“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 8 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2017

Είχα μόνο 1 διανυκτέρευση με την γυναίκα μου. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι. Το δωμάτιο πολύ ωραίο και λειτουργικό με πολύ ωραίο μπάνιο. Το Spa αρκετά καλό, αν και η σάουνα και το τζακούζι είναι ξεχωριστό για γυναίκες και άντρες, γεγονός που για ζευγάρι είναι λίγο αποθαρρυντικό. Το πρωινό πολύ καλό με απεριόριστη ποικιλία.
Το μπαρ χρειάζεται κάποιο επανασχεδιασμό, καθότι είναι μικρό για το μέγεθος του ξενοδοχείου και χωρίς κάποια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα

Συμβουλή: Είναι καλύτερα να επιλέξετε δωμάτια που ''βλέπει " προς το εσωτερικό με την πισίνα.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, AsterixThessaloniki
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε. Δίνουμε μεγάλη βάση στα σχόλιά σας καθώς αποσκοπούμε στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από το δωμάτιό σας, τη διαμονή σας, και από το πρωϊνό μας. Στο spa μας η σάουνα και το jacuzzi είναι ξεχωριστά, σύμφωνα με ευρωπαϊκές προδιαγραφές και πρότυπα. Το bar του ξενοδοχείου μέσα στις επόμενες ημέρες θα ανακαινιστεί και θα επαναλειτουργήσει με νέο σχεδιασμό.

Σας ευχαριστούμε για μία ακόμα φορά πολύ για τη διαμονή σας και για την κριτική σας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2017

Τα δωματια ειναι καταπληκτικα, μεγαλα, καθαρα, πολυ ανετα, με πολυ καλο μπανιο!
Το πρωινο αρκετα καλο, αλλα οχι τοσο πλουσιο οσο θα περιμενα απο ενα πενταστερο ξενοδοχειο.
Χανει παρα πολυ απο τους υπολοιπους χωρους, οπως πχ η κεντρικη εισοδος, οπως και το μπαρακι που βρισκεται στο χωρο αυτο!
Αν ταξιδευετε με 2 παιδια, παρολο που μπορει να χρειαζεστε μονο ενα extra bed, ειναι αναγκαστικη η κρατηση σε deluxe δωματιο, και οχι σε superior!Αυτο αυξανει σημαντικα το κοστος, και ισως ειναι μερος της πολιτικης του ξενοδοχειου για να αποθαρυνει οικογενειες με παιδια να το επισκεπτονται!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ped100
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας καθώς και για το χρόνο σας για να δημοσιεύσετε την κριτική σας. Τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα για εμάς και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη.
Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας και από τα δωμάτια. Το κεντρικό μας μπαρ βρίσκεται στον κεντρικό χώρο του ξενοδοχείου, αλλά όχι στην κεντρική είσοδο. Όσον αφορά τη διαμονή τετραμελούς οικογένειας, καθώς τα δωμάτιά μας είναι δίκλινα με μέγιστη χωρητικότητα μέχρι 2 ενήλικες και ένα παιδί ή 3 ενήλικες σε επιπρόσθετο κρεβάτι, θα πρέπει να φιλοξενούνται είτε σε Deluxe δωμάτιο που είναι περισσότερων τετραγωνικών και αυτό είναι αναλόγως της ηλικίας των παιδιών, είτε σε 2 δωμάτια Superior. Το ξενοδοχείο μας προσφέρει επίσης και connecting δωμάτια με εσωτερική πόρτα για την φιλοξενία οικογενειών.
Σκοπός μας είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών και η επικέντρωση στις ανάγκες σας, καθώς και η απόλυτη ικανοποίησή σας από τη διαμονή σας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας μας σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά για τη διαμονή σας και θα χαρούμε και πάλι να σας έχουμε κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2017

ευρυχωρο δωματιο χωρις την ηχομονωση που θα επιβαλοταν απο το νεοδμητο της κατασκευης!!Ακουγαμε τους διπλα και τους πανω σαν να ηταν ανοιχτες οι πορτες!!Επισης οι τιμες του μπαρ ηταν ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ χωρις να δικαιολογουνται απο τις παροχες-παραδειγμα ουισκυ 10.5 ευρω χρεωση χωρις καν εστω και ενα μικρο μεζε,πραγμα ανεπιτρεπτο.Το προσωπικο ευγενεστατο και γενικα οι υπηρεσιες επιπεδου κατα τα αλλα....

Συμβουλή: αυτα που εχουν θεα στην πισινα εχουν μεγαλυτερο ενδιαφερον....
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, bozomok
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εάν είχατε κάποια ενόχληση στο δωμάτιό σας και για οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, μπορούσατε να καλέσετε στην υποδοχή μας και να ζητήσετε να αλλάξετε δωμάτιο, καθώς είναι 24 ώρες στη διάθεσή σας και θα σας εξυπηρετούσαν όπως και εξυπηρετούν όλους τους επισκέπτες άμεσα.

Όσον αφορά τις τιμές μας στο μπαρ του ξενοδοχείου, η τιμή για το απλό ουίσκυ είναι χαμηλότερη από αυτή που αναφέρετε- τα ποτά μας συνοδεύουν ξηροί καρποί.

Συγκεντρωνόμαστε στη συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού μας καθώς και στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Εκ μέρους όλου του ξενοδοχείου μας θα ήθελα να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τη διαμονή σας και θα είναι χαρά μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στο αεροδρόμιο, κάποιοι ταρίφες γκρινιάζουν ακούγοντας το. Ωραία ευρύχωρα δωμάτια, αν και το συγκεκριμένο δικό μου μύριζε τσιγάρο και είχε ενα θεματάκι με την πόρτα της ντουζιέρα. Πολύ ευγενικό προσωπικό, πρόσχαρο, ωραίο πρωινό και πολύ καλο το εστιατόριο του. Ευχαριστημένος γενικά.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, 59apostoliss
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη .
Η τοποθεσία μας είναι κοντά στο αεροδρόμιο, περίπου στα 20 λεπτά από το κέντρο και στην καρδιά εμπορικών κέντρων και καταστημάτων. Χαιρόμαστε που η διαμονή σας σας άφησε πολύ ικανοποιημένο όσον αφορά το προσωπικό, το πρωϊνό και το εστιατόριο. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε όλα μας τα δωμάτια το τσιγάρο απαγορεύεται, δεν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών, και υπάρχει μπαλκόνι για να καπνίζουν οι επισκέπτες μας.
Σκοπός μας είναι η συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών και η συνεχής εκπαίδευση.
Απο όλη μας την ομάδα εδώ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2017

Άνετο, ευρύχωρο δωμάτιο, με όμορφη θέα στην πισίνα! Πρόκειται για υψηλού επιπέδου παροχές που αφήνουν απόλυτα ευχαριστημένους, σε όλα τα επίπεδα, τους επισκέπτες. Το προσωπικο του ξενοδοχείου είναι φιλικό και εξυπηρετικό και το πρωινό γευστικό, ποιοτικό και πλήρες.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ellie_tas

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και για την κριτική σας, καθώς και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος απο τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από το πρωϊνό στο εστιατόριο μας. Σκοπός μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να ξεπερνάμε τις προσδοκίες σας.
Εξελίσσουμε συνεχώς την παροχή υπηρεσιών μας και αναπτύσσουμε διαρκώς το προσωπικό μας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας στο ξενοδοχείο μας, σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θέρμη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
3,1 χλμ μακριά
Daios Luxury Living
Νο 1 από 58 για: Θεσσαλονίκη
697 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη

Διεύθυνση: Ασκληπιού 16-18 | Θέρμη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θέρμη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 5 ξενοδοχεία για: Θέρμη
Εύρος Τιμών: 109 € - 182 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη 5*
Αριθμός δωματίων: 99
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Hotels.com, 5viajes2012 S.L., Expedia και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;