Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε προς στο τέλος της σαιζόν. Κλείσαμε στην σουίτα 19 αρχικά χωρίς να ξέρουμε ότι είναι για ΑΜΕΑ. Η διοίκηση ήταν πολύ εξυπηρετικό και μας μετέφερε στην σουίτα 16 που ήταν ελεύθερη για την καλύτερη διαμονή μας. Το προσωπικό εξαιρετικά φιλόξενο και συνέχεια μας ρωτουσαν αν θέλουμε κάτι ή κάτι δεν μας άρεσε. Το πρωινό ήταν πλήρες με χειροποίητα νόστιμα φαγητά. Το δωμάτιο ήταν φανταστικό. Πολύ όμορφη θέα, πολύ καθαρό και μικρές λεπτομέρειες όπως το στρώμα της Coco Matt και τα καλλυντικά apivita που είχε μέσα στο μπάνιο έκαναν το δωμάτιο και το ξενοδοχείο την καλύτερη επιλογή χρημάτων και διαμονής. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και αν ξαναβρεθουμε στην περιοχή μόνο εκεί θα ήθελα να ξανά μείνω.
Πιστεύω ότι είναι το καλύτερο ξενοδοχείο όχι μόνο στο Πέραμα όπου είναι αλλά και σε όλη την περιοχή των Ιωαννίνων.
Φεύγοντας μας έδωσαν και ένα δωράκι για την επιστροφή που αυτομάτως πήραν το τελευταίο τους αστέρι στην φιλοξενία.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, dimitriosts20
Ο/η Haones S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Haones Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ Dimitrios T,
σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας και για τα υπέροχα σχόλια σας. Μας γεμίζει χαρά το γεγονός ότι καταφέραμε να κάνουμε διαφορά στην απόδρασή σας και ευελπιστούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017

Απο που να αρχισει κανεις!!!
Απο την πολυ καλη αισθητικη, την εξαιρετικη με μερακι διακοσμηση, την ποιοτητα της κατασκευης, τα προσεγμενα και διαλεκτα υλικα των δωματιων, η αψογη εξυπηρετηση,
Η παρα πολυ καλη καταρτηση του προσωπικου!!!
Το πολυ καλο πρωινο, με τις παραδοσιακες Ηπειρωτικες και σπιτικες γευσεις.
Η φιλοξενια!!!
Τι να πρωτο πει κανεις?
Ψαχνω να βρω κατι που να μην μου αρεσε, ''δεν υπερβαλω'' δεν βρηκα τιποτα!!!
Εχω παει σε πολλα μερη τις Ελλαδος για διακοπες, αυτη την ποιοτητα σε συναρτηση με την τιμη, δεν την εχω βρει.
Σας ευχαριστουμε ολους για την υπεροχη διαμονη μας,
Να ειστε συγουροι οτι θα ξαναερθουμε.
Ανδρεας.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Andreasoa61
Ο/η Haones S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Haones Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ Ανδρεά,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια και που η διαμονή σας στο Haones Suites συνέβαλε στο να έχετε μια εξαιρετική εμπειρία. Και πάλι σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και σας περιμένουμε πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική φιλοξενία και εξυπηρέτηση. Άνετοι χώροι με όμορφη ζεστή ατμόσφαιρα. Απόλυτα προσβάσιμο για ΑΜΕΑ χωρίς να υστερεί η αισθητική και ή διακόσμηση στους χώρους προσβασιμότητας. Σπιτικό ελληνικό πρωινό χωρίς υπερβολές. Γενικά νιώσαμε σαν το σπίτι μας και μαζί με τους φίλους μας (7 άτομα σύνολο) περάσαμε πολύ όμορφα ένα κρύο χειμωνιάτικο τριήμερο χωρίς να το νιώσουμε καθόλου.

Ευχαριστούμε, Akarou

Αγαπητή Akarou,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια αναφορικά με τη διαμονή σας εδώ στο Haones Suites. Με μεγάλη χαρά βλέπουμε ότι είχατε μια εξαιρετική εμπειρία. Η άψογη συμπεριφορά του προσωπικού μας και οι υψηλού επιπέδου υπηρεσίες συνέβαλαν σε αυτό! Και πάλι σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας!
Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας.
H ομάδα του Haones Suites

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Εαν πατε Ιωαννινα να μεινετε εδω!!! Η διακοσμηση της σουιτα και η εργονομια της πολυ καλη. Η υποδαπεδια θερμανση απλα δεν περιφραφετε με λογια.... Εξαιρετικά προϊόντα υγιεινής. Καθε πρωινο διαφορετικο και ολα Υπεροχα.
Ευχαριστουμε!

Ευχαριστούμε, paolo c

Αγαπητή Paolo C,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Haones Suites για τη διαμονή σας.
Εκτιμούμε τα πολύ καλά και θετικά σχόλια σας καθώς και τις εντυπώσεις αναφορικά με τις ανέσεις και υπηρεσίες που σας προσφέρθηκαν.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας!

Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016

Υπέροχος χώρος τέλεια διακόσμηση φιλόξενοι άνθρωποι πάντα με χαμόγελο μοναδικές υπηρεσίες... Από τις καλύτερες διακοπές πολύ όμορφες suites υπέροχο πρωινό και εύκολο parking πολύ κοντά στην πόλη και δίπλα ακριβώς σε ένα πολύ όμορφο σπήλαιο...

Ευχαριστούμε, Giannis S

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε και εκτιμούμε τα πολύ καλά θετικά σας σχόλια και εντυπώσεις!
Με χαρά βλέπουμε πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένη από τη διαμονή σας εδώ στο Haones Suites
Εν αναμονή της επόμενης επίσκεψής σας, ελπίζουμε σύντομα!
H ομάδα του Haones Suites