• Δωρεάν στάθμευση
Avalon Hotel(Θέρμη)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016

Άψογη εξυπηρέτηση κ φιλικό προσωπικό. Κοντά στα μεγάλα εμπορικά καταστήματα. Άνετο πάρκινγκ. Το δωμάτιο πολύ καλό και καθαρό όπως το περιμέναμε. Θα το προτιμήσουμε σίγουρα στην επόμενη διανυκτέρευσή μας στην θεσσαλονίκη

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, alex_gr26
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Εκφράζουμε την εκτίμησή μας για σχόλιά σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να εστιάζουμε στην βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων που προσφέρουμε, αποσκοπώντας στη συνεχή πρόοδο. Για τον λόγο αυτό τα σχόλιά σας μας είναι πολύτιμα.

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, το προσωπικό μας, η τοποθεσία και τα δωμάτιά μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Έχουμε επικεντρωθεί στην ατομικότητα, αισθητή και σταθερή ποιότητα υπηρεσιών και την πρόσληψη ατόμων που μοιράζονται τις αξίες μας και λειτουργούν στο πνεύμα της ομαδικής εργασίας, της συνεχούς εκπαίδευσης και της ανάπτυξης.

Εξ' ονόματος όλων στην ομάδα εδώ, ήταν χαρά μας να σας έχουμε κοντά μας και ανυπομονούμε να σας δούμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετικά δωμάτια! Άνετα & ευρυχωρα. Οι παροχές του δωματίου ήταν καλές.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπήρετικό. Παρά το γεγονός ότι η διαμονή μου διήρκεσε μια ημέρα έμεινα απόλύτα ικανοποιημένη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Κατερίνα Π

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, τα δωμάτια, οι παροχές και το προσωπικό μας μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο ξενοδοχειο με πολυ καλους χωρους. Η εξυπηρετηση την αριστη. Το δωματιο εξαιρετικο, παρα πολυ ανετο και το μπανιο του φανταστικο. Προσφερει την απολυτη χαλαρωση. Προσφερει στην τιμη δωρεαν σαουνα κτλ

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, irapli

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, οι χώροι, η εξυπηρέτηση, τα δωμάτια και οι παροχές μας σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2016

Κλασσικό ξενοδοχείο 5 αστέρων.Άψογο σε όλα. Έχει ωραία μοντέρνα διακόσμηση, προσεγμένους χώρους,και εξυπηρετικό προσωπικό.Τα δωμάτια είναι άνετα. Το πρωινό του δεν το συζητώ, είναι εξαιρετικό. Επίσης στη περιοχή που είναι, εξυπηρετεί πολύ κόσμο.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Elenibd

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το ξενοδοχείο, η διακόσμηση, οι χώροι μας, τα δωμάτια, το φαγητό και η τοποθεσία σας άφησαν ικανοποιημένο. Στόχος μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα κλασσικά 5στερα ξενοδοχεία, στην περιοχή του αεροδρομίου της Θεσσαλονίκης. Εξαιρετικό δωμάτιο, πλουσιοτατος πρωινός μπουφές. Χρήση πισίνας, σάουνα και τζακούζι στην τιμη δωματίου. Αν δεν σας χαλάει η απόσταση από το κέντρο της Θεσσαλονίκης, είναι top επιλογή.

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nikos H
Ο/η Mavridou, E- Commerce & Sales Executive του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη διαμονή σας και για την κριτική σας. Τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα για εμάς και δίνουμε ιδιαίτερη βαρύτητα σε αυτά.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από τη διαμονή σας, το δωμάτιο, το φαγητό, καθώς και από το spa μας. Σκοπός μας είναι όχι μόνο να ικανοποιούμε, αλλά και να υπερβαίνουμε τις προσδοκίες μας.

Εκ μέρους όλων στο ξενοδοχείο μας, σας ευχαριστούμε και πάλι για τη διαμονή σας και θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε και να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.