“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Σεμέν

Σεμέν

Εξαιρετικό και προσεγμένο φαγητό. Γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ όμορφη ατμόσφαιρά. Το προσωπικό εξυπηρετικοτατο και ευγενικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Λίντα Κ

Ομορφος χώρος, άριστη εξυπηρέτηση και ένα μαγικό ταξίδι γευσεων!¨Ένας μοναδικός συνδυασμός που μάγεψε την εταιρική μας συνάντηση!! Ευχαριστούμε πολύ!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 328achilleask
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Σεμεν: πλεκτό εργόχειρο που στρώνεται στο τραπεζι. Και συμπληρώνω: για τα πεντανόστιμα πιάτα του chef. Εξυπηρετικό και γρήγορο σέρβις, φιλικό περιβάλλον και θα το ξανά πω υπέροχες γεύσεις. Συγχαρητήρια.

1  Ευχαριστούμε, _E9117NY
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020

Στο Σεμέν πήγαμε με την σύζυγο μου αναζητώντας κάτι διαφορετικό σε σχέση με τα υπόλοιπα εστιατόρια της Θέρμης και εντυπωσιαστηκαμε από την φιλική ατμόσφαιρα, το ιδιαίτερο μενού, την άψογη εξυπηρέτηση! Η "οικοδέσποινα" του εστιατορίου μας υποδέχτηκε με χαμόγελο, μας καθοδήγησε στα μονοπάτια του γεματου νέες και ξεχωριστές γεύσεις καταλόγου αποτρέποντας μας να "ξεφύγουμε" στην υπερβολή . Η σαλάτα με κινόα λαχανικά και χαλούμι, οι ντοματοκεφτεδες, φρέσκιες τηγανιτες πατάτες και η τηγανιά κοτόπουλο με το βουβαλισιο μπιφτέκι και το χύμα κρασακι μας κάλυψαν και με το παραπάνω κάνοντας μας να ξεφύγουμε από τα συνηθισμένα. Σίγουρα θα επιστρέψουμε καθώς η περιέργεια για τις υπόλοιπες γεύσεις είναι μεγάλη. Στα θετικά επίσης η συνεργασία με τον απέναντι παιδότοπο στον οποίο μπορείτε να αφήσετε τα παιδιά σας με επίβλεψη να παίξουν . Στα αρνητικά το πάρκινγκ στη περιοχή.

2  Ευχαριστούμε, theotsakal
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικες και καθαρες γευσεις με πολυ προσεγμενο μενου και πολυ ομορφα σερβιρισμενα.Εξυπηρετικο και ευγενικο σερβις ,πολυ καλη μουσικη ,φυσιολογικες τιμες,σε γενικα επιπεδα υψηλο value for money θα ξαναπαμε σιγουρα,πολυ ασφαλης επιλογη.

1  Ευχαριστούμε, nikos532

Σεμέν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θέρμη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Σεμέν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!