Haones Suites
Orama Hostal(Πέραμα)
Villa Elena(Πέραμα)
Avli Rooms(Πέραμα)
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε 6 ξεχωριστά βραδια σ'ενα απ'τα καλυτερα δωμάτια με εκπληκτικές ανεσεις, τέλειο πρωινό από την υπέροχη Αφροδίτη και άψογη εξυπηρέτηση από τις γλυκητατες Αντιγόνη και Δήμητρα!!!ευχαριστουμε πολυ για ολα και ελπίζουμε να σας ξανα δουμε!!Σταυρουλα και Νικόλας

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, stauroula k
Ο/η Haones S, Διευθυντής του Haones Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι τόσο από τις υπηρεσίες του καταλύματος, όσο και το προσωπικό.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στον ξενώνα μας .Έως τότε, να περνάτε καλά .

Η ομάδα του Ηaones Suites

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Μείναμε 5 βράδυα την περίοδο των Χριστουγέννων.Ο επαγγελματισμός όλου του προσωπικού μας εξέπληξε. Η κόρη μου (9 ετών) μου έλεγε:"Βρε μαμά πως είναι δυνατόν αυτοί οι άνθρωποι να ξέρουν τι θέλω πριν καν τους το ζητήσω". Το ξενοδοχείο και κυρίως το προσωπικο είναι ανώτερο από πολλα πενταστερα του εξωτερικού και έχω επισκεφτεί πολλά(λόγω επαγγέλματος)!! Αντιγόνη, Κώστα, Μάρκο, ευχαριστούμε που κάνατε τόσο τέλειες τις διακοπές μας!!!

Συμβουλή: Αν βρείτε διαθεσιμότητα να επιλέξετε μόνο αυτό το ξενοδοχείο!!!!
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, barbarimaria
Ο/η Haones S, Διευθυντής του Haones Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα σας λόγια αναφορικά με τη διαμονή σας εδώ στο Haones Suites
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι μείνατε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες του καταλύματος καθώς και την συμπεριφορά του προσωπικού.

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 4 βραδιά σε μια απο τς δυο μεζονετες που εχει κ ηταν ολα εξαιρετικά
Άνετα πεντακάθαρα με άποψη κ γούστο
Το σημείο ειναι ιδανικό ενώ εισαι Εκτος πόλης ειναι διπλα( 3 λεπτά)
Η εξυπηρέτηση απο τα παιδιά υποδειγματική κ ειδικά απο τν αντιγονη που ξέρει να σε κερδίζει
Το πρωινό πλούσιο κ παραδοσιακό

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, koza p

Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι είχατε μια εξαιρετική εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Περάσαμε οικογενειακά τις γιορτές των Χριστουγέννων και αποκομίσαμε τις καλύτερες εντυπώσεις από την διαμονή μας. Νεόδμητο ξενοδοχείο με ευρύχωρα, διακριτικά διακοσμημένα, πεντακάθαρα και πολύ ζεστά (υποδαπέδια θέρμανση) δωμάτια. Κρεββάτι μεγάλο και άνετο με στρώμα και λευκά είδη cocomat. Μας έφεραν κούνια κατόπιν συνεννοήσεως για το μωρό. Wifi εξαιρετικό σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Το πρωινό πλούσιο και με ποικιλία... μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις καταπληκτικές χειροποίητες πίτες αλλά και τις μαρμελάδες! Παρόλο που δε διαθέτει ιδιωτικό πάρκινγκ δε δυσκολευτήκαμε γιατί η περιοχή είναι ήσυχη. Το ευγενέστατο προσωπικό ικανοποίησε όλες τις επιθυμίες μας (ιδιαίτερες ευχαριστίες στον Κώστα και την Αντιγόνη)! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Giannis Z

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καινούριος ξενώνας, άνετα και ωραία διακοσμημένα δωμάτια με όλες τις ανέσεις για μια οικογένεια με 2 μικρά παιδιά.

Το πρωινό πολύ καλό και οι άνθρωποι που το δουλεύουν πολύ εξυπηρετικοί και έτοιμοι να σου λύσουν κάθε απορία.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giorgos F