Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Οι πιο πρόσφατες κριτικές. Οι χαμηλότερες τιμές. Το ιδανικό μέρος για να βρείτε ξενοδοχεία και να κάνετε κράτηση.

“το καλύτερο της Θεσσαλονίκης!”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 12 ακόμη ιστότοποι!
Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
13 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 12 χρήσιμες ψήφοι
“το καλύτερο της Θεσσαλονίκης!”
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2012

Μοντέρνο εκπληκτικό design, καινούριο ξενοδοχείο, το καλύτερο πρωινό που έχω φάει ποτέ, τεράστια πισίνα με αναπαυτικές ξαπλώστρες και αρκετά χαμηλή τιμή για 5άστερο..
Αξίζει και για καφέ-ποτό, σε ήσυχο περιβάλλον με λίγο κόσμο.

• Έμεινε: Δεκέμβριο 2011, ταξίδεψε: μόνος
3 Ευχαριστούμε, contact74
Ο/η Skepetaris, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 17 Αυγούστου 2013
Αγαπητέ Φιλοξενούμενε ,
Εκφράζουμε την εκτίμηση μας για σχόλια σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να εστιάζουμε στην βελτίωση των υπηρεσιών και των προϊόντων που προσφέρουμε. Στόχος μας είναι η συνεχής πρόοδος. Για τον λόγο αυτό τα σχόλια σας μας είναι πολύτιμα.
Ευχαριστούμε πολύ για το διαμονή σας στο Hotel Nikopolis κατά την πρόσφατη επίσκεψή σας στη Θεσσαλονίκη .Χαίρομαι που η διακόσμηση , το όλο ¨στήσιμο¨ και οι επισιτιστικές μας επιλογές στο χώρο του πρωινού του ξενοδοχείου σας ικανοποίησαν .
Για μία ακόμη φορά σας ευχαριστώ που μείνατε κοντά μας και ελπίζω να έχω τη χαρά να σας υποδεχθώ ξανά στο ξενοδοχείο .

Σκεπετάρης Κων/νος
Γενικός Διευθυντής
Γράψτε μια κριτική

445 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (24)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα ρωσικά
  • Πρώτα σουηδικά
  • Πρώτα τουρκικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Marathón, Attiki, Greece
4 κριτικές
4 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 χρήσιμες ψήφοι
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2012

Το ξενοδοχείο Νικόπολις σου παρέχει τα πάντα!! Εξαιρετικό πρωινό, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό προσωπικό, καθαριότητα . Η πισίνες του ήταν απλά το κερασάκι στην τούρτα. Η κόρη μου δεν έλεγε να βγεί από την εσωτερική θερμενόμενη και η εξωτερική η οποία είναι ολυμπαικών διαστάσεων ήταν απλά ένα τέλειο μερος για να ξεκινήσεις και να τελιώσεις την ημέρα σου. Σε κάθε μας επίσκεψη στην Θεσσαλονίκη θα κλείνουμε εκεί δωμάτιο. Όταν βρίσκεις το τέλειο δεν ψάχνεις για κάτι καλύτερο γιατί απλά θα απογοητευτείς.

• Έμεινε: Σεπτέμβριο 2011, ταξίδεψε: με την οικογένεια
3 Ευχαριστούμε, kopKaterina
Αθήνα, Ελλάδα
18 κριτικές
5 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 24 χρήσιμες ψήφοι
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2012

Ημουν εκει δυστυχως μονο για μια μερα! αλλα ήταν απλα τελεια! εσωτερικη και εξωτερικη πισινα και στην τιμη του δωματιου spa, σαουνα, χαμαμ, jacuzzi. να δοκιμασετε massage αξιζει full! τα δωματια μεγαλα, ησυχα με όλες τις ανεσεις! parking διαθεσιμο! πληρες πρωινο και η εξυπηρετηση απο το προσωπικο αψογη, φιλικη και αμεση! το συνιστω ανεπιφυλακτα!

Συμβουλή: με θεα στην πισινα θα ήταν οτι καλυτερο και σον πρωτο όροφο!
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Έμεινε: Αύγουστο 2012, ταξίδεψε: με φίλους
4 Ευχαριστούμε, schrist
Αθήνα, Ελλάδα
23 κριτικές
3 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 23 χρήσιμες ψήφοι
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2012

Λόγω επαγγελματικών μου ταξιδιων στην Θεσσαλονίκη, χρησιμοποιώ σχεδόν πάντοτε το εν λόγω ξενοδοχείο. Άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, καθαριότητα για διδασκαλία, ευγένεια και ταχύτητα, Το πρωινό του είναι απλά ανεπανάληπτο, αλλά θα ήταν σκόπιμο να σκεφθούν εναλλακτικές προτάσεις προσφορών και κοστολόγησης του δείπνου.
Άφησα τελευταία την πισίνα του. Όλα τα λεφτά. Να επιστρέφεις το απόγευμα από έντονη ημέρα εργασίας και με μια βουτιά στην τεραστίων διαστάσεων πισίνα να ξεκουράζεσαι και να 'αδειάζεις'. Σίγουρα θα συνεχίσω να πηγαίνω και το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ελπίζοντας ότι οι υπηρεσίες του θα παραμείνουν τουλάχιστον ως έχουν.

Συμβουλή: κοντά στους ανελκυστήρες για να αποφύγετε τις μεγάλες διαδρομές.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Έμεινε: Ιούνιο 2012, ταξίδεψε: για εργασία
1 Ευχαριστούμε, sfirixtra
Ντίσελντορφ, Γερμανία
109 κριτικές
26 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 128 χρήσιμες ψήφοι
Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2012

Πολύ ακριβό ξενοδοχείο χωρίς να παρέχει τις υπηρεσίες που διαφημίζει. Το προσωπικό καθόλου εξυπηρετικό καθώς δεν μπήκαν στον κόπο να μας βοηθήσουν να βρούμε το δωμάτιο και ψάχναμε για αρκετή ώρα στους διαδρόμους. Το δωμάτιο σε πράσινους χρωματισμούς ήταν ήσυχο, μοντέρνο, άνετο και καθαρό αλλά δεν είχε ξεσκονιστεί για μέρες και το μπάνιο είχε πολλά άλατα. Το φαγητό ήταν ότι χειρότερο που έχω δοκιμάσει. Η τεράστια πισίνα ήταν άδεια. Λειτουργούσε μόνο η εσωτερική πισίνα αλλά το νερό ήταν κρύο. Όταν πληρώσαμε η υπάλληλος έκανε λάθος και μας χρέωσε λιγότερα. Μετά το κατάλαβε και ενώ είχαμε φύγει από το ξενοδοχείο, χρέωσε την πιστωτική μου κάρτα με το επιπλέον ποσό χωρίς όμως να με ενημερώσει. Με ενόχλησε το γεγονός ότι είχαν κρατήσει τα στοιχεία της πιστωτικής μου κάρτας και τα χρησιμοποίησαν χωρίς καμία ειδοποίηση. Οι υπηρεσίες που προσφέρει δεν ανταποκρίνονται στην κατηγορία του ξενοδοχείου. Ήταν από τα χειρότερα 5άστερα που έχω διαμείνει. Απογοητεύτηκα γιατί πληρώσαμε πολλά χρήματα και περίμενα τουλάχιστον άψογη καθαριότητα και νόστιμα φαγητά. Κρίμα!

• Έμεινε: Δεκέμβριο 2011, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
5 Ευχαριστούμε, HellasAriadni
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Θέρμη: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
9.7 χλμ μακριά
Capsis Hotel Thessaloniki
Νο 19 από 58 για: Θεσσαλονίκη
4.0 από 5 κύκλους 899 κριτικές
Προβολή τιμών

Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη

Επιχείρηση: Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη
Διεύθυνση: Ασκληπιού 16-18 | Θέρμη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Θεσσαλονίκης > Θέρμη
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
2 από 5 ξενοδοχεία για: Θέρμη
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 118 € - 251 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη 5*
Αριθμός δωματίων: 99
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, Hotels.com, Agoda, Expedia, HotelsClick και Bookgreece.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ξενοδοχείο Νικόπολις Θεσσαλονίκη με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;