Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
  • Δωρεάν στάθμευση
Avalon Hotel(Θέρμη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Panorama Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Pefka Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Nepheli Hotel(Πανόραμα)
Agoda.com
Ambassador Hotel Thessaloniki(Πλαγιάρι)
Royal Hotel(Περαία)
Agoda.com
  • Δωρεάν στάθμευση
Perea Hotel Θεσσαλονίκη(Περαία)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Η πρώτη επιλογή διαμονής για την εταιρεία GREEN IMPORT ΕΠΕ.
Υπέροχο περιβάλλον, 24ωρη και φιλική εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός διαχείρησης.
Πάντα πρόθυμοι για την κάλυψη αναγκών σε επαγγελματικό και σε προσωπικό επίπεδο.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
2  Ευχαριστούμε, vliotou
Ο/η Charoula R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πλήρεις και λεπτομερείς κριτικές σαν τις δικές σας αποτελούν τη μεγαλύτερη επιβράβευση των προσπαθειών μας να προσφέρουμε άριστες υπηρεσίες και παροχές στου πελάτες μας όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του ξενοδοχείου μας.
Ευχαριστούμε πολύ τόσο για το χρόνο που διαθέσατε στη συγγραφή της κριτικής αυτής, όσο και για τα άριστα λόγια και τη βαθμολογία σας. Ελπίζουμε ολόψυχα να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από αρκετά χρόνια που είχα να επισκεφθώ το ξενοδοχείο..πήγα για μια "γιορτινή" σοκολάτα ..ήταν ευχάριστη η έκπληξη ότι είχαν αλλάξει το λόμπι καθώς και την καφετέρια..πάντα καλαίσθητος και λειτουργικός ο χώρος ..η σοκολάτα εκπληκτική καθώς και το σέρβις .. όμορφος στολισμός μινιμαλιστικος αλλά ταυτόχρονα κρατώντας την παραδοσιακή αισθητική. Λίγο περισσότερο προσεγμένα τα συνοδευτικά ήταν εξαιρετικά φτωχά .

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Konstantina D
Ο/η Charoula R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Κυρία,
Θερμές και λεπτομερείς κριτικές όπως η δική σας μας κάνουν υπερήφανους για ότι
προσφέρουμε όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του ξενοδοχείου μας.
Τα σχόλια σας είναι πρωτευούσης σημασίας για εμάς και εκτιμούμε πολύ το χρόνο που διαθέσατε στη συγγραφή τους. Ελπίζουμε οι άριστες αναμνήσεις που αποκομίσατε, να σας οδηγήσουν ξανά στο Nikopolis Hotel.
Σας ευχόμαστε μια υπέροχη Νέα Χρονιά!

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ ομορφο ξενοδοχείο, κοντά στο αεροδρόμιο αλλά και το εμπορικό κέντρο έξω απο την θεσσαλονίκη. Το επισκέφθηκα για καφέ με θέα την πισίνα. Ευγενέστατο προσωπικό και πολύ όμορφο ξενοδοχείο! Πληθώρα επισκεπτών για ηλιοθεραπεία και βουτιά στην πισίνα του. Δεν έχω διαμείνει.

• Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Panagiotis A
Ο/η Charoula R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε,

Ευχαριστούμε πολύ που αποστείλατε την άριστη κριτική σας στο TripAdvisor μετά την επίσκεψη σας στο Nikopolis Hotel. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε τόσο ευχαριστημένος με τις υπηρεσίες μας και τις εγκαταστάσεις μας .
Σας ευχόμαστε έναν υπέροχο χειμώνα και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2017

Το προσωπικο πολυ ευγενικο και προθυμο σε εξυπηρετηση . Λειτουργεια μονον ενος εστιατοριου και αρκετα ακριβο . Ελλειψει Piano Bar με μουσικη στον χωρο relax παραμονης. Η Τοποθεσια πολυ καλη κοντα στο αεροδρομιο

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, dimitrism822
Ο/η Charoula R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε,
Ευχαριστούμε πολύ που βρήκατε το χρόνο να δημοσιεύσετε μία κριτική στο tripadvisor σχετικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο χώρο του ξενοδοχείου μας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα την προσωπική σας οπτική και τα σχόλιά σας όπως και τα σχόλια όλων των πελατών. Θα θέλαμε ωστόσο να τονίσουμε πως η τιμολογιακή πολιτική μας σε όλα τα τμήματα είναι ανάλογη της ποιότητας του επιπέδου των υπηρεσιών μας, και των υλικών που χρησιμοποιούμε, όπως αρμόζει σε ένα ξενοδοχείο της κατηγορίας μας.Όσον αφορά στην έλλειψη piano bar, που αναφέρετε ,επισημαίνουμε πως όλοι οι χώροι μας είναι "ντυμένοι μουσικά" και πως το πιάνο που βρίσκεται τοποθετημένο στο lobby του ξενοδοχείου,λειτουργεί σε θεματικές βραδιές.
Ελπίζουμε ολόψυχα οι υπόλοιποι θετικές εντυπώσεις στην κριτική σας να αποτελέσουν κινητήριο δύναμη για τη σύντομη επιστροφή σας στο Nikopolis Hotel.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017

Το εστιατόριο του ξενοδοχείου είναι ενας όμορφος χώρος, ιδανικός για ιδιαίτερες προσωπικές, αλλά και επαγγελματικές στιγμές. Το ξενοδοχείο ήταν μοναδικό, το προσωπικό ήταν εξυπηρετικότατο , το spa καταπληκτικό .

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 9687rena
Ο/η Charoula R, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή Κυρία,

Πλήρεις και λεπτομερείς κριτικές σαν τις δικές σας αποτελούν τη μεγαλύτερη επιβράβευση των προσπαθειών μας να προσφέρουμε άριστες υπηρεσίες και παροχές στου πελάτες μας όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του Nikopolis Hotel. Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε ενώ ελπίζουμε ολόψυχα να σας ξαναδούμε σύντομα.