“Ευχάριστο δείπνο στη Θερμη”
Κριτική για: Τάκος

Τάκος
Περιγραφή: Η ταβέρνα-μεζεδοπωλείο ΤΑΚΟΣ λειτουργεί στη Θέρμη της Θεσσαλονίκης από το 1997 και αποτελεί έναν από τους κορυφαίους γαστρονομικούς προορισμούς της πόλης! Χρησιμοποιώντας μόνο τα πιο εκλεκτά υλικά από ολόκληρη την ελληνική γη, δημιουργούμε για σας μοναδικά πιάτα με μεράκι και φαντασία! Θαλασσινά,κρεατικά και ξεχωριστοί μεζέδες όλα θα κερδίσουν την την προτίμηση και τον ενθουσιασμό σας!
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όταν η ποιότητα είναι καλή δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα!!!
Σαββατοκύριακο θα έχει δουλειά και θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι και μισή ώρα για να σε σερβίρουν!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και για επαγγελματικό γεύμα!
Προτείνω τα σουβλάκια και το ψαρονέφρι του!

Ευχαριστούμε, vkanoulas13
Ο/η Vaso T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Τάκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια!Πραγματικά η ποιότητα είναι το πρωτεύον μέλημά μας και χαιρόμαστε πολύ που το διακρίνουν και οι καλεσμένοι μας! Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας!!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Ένα κομβικό σημείο όπου συναντιούνται οι γεύσεις με τα χαμόγελα ! Είτε επιλέξεις να ταξιδέψεις στη θάλασσα είτε στη στεριά το μόνο σίγουρο είναι ότι το ταξίδι θα σου μείνει αξέχαστο ! Μπράβο Βασίλη !!!

1  Ευχαριστούμε, HARIS A

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια!Είναι πάντα χαρά μας να σας βλέπουμε!

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Μοσχαρίσια μπριζόλα ψιλοαρπαγμενη, κοτόπουλο φιλέτο για επιστροφή, 2 στα 4 κύρια πιάτα. Περιβάλλον ευχάριστο και καθαρό αλλά πολύ τσιγάρο. Στο τραπέζι δεν φέρνουν τιμοκατάλογο. Ζητήστε τον.

1  Ευχαριστούμε, Babis R
Ο/η Vaso T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Τάκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ κύριε εάν μας λέγατε επί τόπου την προτιμηση σας για λιγότερο ή περισσότερο ψημένη μπριζόλα με χαρά θα σας την αντικαθιστουσαμε! Σχετικά με τους καταλόγους κάνετε λάθος καθώς είναι απαραίτητοι στη δουλειά μας, διευκολύνουν τους καλεσμένους μας αλλά και το προσωπικό, είναι φτιαγμένοι με μεράκι τόσο στα ελληνικά όσο και στα αγγλικά και η μόνη περίπτωση να μην χρησιμοποιηθούν είναι όταν κάποιοι τακτικοί καλεσμένοι μας έχουν αποφασίσει εκ των προτέρων τι θα ήθελαν.Σας ευχαριστουμε!

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Όλα καλά αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Συνηθισμένα πιάτα κρεατικών και απλό το περιβάλλον και η διακόσμηση. Η εξυπηρέτηση πολυ καλή και οι τιμές λογικές. Δεν πήγαμε σε ώρα αιχμής οπότε δεν έχουμε άποψη για καπνό η φασαρία. Θα ξαναπάμε ευχαρίστως αν τύχει αλλά δεν έχουμε και λόγο να το επιδιώξουμε.

Ευχαριστούμε, zerkon g
Ο/η Vaso T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Τάκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε,να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Πήγα μετά από πολλά χρόνια στην συγκεκριμένη ταβέρνα και μου έκανε αμέσως πολύ καλή εντύπωση η καθαριότητα και το χαλαρό και άνετο περιβάλλον. Η κοπέλλα που ήρθε για την παραγγελία ήταν άμεση, χαμογελαστή και φιλική. Παραγγείλαμε κρεατικά, τα οποία ήρθαν γρήγορα παρότι είχε αρκετό κόσμο, σε πολύ ικανοποιητικές μερίδες. Ο,τιδήποτε χρειαστήκαμε κατά την διάρκεια του γεύματος μας ήρθε γρήγορα και άμεσα και δεν μας προβλημάτισε τίποτα. Το γεύμα μας έκλεισε με παγωτό και σιροπιαστά γλυκά, προσφορά του καταστήματος. Ολα ήταν άψογα και σίγουρα θα ξαναπάμε πολύ σύντομα

2  Ευχαριστούμε, stagialia
Ο/η Vaso T, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Τάκος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια! Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας!!!

Τάκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τάκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!