Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολυ ωραίο μέρος για να απολαύσεις το μπάνιο στην μαγευτική πισίνα και τα καταπληκτικά πιάτα στις ξαπλώστρες .το προσωπικό ευγενέστατο με ευχάριστη διάθεση να σου προσφέρουν τον καφέ σου και τα ωραία κοκτειλ

Ευχαριστούμε, zulus123
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Πλήρεις και λεπτομερείς κριτικές σαν τις δικές σας αποτελούν τη μεγαλύτερη επιβράβευση των προσπαθειών μας να προσφέρουμε άριστες υπηρεσίες και παροχές στου πελάτες μας όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του Nikopolis Hotel. Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε ενώ ελπίζουμε ολόψυχα να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2017

Τέλεια διαμονή, εξαιρετικό προσωπικό, πλούσιο πρωινό!
Καθαρή κ μεγάλη πισινα!
Τεράστια κ ανατομικά κρεβάτια....
Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα για οποιαδήποτε λόγο!!
Μικρό πάρκινγκ είναι το μοναδικό μειονέκτημα....

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, e_kanavos
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο είναι ωραίο, ωστόσο πιστεύω πως θέλει κάποια βελτίωση και ανακαίνιση στα δωμάτια και κάποιες αλλαγές στον εξωτερικό χώρο. Το πρωινό πολύ καλό και πλούσιο. Θα έλεγα πως σε σχέση τιμής ποιότητας δεν αξίζει.

Ευχαριστούμε, 895olympiam
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Nikopolis Hotel για τη διαμονή σας στη πόλη της Θεσσαλονίκης. Παρόλο που πιστεύουμε ακράδαντα πως η σχέση ποιότητας-τιμής που το ξενοδοχείο μας προσφέρει, είναι άριστη, εντούτοις εκτιμούμε την προσωπική σας οπτική και δεσμευόμαστε ότι θα τη διερευνήσουμε περαιτέρω. Σας ευχόμαστε ένα όμορφο υπόλοιπο καλοκαιριού, και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα τόσο στην πόλη όσο και στο κατάλυμά μας.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2017

Υπέροχο luxury ξενοδοχείο, σωστή εξυπηρέτηση, εξαιρετικό εστιατόριο (Δυστυχώς δεν έχω άποψη για το πρωινό) και πισίνα! Πολύ κοντά στο Mediterranean cosmos, Ikea και Διαβαλκανικό Ιατρικό Κέντρο. Πραγματικά, ένα από τα καλύτερα πεντάστερα ξενοδοχεία της Θεσσαλονίκης.

Ευχαριστούμε, koupiyi
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 14 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε για την σύντομη αλλά τόσο περιεκτική κριτική σας στο TripAdvisor σχετικά με την πρόσφατη εμπειρία σας στο κατάλυμά μας. Τα σχόλια σας είναι πρωτευούσης σημασίας για εμάς και εκτιμούμε πολύ το χρόνο που διαθέσατε στη συγγραφή τους. Ελπίζουμε οι άριστες αναμνήσεις που αποκομίσατε, να σας οδηγήσουν ξανά τόσο στην πόλη μας, όσο και στο Nikopolis Hotel.

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε φορά που πάμε κλαίμε τα λεφτά μας!! Δεν υπάρχει οργάνωση αλλά ο ένας λέει αλλά ο άλλος!κριμα! Πολύ καλό πρωινό... πανάκριβο εστιατόριο το dome άνευ λόγου Κ αιτίας με πολύ μέτρια πιάτα αναλογικά με αυτό που προφέρει.. Κ κρίμα για τον παρκαδόρο που τον έχουν για τα πάντα για βαλίτσες Κ πάρκινγκ για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, evdole