“Ε, οχι και αριστο!!!”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 9 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2017

ευρυχωρο δωματιο χωρις την ηχομονωση που θα επιβαλοταν απο το νεοδμητο της κατασκευης!!Ακουγαμε τους διπλα και τους πανω σαν να ηταν ανοιχτες οι πορτες!!Επισης οι τιμες του μπαρ ηταν ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ χωρις να δικαιολογουνται απο τις παροχες-παραδειγμα ουισκυ 10.5 ευρω χρεωση χωρις καν εστω και ενα μικρο μεζε,πραγμα ανεπιτρεπτο.Το προσωπικο ευγενεστατο και γενικα οι υπηρεσιες επιπεδου κατα τα αλλα....

Συμβουλή: αυτα που εχουν θεα στην πισινα εχουν μεγαλυτερο ενδιαφερον....
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, bozomok
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι εάν είχατε κάποια ενόχληση στο δωμάτιό σας και για οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, μπορούσατε να καλέσετε στην υποδοχή μας και να ζητήσετε να αλλάξετε δωμάτιο, καθώς είναι 24 ώρες στη διάθεσή σας και θα σας εξυπηρετούσαν όπως και εξυπηρετούν όλους τους επισκέπτες άμεσα.

Όσον αφορά τις τιμές μας στο μπαρ του ξενοδοχείου, η τιμή για το απλό ουίσκυ είναι χαμηλότερη από αυτή που αναφέρετε- τα ποτά μας συνοδεύουν ξηροί καρποί.

Συγκεντρωνόμαστε στη συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη του προσωπικού μας καθώς και στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Εκ μέρους όλου του ξενοδοχείου μας θα ήθελα να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τη διαμονή σας και θα είναι χαρά μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δίπλα στο αεροδρόμιο, κάποιοι ταρίφες γκρινιάζουν ακούγοντας το. Ωραία ευρύχωρα δωμάτια, αν και το συγκεκριμένο δικό μου μύριζε τσιγάρο και είχε ενα θεματάκι με την πόρτα της ντουζιέρα. Πολύ ευγενικό προσωπικό, πρόσχαρο, ωραίο πρωινό και πολύ καλο το εστιατόριο του. Ευχαριστημένος γενικά.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, 59apostoliss
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα και τα λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη .
Η τοποθεσία μας είναι κοντά στο αεροδρόμιο, περίπου στα 20 λεπτά από το κέντρο και στην καρδιά εμπορικών κέντρων και καταστημάτων. Χαιρόμαστε που η διαμονή σας σας άφησε πολύ ικανοποιημένο όσον αφορά το προσωπικό, το πρωϊνό και το εστιατόριο. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε όλα μας τα δωμάτια το τσιγάρο απαγορεύεται, δεν υπάρχουν δωμάτια καπνιστών, και υπάρχει μπαλκόνι για να καπνίζουν οι επισκέπτες μας.
Σκοπός μας είναι η συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών και η συνεχής εκπαίδευση.
Απο όλη μας την ομάδα εδώ, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2017

Άνετο, ευρύχωρο δωμάτιο, με όμορφη θέα στην πισίνα! Πρόκειται για υψηλού επιπέδου παροχές που αφήνουν απόλυτα ευχαριστημένους, σε όλα τα επίπεδα, τους επισκέπτες. Το προσωπικο του ξενοδοχείου είναι φιλικό και εξυπηρετικό και το πρωινό γευστικό, ποιοτικό και πλήρες.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ellie_tas

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και για την κριτική σας, καθώς και για το χρόνο σας για να τη δημοσιεύσετε.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος απο τις υπηρεσίες μας, από το προσωπικό μας και από το πρωϊνό στο εστιατόριο μας. Σκοπός μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να ξεπερνάμε τις προσδοκίες σας.
Εξελίσσουμε συνεχώς την παροχή υπηρεσιών μας και αναπτύσσουμε διαρκώς το προσωπικό μας.
Εκ μέρους όλης της ομάδας στο ξενοδοχείο μας, σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και παλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2017

Ανετη Σουιτα με ολα τα απαραιτητα θεα στη πισινα πηραμε και διπλανο δωματιο για τα παιδια με εσωτερικη πορτα και το δικλυνο σε αριστη κατασταση.
Ευγενικο προσωπικο λιγο μικρη εσωτερικη πισινα γενικα ο χωρος του γυμναστιριου ειναι περιορισμενος.
Το εστιατοριο ειναι επιπεδου πολυ καλος ο σεφ αξιζει επισκεψη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Vasilis Y

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας και το χρόνο σας. Τα σχόλια σας είναι πολύτιμα καθώς αποκοπούμε στη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας και τα δωμάτια καθώς και από το εστιατόριο μας.
Η εσωτερική μας πισίνα είναι βάσει ευρωπαϊκών προδιαγραφών και ο χώρος του γυμναστηρίου είναι πλήρως εξοπλισμένος.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε κοντά μας και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κατόπιν επισκέψεως διαφόρων κέντρων αναψυχής spa, αξιολογώ το συγκεκριμένο άψογο, αφενός απο απόψεως πλήρους εξυπηρέτησης και αφετέρου από την βέλτιστη εξυπηρέτηση προσωπικού και δη οργανώσεως εκ της διευθύνσεως. Εν συνεχεία, με κρίση απολύτως αντικειμενική, η θέα στο roof garden είναι εξαίρετη, συνοδευόμενη συνάμα με ψυχική ηρεμία και γαλήνη.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Bagelis D
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το σχόλιό σας και την κριτική σας.

Σε απάντηση, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το spa μας είναι το Aqua Club Spa, με εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, σάουνα, χαμάμ, jacuzzi και πλήρως εξοπλισμένο γυμναστήριο, η χρήση του οποίου είναι δωρεάν για τους διαμένοντες του ξενοδοχείου.

Εξ' ονόματος όλων στην ομάδα εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας δούμε και στο ξενοδοχείο μας και να σας φιλοξενήσουμε.

Μαυρίδου Μαρία
E- Commerce & Sales Executive

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θέρμη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
3.1 χλμ μακριά
Electra Palace Thessaloniki
Νο 7 από 58 για: Θεσσαλονίκη
1.164 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη

Διεύθυνση: Ασκληπιού 16-18 | Θέρμη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θέρμη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 5 ξενοδοχεία για: Θέρμη
Εύρος Τιμών: 118 € - 278 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη 5*
Αριθμός δωματίων: 99
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;