• Δωρεάν στάθμευση
Avalon Hotel(Θέρμη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 16% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 16% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 86 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/07
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
  • Δωρεάν στάθμευση
Panorama Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Pefka Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Nepheli Hotel(Πανόραμα)
Agoda.com
Heaven Hotel(Ταγαράδες)
TripAdvisor
  • Υπηρεσία δωματίου
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2017

Τα δωματια ειναι καταπληκτικα, μεγαλα, καθαρα, πολυ ανετα, με πολυ καλο μπανιο!
Το πρωινο αρκετα καλο, αλλα οχι τοσο πλουσιο οσο θα περιμενα απο ενα πενταστερο ξενοδοχειο.
Χανει παρα πολυ απο τους υπολοιπους χωρους, οπως πχ η κεντρικη εισοδος, οπως και το μπαρακι που βρισκεται στο χωρο αυτο!
Αν ταξιδευετε με 2 παιδια, παρολο που μπορει να χρειαζεστε μονο ενα extra bed, ειναι αναγκαστικη η κρατηση σε deluxe δωματιο, και οχι σε superior!Αυτο αυξανει σημαντικα το κοστος, και ισως ειναι μερος της πολιτικης του ξενοδοχειου για να αποθαρυνει οικογενειες με παιδια να το επισκεπτονται!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ped100
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας καθώς και για το χρόνο σας για να δημοσιεύσετε την κριτική σας. Τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα για εμάς και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη.
Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας και από τα δωμάτια. Το κεντρικό μας μπαρ βρίσκεται στον κεντρικό χώρο του ξενοδοχείου, αλλά όχι στην κεντρική είσοδο. Όσον αφορά τη διαμονή τετραμελούς οικογένειας, καθώς τα δωμάτιά μας είναι δίκλινα με μέγιστη χωρητικότητα μέχρι 2 ενήλικες και ένα παιδί ή 3 ενήλικες σε επιπρόσθετο κρεβάτι, θα πρέπει να φιλοξενούνται είτε σε Deluxe δωμάτιο που είναι περισσότερων τετραγωνικών και αυτό είναι αναλόγως της ηλικίας των παιδιών, είτε σε 2 δωμάτια Superior. Το ξενοδοχείο μας προσφέρει επίσης και connecting δωμάτια με εσωτερική πόρτα για την φιλοξενία οικογενειών.
Σκοπός μας είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών και η επικέντρωση στις ανάγκες σας, καθώς και η απόλυτη ικανοποίησή σας από τη διαμονή σας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας μας σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά για τη διαμονή σας και θα χαρούμε και πάλι να σας έχουμε κοντά μας.
Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2017

ευρυχωρο δωματιο χωρις την ηχομονωση που θα επιβαλοταν απο το νεοδμητο της κατασκευης!!Ακουγαμε τους διπλα και τους πανω σαν να ηταν ανοιχτες οι πορτες!!Επισης οι τιμες του μπαρ ηταν ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ χωρις να δικαιολογουνται απο τις παροχες-παραδειγμα ουισκυ 10.5 ευρω χρεωση χωρις καν εστω και ενα μικρο μεζε,πραγμα ανεπιτρεπτο.Το προσωπικο ευγενεστατο και γενικα οι υπηρεσιες επιπεδου κατα τα αλλα....

Συμβουλή: αυτα που εχουν θεα στην πισινα εχουν μεγαλυτερο ενδιαφερον....
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, bozomok
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εάν είχατε κάποια ενόχληση στο δωμάτιό σας και για οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, μπορούσατε να καλέσετε στην υποδοχή μας και να ζητήσετε να αλλάξετε δωμάτιο, καθώς είναι 24 ώρες στη διάθεσή σας και θα σας εξυπηρετούσαν όπως και εξυπηρετούν όλους τους επισκέπτες άμεσα.

Όσον αφορά τις τιμές μας στο μπαρ του ξενοδοχείου, η τιμή για το απλό ουίσκυ είναι χαμηλότερη από αυτή που αναφέρετε- τα ποτά μας συνοδεύουν ξηροί καρποί.

Συγκεντρωνόμαστε στη συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού μας καθώς και στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Εκ μέρους όλου του ξενοδοχείου μας θα ήθελα να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τη διαμονή σας και θα είναι χαρά μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στο αεροδρόμιο, κάποιοι ταρίφες γκρινιάζουν ακούγοντας το. Ωραία ευρύχωρα δωμάτια, αν και το συγκεκριμένο δικό μου μύριζε τσιγάρο και είχε ενα θεματάκι με την πόρτα της ντουζιέρα. Πολύ ευγενικό προσωπικό, πρόσχαρο, ωραίο πρωινό και πολύ καλο το εστιατόριο του. Ευχαριστημένος γενικά.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, 59apostoliss
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη .
Η τοποθεσία μας είναι κοντά στο αεροδρόμιο, περίπου στα 20 λεπτά από το κέντρο και στην καρδιά εμπορικών κέντρων και καταστημάτων. Χαιρόμαστε που η διαμονή σας σας άφησε πολύ ικανοποιημένο όσον αφορά το προσωπικό, το πρωϊνό και το εστιατόριο. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε όλα μας τα δωμάτια το τσιγάρο απαγορεύεται, δεν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών, και υπάρχει μπαλκόνι για να καπνίζουν οι επισκέπτες μας.
Σκοπός μας είναι η συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών και η συνεχής εκπαίδευση.
Απο όλη μας την ομάδα εδώ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2017

Άνετο, ευρύχωρο δωμάτιο, με όμορφη θέα στην πισίνα! Πρόκειται για υψηλού επιπέδου παροχές που αφήνουν απόλυτα ευχαριστημένους, σε όλα τα επίπεδα, τους επισκέπτες. Το προσωπικο του ξενοδοχείου είναι φιλικό και εξυπηρετικό και το πρωινό γευστικό, ποιοτικό και πλήρες.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ellie_tas

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και για την κριτική σας, καθώς και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος απο τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από το πρωϊνό στο εστιατόριο μας. Σκοπός μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να ξεπερνάμε τις προσδοκίες σας.
Εξελίσσουμε συνεχώς την παροχή υπηρεσιών μας και αναπτύσσουμε διαρκώς το προσωπικό μας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας στο ξενοδοχείο μας, σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2017

Ανετη Σουιτα με ολα τα απαραιτητα θεα στη πισινα πηραμε και διπλανο δωματιο για τα παιδια με εσωτερικη πορτα και το δικλυνο σε αριστη κατασταση.
Ευγενικο προσωπικο λιγο μικρη εσωτερικη πισινα γενικα ο χωρος του γυμναστιριου ειναι περιορισμενος.
Το εστιατοριο ειναι επιπεδου πολυ καλος ο σεφ αξιζει επισκεψη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vasilis Y

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και το χρόνο σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα καθώς αποκοπούμε στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας και τα δωμάτια καθώς και από το εστιατόριο μας.
Η εσωτερική μας πισίνα είναι βάσει ευρωπαϊκών προδιαγραφών και ο χώρος του γυμναστηρίου είναι πλήρως εξοπλισμένος.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε κοντά μας και πάλι.