“Έχει μόνο το όνομα.”
Κριτική για: Γύρος Προεδρικός

Γύρος Προεδρικός
Κουζίνες: Ελληνική, Φαστ φουντ, Γκριλ
Περιγραφή: Ο "Γύρος προεδρικός" είναι ένα concept ανοιχτής κουζίνας, όπου σερβίρονται διάφορα είδη γύρου,ψητά κρεατικά και παραδοσιακά εδέσματα. Στον ‘’Γύρο Προεδρικό’’ τρώμε ‘’ΠΡΟΕΔΡΙΚΑ’’. Χειροποίητη πίτα με καλαμπόκι και ‘’Προεδρική’’ πίτα, πραγματικά κάνουν τον γύρο και τα σουβλάκια μοναδική γευστική εμπειρία.
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καμία σχέση με τον προεδρικό γύρο που ξέραμε! Ο γυρος αψητος, κομμενος από ώρα(κρύος-μπαγιάτικο) ,λίγη ποσότητα για την τιμή του κ πατάτες ελάχιστες. Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό!

Ευχαριστούμε, ioannisv675

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο γύρος κοτόπουλο ήταν τόσο χοντροκομμενος που έπρεπε να τον κόψεις με μαχαίρι για να τον φας, ο γύρος χοιρινός λίγο καλύτερος. Όχι κάτι το ιδιαίτερο πάντως και οι τιμές του τσιμπημένες

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mkat16
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2019

ΜΑΚΡΙΑ.... εχει πολυ καλυτερα φαγαδικα στην περιοχη...ενα πιτογυρο πηρα και φυσικα δεν το εφαγα απο τα νευρα μου γιατι απλα δεν ειχε γυρο..Οταν ζητας ΠΙΤΑ ΓΥΡΟ..θελεις να φας ΓΥΡΟ ουτε πατατες ουτε ντοματα..τετοια εχω και σπιτι μου....το λαθος μου οτι δεν το εκανα θεμα και απλα εφυγα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 84giorgosk
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Ο γυρος ηταν απαραδεκτος, μυριζε και το κρεας μαζι με τα συνοδευτικα ηταν μπαγιατικα. Ακριβο χωρις ποιοτητα. Κακο σερβις. Δε θα το ξαναπροτιμησω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, George M
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2019

Πηραμε 3 γυρους και το μετανοιωσαμε. Ανοστο κρεας απο τα χειροτερα που εχω φαει. Η τοματα μεσα ηταν μπαγιατικη. Αγενης προσωπικό που βαριοταν να σερβίρει σα να εκανε αγγαρια. Ακριβο μαγαζι με κακη ποιοτητα και κακο προσωπικο. Δεν ξαναπερναω ουτε απο εξω, η συμβουλη μου στους υπολοιπους συνανθρωπους μου ειναι... ΜΑΚΡΙΑ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Gely A

Γύρος Προεδρικός: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυλαία, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Γύρος Προεδρικός: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.