• Δωρεάν στάθμευση
Avalon Hotel(Θέρμη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 03/08
  • Δωρεάν στάθμευση
Panorama Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Pefka Hotel(Πανόραμα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Nepheli Hotel(Πανόραμα)
Agoda.com
Heaven Hotel(Ταγαράδες)
  • Υπηρεσία δωματίου
Ambassador Hotel Thessaloniki(Πλαγιάρι)
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στο αεροδρόμιο, κάποιοι ταρίφες γκρινιάζουν ακούγοντας το. Ωραία ευρύχωρα δωμάτια, αν και το συγκεκριμένο δικό μου μύριζε τσιγάρο και είχε ενα θεματάκι με την πόρτα της ντουζιέρα. Πολύ ευγενικό προσωπικό, πρόσχαρο, ωραίο πρωινό και πολύ καλο το εστιατόριο του. Ευχαριστημένος γενικά.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, 59apostoliss
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη .
Η τοποθεσία μας είναι κοντά στο αεροδρόμιο, περίπου στα 20 λεπτά από το κέντρο και στην καρδιά εμπορικών κέντρων και καταστημάτων. Χαιρόμαστε που η διαμονή σας σας άφησε πολύ ικανοποιημένο όσον αφορά το προσωπικό, το πρωϊνό και το εστιατόριο. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε όλα μας τα δωμάτια το τσιγάρο απαγορεύεται, δεν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών, και υπάρχει μπαλκόνι για να καπνίζουν οι επισκέπτες μας.
Σκοπός μας είναι η συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών και η συνεχής εκπαίδευση.
Απο όλη μας την ομάδα εδώ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2017

Άνετο, ευρύχωρο δωμάτιο, με όμορφη θέα στην πισίνα! Πρόκειται για υψηλού επιπέδου παροχές που αφήνουν απόλυτα ευχαριστημένους, σε όλα τα επίπεδα, τους επισκέπτες. Το προσωπικο του ξενοδοχείου είναι φιλικό και εξυπηρετικό και το πρωινό γευστικό, ποιοτικό και πλήρες.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ellie_tas

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και για την κριτική σας, καθώς και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος απο τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από το πρωϊνό στο εστιατόριο μας. Σκοπός μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να ξεπερνάμε τις προσδοκίες σας.
Εξελίσσουμε συνεχώς την παροχή υπηρεσιών μας και αναπτύσσουμε διαρκώς το προσωπικό μας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας στο ξενοδοχείο μας, σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2017

Ανετη Σουιτα με ολα τα απαραιτητα θεα στη πισινα πηραμε και διπλανο δωματιο για τα παιδια με εσωτερικη πορτα και το δικλυνο σε αριστη κατασταση.
Ευγενικο προσωπικο λιγο μικρη εσωτερικη πισινα γενικα ο χωρος του γυμναστιριου ειναι περιορισμενος.
Το εστιατοριο ειναι επιπεδου πολυ καλος ο σεφ αξιζει επισκεψη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vasilis Y

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και το χρόνο σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα καθώς αποκοπούμε στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας και τα δωμάτια καθώς και από το εστιατόριο μας.
Η εσωτερική μας πισίνα είναι βάσει ευρωπαϊκών προδιαγραφών και ο χώρος του γυμναστηρίου είναι πλήρως εξοπλισμένος.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε κοντά μας και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κατόπιν επισκέψεως διαφόρων κέντρων αναψυχής spa, αξιολογώ το συγκεκριμένο άψογο, αφενός απο απόψεως πλήρους εξυπηρέτησης και αφετέρου από την βέλτιστη εξυπηρέτηση προσωπικού και δη οργανώσεως εκ της διευθύνσεως. Εν συνεχεία, με κρίση απολύτως αντικειμενική, η θέα στο roof garden είναι εξαίρετη, συνοδευόμενη συνάμα με ψυχική ηρεμία και γαλήνη.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Bagelis D
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το σχόλιό σας και την κριτική σας.

Σε απάντηση, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το spa μας είναι το Aqua Club Spa, με εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, σάουνα, χαμάμ, jacuzzi και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, η χρήση του οποίου είναι δωρεάν για τους διαμένοντες του ξενοδοχείου.

Εξ' ονόματος όλων στην ομάδα εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας δούμε και στο ξενοδοχείο μας και να σας φιλοξενήσουμε.

Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε πολύ για την άψογη οργάνωση σας. Πρόκειται για υψηλού επιπέδου παροχές, μείναμε απόλυτα ικανοποιημενοι τόσο από την πληρότητα της αίθουσας, το service, το φαγητό όσο και από τα δωμάτια . Συγχαρητήρια στο προσωπικό

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, ΒΑΓΓΕΛΗΣ Τ

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Εκφράζουμε την εκτίμησή μας για σχόλιά σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να εστιάζουμε στην βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων που προσφέρουμε, αποσκοπώντας στη συνεχή πρόοδο. Για τον λόγο αυτό τα σχόλιά σας μας είναι πολύτιμα.

Ευχαριστούμε πολύ για τη διοργάνωση της εκδήλωσής σας στο ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένοι από την αίθουσα, το service, το φαγητό και από το προσωπικό μας. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Έχουμε επικεντρωθεί στην ατομικότητα, αισθητή και σταθερή ποιότητα υπηρεσιών και την πρόσληψη ατόμων που μοιράζονται τις αξίες μας και λειτουργούν στο πνεύμα της ομαδικής εργασίας, της συνεχούς εκπαίδευσης και της ανάπτυξης.

Εξ' ονόματος όλων στην ομάδα εδώ, ήταν χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε και πάλι.

Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive