Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Vio.com
Etrip
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2016

Ένας κουκλίστικος ξενώνας, φτιαγμένος με μεράκι και αισθητική. Ένα πρωινό που δεν βάζει ο νους σου! Διαφορετικό και εμπνευσμένο κάθε μέρα. Πεντακάθαρο δωμάτιο με το πιο ωραίο στρώμα που έχεις κοιμηθεί ποτέ. Η οικοδέσποινα εξαιρετική!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, zoerigho
Η κριτική έγινε: 1 Μαρτίου 2016

Επισκεφτήκαμε τον ξενώνα με ένα γκρουπ 21 μηχανόβιων! Τα δωμάτια εξαιρετικά και πεντακάθαρα (αν και οι ντουζιέρες δεν είναι για πολύ ψηλούς!) και η εξυπηρέτηση άψογη.
Το πρωινό, βγαλμένο από τα όνειρα του πιο απαιτητικού πελάτη, φρεσκότατο, χειροποίητο, παραδοσιακό και πεντανόστιμο.
Ευχαριστούμε Καλλιόπη!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η σοφίτα έχει πρόσβαση από μια στενή σκάλα και έχει χαμηλό ταβάνι στις άκρες και στο μπάνιο. Η σουίτα είναι εκπληκτική!
1  Ευχαριστούμε, andelimt
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2016

Το δωμάτιο υπέροχο και το στρώμα ονειρεμένο.Ένιωθα σαν το σπίτι μου...Το πρωινό θα μου μείνει αξέχαστο...όλα χειροποίητα και πεντανόστιμα...Η ψυχή του ξενώνα η κυρία Πιπίτσα πάντα χαμογελαστή και γλυκομίλητη .Τον ξενώνα μας τον προτείνανε κάποιοι φίλοι μας και ευτυχώς που τους ακούσαμε γιατί μείναμε πολύ πολύ ευχαριστημένοι....Το σίγουρο είναι πως θα τον επισκεφτούμε ξανά !!!!

2  Ευχαριστούμε, Χρύσα Μ
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2016

Καταπληκτική φιλοξενία,υπέροχα και πεντακάθαρα δωμάτια,το πρωινό ήταν απίστευτο...χωρίς τυποποιημένα προϊόντα!! Όλα ήταν χειροποίητα και παραδοσιακά..Κρίμα που έπρεπε να μείνουμε μόνο ένα βράδυ.. Θα ξαναπάω σίγουρα!!

1  Ευχαριστούμε, Mimika T
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2016

Μοναδική φιλοξενία, σύγχρονες εγκαταστάσεις με παραδοσιακή λιτή πολυτέλεια, εκπληκτικό παραδοσιακό πρωινό με ντόπιες αλμυρές νοστιμιές και γευστικότατες χειροποίητες μαρμελάδες και γλυκίσματα, ζεστή ατμόσφαιρα, σε ένα παστρικό όμορφα τακτοποιημένο χωριό.

1  Ευχαριστούμε, Nikos K