“εξαιρετικο”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 9 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016

Το δωματιο πολυ ωραιο,το μπανιο πολυ καλο,πολυ ωραια θεα στην πισινα
Το φαγητο στο εστιατοριο ειναι εξοχο.Οι σαλατες πολυ φρεσκες και φταιγμενες με πολυ φαντασια.
Φαγητο υπεροχο
Οι κοινοχρηστοι χωροι ανετοι

Συμβουλή: με θεα στην πισινα
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ria T
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Εκφράζουμε την εκτίμησή μας για σχόλιά σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να εστιάζουμε στην βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων που προσφέρουμε, αποσκοπώντας στη συνεχή πρόοδο. Για τον λόγο αυτό τα σχόλιά σας μας είναι πολύτιμα.

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, τα δωμάτια, το φαγητό και οι χώροι μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Έχουμε επικεντρωθεί στην ατομικότητα, αισθητή και σταθερή ποιότητα υπηρεσιών και την πρόσληψη ατόμων που μοιράζονται τις αξίες μας και λειτουργούν στο πνεύμα της ομαδικής εργασίας, της συνεχούς εκπαίδευσης και της ανάπτυξης.

Εξ' ονόματος όλων στην ομάδα εδώ, ήταν χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας και ανυπομονούμε να σας δούμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016

Άψογη εξυπηρέτηση κ φιλικό προσωπικό. Κοντά στα μεγάλα εμπορικά καταστήματα. Άνετο πάρκινγκ. Το δωμάτιο πολύ καλό και καθαρό όπως το περιμέναμε. Θα το προτιμήσουμε σίγουρα στην επόμενη διανυκτέρευσή μας στην θεσσαλονίκη

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, alex_gr26

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, το προσωπικό μας, η τοποθεσία και τα δωμάτιά μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετικά δωμάτια! Άνετα & ευρυχωρα. Οι παροχές του δωματίου ήταν καλές.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπήρετικό. Παρά το γεγονός ότι η διαμονή μου διήρκεσε μια ημέρα έμεινα απόλύτα ικανοποιημένη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Κατερίνα Π

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, τα δωμάτια, οι παροχές και το προσωπικό μας μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο ξενοδοχειο με πολυ καλους χωρους. Η εξυπηρετηση την αριστη. Το δωματιο εξαιρετικο, παρα πολυ ανετο και το μπανιο του φανταστικο. Προσφερει την απολυτη χαλαρωση. Προσφερει στην τιμη δωρεαν σαουνα κτλ

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, irapli

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, οι χώροι, η εξυπηρέτηση, τα δωμάτια και οι παροχές μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2016

Κλασσικό ξενοδοχείο 5 αστέρων.Άψογο σε όλα. Έχει ωραία μοντέρνα διακόσμηση, προσεγμένους χώρους,και εξυπηρετικό προσωπικό.Τα δωμάτια είναι άνετα. Το πρωινό του δεν το συζητώ, είναι εξαιρετικό. Επίσης στη περιοχή που είναι, εξυπηρετεί πολύ κόσμο.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Elenibd

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, η διακόσμηση, οι χώροι μας, τα δωμάτια, το φαγητό και η τοποθεσία σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

E- Commerce & Sales Executive

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θέρμη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
3.1 χλμ μακριά
Electra Palace Thessaloniki
Νο 7 από 58 για: Θεσσαλονίκη
1.166 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη

Διεύθυνση: Ασκληπιού 16-18 | Θέρμη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θέρμη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 5 ξενοδοχεία για: Θέρμη
Εύρος Τιμών: 116 € - 253 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη 5*
Αριθμός δωματίων: 99
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;