την πιο όμορφη έως τώρα στιγμή της ζωής μας!

Ευχαριστούμε, Kostas P

Η κριτική γράφτηκε 22 Μαΐου 2019

Όλα ήταν υπέροχα όλοι οι καλεσμένοι μείνανε υπέρ ευχαριστημένοι.Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα..Εξαιρετική θέα..

Ευχαριστούμε, VasileiosKarapiperis
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2019

Κάναμε πριν 10 μέρες τη δεξίωση γάμου μας στο Πλανητάριο και περάσαμε φανταστικά! Όλοι μας λένε ότι όλα ήταν υπέροχα! Φαγητό, εξυπηρέτηση, μουσική, χώρος άψογα! Το προσωπικό είναι επαγγελματίες του είδους και ξέρουν πολύ καλα τη δουλειά τους, ειδικότερα ο Λάζαρος με τον οποίο από την αρχή είχαμε μια άψογη συνεννόηση! Σας ευχαριστούμε για το αξέχαστο πάρτι!
Δήμος - Δέσποινα

Ευχαριστούμε, pepinoula
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2019

Διοργανωσαμε το γεύμα της βάπτισης του γιού μας. Ο χώρος και η εξυπηρέτηση ηταν εξαιρετική. Το φαγητό άφθονο και υπέροχο. Θετικές κριτικές σχεδόν απο όλους τους καλεσμένους μας.

Ευχαριστούμε, Χριστίνα Τ
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίο φαγητό, πολυ καλή εξυπηρέτηση, τίμιες τιμές. Ο χωρος έχει καλή θέα και ειναι μη καπνιστών. Οι καλεσμένοι μας έμειναν πολυ ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, GeoPerry1

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πανόραμα, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πλανητάριο Καφέ και Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!